Czego szukasz

#PoznajZespół Mamo Pracuj, czyli kto za tym wszystkim stoi!

Czy pamiętasz kiedy pierwszy raz dowiedziałaś się o Mamo Pracuj? Albo jak znalazłaś nasz portal? Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek kim są kobiety, które za nim stoją? Wyszłyśmy Ci naprzeciw i zdradziłyśmy kilka faktów ze swojego życia. A teraz zebrałam nasze historie w jednym miejscu, byś mogła łatwiej do nich dotrzeć i poznać każdą z nas. Zapraszam!

Joanna Gotfryd

Nasza Asia, matka założycielka. Wiesz, jak Asię opisała jedna z nas? “Książki, góry i faktury” i faktycznie to sporo mówi o Asi. Ale jeśli chcesz wiedzieć więcej to zapraszam:

Dowiedz się więcej o Asi!

Joanna Gotfryd
Joanna Gotfryd

Agnieszka Czmyr-Kaczanowska

Kto z Asią trzyma stery w Mamo Pracuj? Właśnie ona, matka założycielka i pierwsza Agnieszka w zespole. ? Wielbicielka podróży, mama trójki dzieci, a także Mamo Pracuj, Talenti i całego naszego zespołu. ?

Oto ona – dowiedz się więcej o Agnieszce!

Agnieszka Czmyr-Kaczanowska
Agnieszka Czmyr-Kaczanowska

Ewa Moskalik-Pieper

Na barkach tej drobnej kobiety stoi cały nasz portal. Ewa to opiekunka deadlinów, artykułów i postów, a także królowa planerów i konkursów. Jaka prywatnie jest nasza redaktorka naczelna? Sprawdź!

Przeczytaj wywiad z Ewą!

Ewa Moskalik-Pieper
Ewa Moskalik-Pieper

Ania Łabno-Kucharska

Gdyby empatia miała ludzką postać, to byłaby Anią. Osoba o wielkim sercu i niesamowitej energii. Ale tego nie da się od tak opisać, przeczytaj sama:

Dowiedz się więcej o Ani!

Anna Łabno-Kucharska
Anna Łabno-Kucharska

Agnieszka Kumorek

Jak wzięłyśmy Agnieszkę „na spytki”, była właśnie po powrocie z urlopu macierzyńskiego i podzieliła się swoją perspektywą świeżo upieczonej, pracującej mamy. Niedawno Aga doczekała się drugiego dziecka, a my zdążyłyśmy się już stęsknić. Na pocieszenie mamy wywiad.

Poznaj Agnieszkę!

Agnieszka Kumorek sesja mp
Agnieszka Kumorek

Agnieszka Wadecka

Gdyby nie ona, pewnie nie znalazłabyś na portalu żadnej oferty pracy, nie przeczytałabyś artykułów o tym, jak to jest być mamą czwórki dzieci jak również nie dowiedziała się, ile zawodów wykonuje każda mama, każdego dnia. Agnieszka Wadecka, mama wesołej czwórki, która na przekór wszystkiemu codziennie udowadnia, że da się pracować z dziećmi na pokładzie.

Poznaj historię Agi!

Agnieszka Wadecka
Agnieszka Wadecka

Asia Sieprawska

Najpopularniejsze imię w naszym zespole to Agnieszka, jest ich aż pięć! Drugie miejsce zajmują Asie, aktualnie w zespole są dwie. Asia Sieprawska dołączyła do Talenti, ale wspiera Mamo Pracuj w działaniach w social mediach i współpracuje z zespołem redakcyjnym.

Oto Asia!

Asia Sierpawska
Asia Sieprawska

Sylwia Schlegel

Kobieta rakieta! Wpisze każde ogłoszenie i artykuł z prędkością światła, każdego zadania się podejmie i żadnego się nie boi! 🙂 Sylwia – niedoszła piosenkarka, tytułowana wizażystka, studentka, młoda żona i dzisiaj jedna z nas. Poznaj ją lepiej!

Poznaj historię Sylwii!

Sylwia Schlegel
Sylwia Schlegel

Edyta Kapanowska

Różne ścieżki prowadzą do Mamo Pracuj, Edyta chciała się dostać do naszego OSM-owego programu a dostała pracę w zespole. 🙂
Niespełniona piosenkarka, eks-nauczycielka, miłośniczka górskich szlaków i starego rocka, żona, mama małego Wojtka oraz nasza koleżanka z zespołu.

Poznaj Edytę!

Edyta Kapanowska
Edyta Kapanowska

Krystyna Skrytska

Krysia niesie pomoc kobietom z Ukrainy w ramach naszych projektów społecznych, m.in. #DamyRadę!
Chciała zostać lekarką weterynarii, ale została prawniczką. Krysia jest też drugą #MomOf4 w zespole.

Poznaj historię Krysi!

Krystyna Skrytska
Krystyna Skrytska

Agnieszka Pierzak

Agnieszka prężnie działa w zespole projektowym #Welcome. Od małego kręciło ją „robienie biznesów” i w tym kierunku poszła zawodowo. Za to po pracy Aga oddaje się swoim pasjom – góry, rower i kryminały Nesbo dodają jej skrzydeł.

Przeczytaj wywiad z Agnieszką!

Agnieszka Pierzak
Agnieszka Pierzak

Zdjęcia: Magda Trebert, Martyna Taras, Joanna Kozek

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Szczęśliwa żona i mama czwórki dzieci. Macierzyństwo to jej największa pasja, motywująca do rozwoju i działania. Z przyjemnością oddaje się pisaniu. Kocha muzykę, kino i dobre jedzenie. Lubi śledzić trendy i wprowadzać je w życie. Zawodowo początkująca, ale z apetytem na sukces.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie