Czego szukasz

O portalu

Wspieramy kobiety w rozwoju zawodowym i pomagamy pracodawcom znaleźć zaangażowanych kandydatów do pracy.

Jak działamy?

  • Wspieramy kobiety, które szukają pracy pozwalającej łączyć życie rodzinne i zawodowe. Codziennie publikujemy oferty pracy przyjazne mamom i podpowiadamy jak szukać pracy, jak się organizować aby work-life-balance był możliwy. Prezentujemy także Pracodawców Przyjaznych Rodzicom, pokazując w jaki sposób firmy mogą wspierać pracujących rodziców.
  • Pracodawcom pomagamy dotrzeć do niezauważanej dotąd grupy kandydatek, dzięki czemu mogą skuteczniej poszukiwać nowych pracowników posiadających cenne kwalifikacje i umiejętności, a także budować swój wizerunek pracodawcy przyjaznego rodzinie.

Skąd pomysł?

8 lat temu połączyłyśmy swoje siły, aby znaleźć rozwiązanie na łączenie życia rodzinnego i zawodowego, tak aby być równocześnie efektywnym, spełniającym się pracownikiem i szczęśliwą mamą. Dlatego tworzymy społeczność kobiet, które wzajemnie się wspierają i podpowiadają, jak być mamą i pracować.

Kim jesteśmy?

Poznałyśmy się na studiach. Najpierw połączyły nas tysiące kilometrów wspólnych podróży, a później pomysł na portal dla mam, który stworzyłyśmy a teraz rozwijamy od 8 lat!
Nasz zespół współtworzą niesamowite kobiety:

Ewa Moskalik – Pieper

Jestem spełnioną, pełnoetatową mamą dwóch wspaniałych synów i żoną, starająca się znaleźć swój patent na work – life balance. Ukończyłam Uniwersytet Jagielloński. Kocham kino, muzykę i książki. Jestem redaktorem portalu.

Anna Łabno – Kucharska

Jestem mamą mądrej indywidualistki. Posiadam doświadczenie w koordynacji projektów, prowadzeniu szkoleń oraz doradztwa. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. Rozwijam projekty i akcje społeczne portalu.

Agnieszka Kumorek

Jestem osobą, która nie potrafi się nudzić. Lubię różnorodność, dlatego kończyłam studia łączące zajęcia humanistyczne, graficzne i informatyczne. Odpoczywam zdobywając górskie szczyty, grając w planszówki. Wspieram Mamo Pracuj we wszystkich obszarach.

Agnieszka Wadecka

Jestem szczęśliwą żoną i mamą czwórki dzieci. Macierzyństwo to moja największa pasja, motywująca do rozwoju i działania. Z przyjemnością oddaję się pisaniu. Kocham muzykę, kino i dobre jedzenie. Lubię śledzić trendy i wprowadzać je w życie. Zawodowo początkująca, ale z apetytem na sukces. W Mamo Pracuj publikuję ogłoszenia o pracę, piszę artykuły i wspieram zespół na miarę możliwości.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku i bądź na bieżąco z naszymi projektami!

Mogą Cię zainteresować

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama