Czego szukasz

O portalu

Wspieramy kobiety w rozwoju zawodowym i pomagamy pracodawcom znaleźć zaangażowanych kandydatów do pracy.

Jak działamy?

  • Wspieramy kobiety, które szukają pracy pozwalającej łączyć życie rodzinne i zawodowe. Codziennie publikujemy oferty pracy przyjazne mamom i podpowiadamy, jak szukać pracy, jak się organizować, aby work-life-balance był możliwy. Prezentujemy także Pracodawców Przyjaznych Rodzicom, pokazując w jaki sposób firmy mogą wspierać pracujących rodziców.
  • Pomagamy pracodawcom dotrzeć do niezauważanej dotąd grupy kandydatek, dzięki czemu mogą skuteczniej poszukiwać nowych pracowników, posiadających cenne kwalifikacje i umiejętności, a także budować swój wizerunek pracodawcy przyjaznego rodzinie.

Skąd pomysł?

10 lat temu połączyłyśmy swoje siły, aby znaleźć rozwiązanie na łączenie życia rodzinnego i zawodowego, tak aby być równocześnie efektywnym, spełniającym się pracownikiem i szczęśliwą mamą. Dlatego tworzymy społeczność kobiet, które wzajemnie się wspierają i podpowiadają, jak być mamą i pracować.

Jak powstało mamopracuj.pl?

Poznałyśmy się na studiach. Najpierw połączyły nas tysiące kilometrów wspólnych podróży, a później pomysł na portal dla mam i pracodawców, który stworzyłyśmy, a teraz rozwijamy od 10 lat!
raz dwa trzy
Nasz zespół współtworzą niesamowite kobiety:

EWA MOSKALIK – PIEPER

Jestem mamą dwóch młodych indywidualistów i szczęśliwą żoną. Uwielbiam słuchać muzyki, szczególnie tej skomponowanej do filmów, a kino i fotografia to dwie pasje, które towarzyszą mi od dzieciństwa. Najlepiej odpoczywam nad morzem, to tam jest mój dom. W Mamo Pracuj odpowiadam za redakcję strony oraz social media.

ANNA ŁABNO – KUCHARSKA

Jestem mamą mądrej indywidualistki, żoną wspaniałego męża. Uwielbiam morze, książki i kawę. Współpracuje z pracodawcami realizując kampanie employer brandingowe. Wspieram kobiety w ich rozwoju oraz powrocie do pracy po przerwie. Doskonale swoje umiejętności słuchania i towarzyszenia innym w zmianie. Jestem zaangażowana w powstanie i rozwój Talenti.pl – platformy rekrutacyjnej dla kobiet.

AGNIESZKA KUMOREK

Jestem osobą, która nie potrafi się nudzić. Lubię różnorodność, dlatego kończyłam studia łączące zajęcia humanistyczne, graficzne i informatyczne. Odpoczywam zdobywając górskie szczyty, grając w planszówki. Wspieram Mamo Pracuj we wszystkich obszarach.

AGNIESZKA WADECKA

Jestem szczęśliwą żoną i mamą czwórki dzieci. Macierzyństwo to moja największa pasja, motywująca do rozwoju i działania. Z przyjemnością oddaję się pisaniu. Kocham muzykę, kino i dobre jedzenie. Lubię śledzić trendy i wprowadzać je w życie. Zawodowo początkująca, ale z apetytem na sukces. W Mamo Pracuj publikuję ogłoszenia o pracę, piszę artykuły i wspieram zespół na miarę możliwości.

SYLWIA SCHLEGEL

Świeżo upieczona żona, absolwentka szkoły artystycznej, posiadająca wrażliwe i wnikliwe spojrzenie, dbająca o detale, ceniąca kreatywne podejście. W wolnych chwilach poświęca się fotografii, celebruje picie kawy, zachwyca się pięknem otaczającego świata.

JOANNA SIEPRAWSKA

Studentka socjologii. Zawodowo – wspiera działania Mamo Pracuj i Talenti oraz zdobywa wiedzę na temat pozyskiwania funduszy unijnych. Ostatnie miesiące spędziła nad oceanem, studiując w słonecznej Portugalii. Marzy o dalszych podróżach i odkrywaniu uroków świata.

EDYTA KAPANOWSKA

Odpowiadam za tworzenie treści i realizację kampanii employer brandingowych dla pracodawców. Specjalizuję się również w rekrutacjach oraz planowaniu procesów onboardingowych. Bliska jest mi koncepcja uczenia się przez całe życie, którą realizuję ją w praktyce. Prywatnie – szczęśliwa mężatka i mama Wojtusia, fanka podcastów i muzyki rockowej, pasjonatka talentów Gallupa, kuchni włoskiej i tatrzańskich szlaków.

PAULINA POLAK

Jestem mamą trójki wesołych dzieciaków. W Mamo Pracuj koordynuję kolejną edycją “Odważ się Mamo”, wspieram zespół redakcyjny i pomagam przy tworzeniu spójnej komunikacji w SM. Jestem socjolożką, przez lata pracowałam w marketingu, interesuje mnie psychologia. Z serca kibicuję kobietom w ich rozwoju, chcę widzieć w świecie więcej pierwiastka kobiecego!

KRYSTYNA SKRYTSKA

Jestem żoną wspaniałego męża, mamą trzech niesamowitych chłopców i cudownej dziewczynki. Nasza rodzina przeprowadziła się do Krakowa z Kijowa w 2014 roku. Od tego czasu jestem zakochana w tym mieście i szanuję kraj, który nas przyjął. W Mamo Pracuj jestem zaangażowana w projekty dla ukraińskich kobiet. Jestem ogromnie wdzięczna naszemu wspaniałemu zespołowi za akceptację, wzajemne wsparcie i cudowną atmosferę, którą tworzy każda z dziewczyn.

AGNIESZKA PIERZAK

Jestem mamą małego chłopca oraz nastolatki. To właśnie dla niej ponad 15 lat temu zaczęłam przecierać szalki elastycznego czasu pracy. Jestem wytrwała w działaniu i dążeniu do realizacji założonych celów. W całej mojej (nie krótkiej już) karierze udało mi się przekonać wielu pracodawców do elastycznego/zadaniowego czasu pracy. Z przyjemnością dołączyłam do zespołu Mamo Pracuj, w którym elastyczność zatrudnienia to coś zupełnie oczywistego. Uwielbiam wypoczywać aktywnie, zwłaszcza w górach. Lubię gry planszowe, rywalizację sportową i dobrze napisane kryminały. Pasjonuje mnie psychologia i rozwój osobisty, a także zdrowe żywienie i styl życia, który promuję wśród rodziny i przyjaciół.

AGNIESZKA KAŁUŻNA

Jestem mamą dwójki szalonych i mocno nieschematycznych dzieciaków i żoną jednego męża. Lubię, jak się dzieje – szczególnie dobrze i rozwojowo. Kocham podróże, morze, kawę, niebanalne wzornictwo i książki. Z wykształcenia (i zamiłowania) jestem wokalistką klasyczną i rosjoznawczynią. W Mamo Pracuj realizuję pasję językoznawczą i społeczną koordynując międzynarodowy projekt WELCOME. Wierzę mocno, że w każdym człowieku (a szczególnie kobiecie) drzemie ukryty talent i moc możliwości – trzeba tylko odważyć się je znaleźć!

Mogą Cię zainteresować

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama