Inżynier Produkcji – IB2

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Mirków
Robert Bosch

Wrocławska 43, 55-095 Mirków, Polska
Pełny etat
Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy. Dołącz do nas i poczuj różnicę.

Opis stanowiska

  • Nadzór i optymalizacja procesów produkcyjnych w obszarze montażu finalnego zespołów mocy IBooster gen2.,
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją stanowiskową,
  • Odpowiedzialność za techniczną i ergonomiczną stronę stanowisk pracy,
  • Udział we wdrażaniu zmian, nadzór nad zmianami od strony produkcyjnej,
  • Udział w projektach oszczędnościowych, jakościowych,
  • Prowadzenie analiz jakościowych i poreklamacyjnych,
  • Odpowiedzialność i praca nad spełnianiem wskaźników bezpieczeństwa, jakości, wydajności i kosztów produkcji,
  • Szkolenie pracowników z procesów produkcyjnych,
  • Praca nad rozwiązywaniem bieżących problemów technicznych,
  • Wdrażanie usprawnień w ergonomii pracy,
  • Udział w codziennym raportowaniu wyników produkcyjnych,
  • Współpraca z działami wspierającymi,
  • Udział w audytach klientowskich, prowadzenie audytów wewnętrznych,
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi, specyfikowanie narzędzi i urządzeń,
  • Bieżące prowadzenie analiz FMEA, tworzenie planów kontroli

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
    Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze w firmie z branży Automotive,
    Znajomość zasad rysunku technicznego, umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji i rysunków wykonawczych dla narzędzi i urządzeń (AutoCAD),
    Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi klientami, prowadzenie audytów klientowskich, a także wewnętrzną komunikację z zagranicznymi oddziałami firmy,
    Umiejętność tworzenia analiz FMEA
    Chęć pracy w dynamicznym środowisku, ze zmieniającymi się priorytetami i częstą gotowością do udzielenia szybkiej odpowiedzi,
    Mile widziana znajomość i umiejętność pracy z oprogramowaniem Minitab,
    Mile widziana umiejętność tworzenia modeli 3D projektowanego przez siebie oprzyrządowania w Autodesk Inventor
    Znajomość procedur i wymagań sektora Automotive (IATF 16949),
    Znajomość MS Excel pozwalająca na prowadzenie analiz procesowych (tabele i wykresy przestawne, atutem będzie znajomość podstaw VBA pozwalająca na automatyzacje części zleconych zadań),
    Znajomość systemów stosowanych w wysokozautomatyzowanych liniach produkcyjnych: systemy wizyjne, roboty przemysłowe, prasy, wkrętarki, systemy dozowania smarów, będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Robert Bosch Sp. z o.o.
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: dofinansowanie do opieki medycznej i do karty Multisport)
  • Premia frekwencyjna wypłacana miesięcznie i kwartalnie, premia wakacyjna
  • Stołówka na miejscu – pracodawca współfinansuje koszt posiłków
  • Bogaty pakiet atrakcji dla Pracowników i ich dzieci

I’m interested

W Boschu możesz być sobą. Rozwiązania takie jak elastyczny czas pracy, półkolonie dla dzieci pracowników czy home office pozwolą Ci znaleźć równowagę między karierą a życiem osobistym, niezależnie od tego, jakie wyzwania przed Tobą stoją. U nas work-life balance idzie...