Czego szukasz

O portalu

Wspieramy kobiety w rozwoju zawodowym i pomagamy pracodawcom znaleźć zaangażowanych kandydatów do pracy.

Jak działamy?

  • Wspieramy kobiety, które szukają pracy pozwalającej łączyć życie rodzinne i zawodowe. Codziennie publikujemy oferty pracy przyjazne mamom i podpowiadamy jak szukać pracy, jak się organizować, aby work-life-balance był możliwy. Prezentujemy także Pracodawców Przyjaznych Rodzicom, pokazując w jaki sposób firmy mogą wspierać pracujących rodziców.
  • Pomagamy pracodawcom dotrzeć do niezauważanej dotąd grupy kandydatek, dzięki czemu mogą skuteczniej poszukiwać nowych pracowników, posiadających cenne kwalifikacje i umiejętności, a także budować swój wizerunek pracodawcy przyjaznego rodzinie.

Skąd pomysł?

10 lat temu połączyłyśmy swoje siły, aby znaleźć rozwiązanie na łączenie życia rodzinnego i zawodowego, tak aby być równocześnie efektywnym, spełniającym się pracownikiem i szczęśliwą mamą. Dlatego tworzymy społeczność kobiet, które wzajemnie się wspierają i podpowiadają, jak być mamą i pracować.

Jak powstało mamopracuj.pl?

Poznałyśmy się na studiach. Najpierw połączyły nas tysiące kilometrów wspólnych podróży, a później pomysł na portal dla mam i pracodawców, który stworzyłyśmy, a teraz rozwijamy od 10 lat!
Nasz zespół współtworzą niesamowite kobiety:

Ewa Moskalik – Pieper

Jestem mamą dwóch młodych indywidualistów i żoną dwudziestoletnim stażem. Pasjonuje mnie kino, uwielbiam muzykę, książki. Najlepiej wypoczywam nad morzem. Kiedyś tam zamieszkam. Od pięciu lat pracuję zdalnie i odnalazłam się w takiej formie pracy. Cenię sobie również pracę w biurze, wspólnie z zespołem. Jestem redaktorką portalu Mamo Pracuj i odpowiadam za redakcję strony oraz social media.

Anna Łabno – Kucharska

Jestem mamą mądrej indywidualistki, żoną wspaniałego męża. Uwielbiam morze, książki i kawę. Współpracuje z pracodawcami realizując kampanie employer brandingowe. Wspieram kobiety w ich rozwoju oraz powrocie do pracy po przerwie. Doskonale swoje umiejętności słuchania i towarzyszenia innym w zmianie. Jestem zaangażowana w powstanie i rozwój Talenti.pl – platformy rekrutacyjnej dla kobiet.

Agnieszka Kumorek

Jestem osobą, która nie potrafi się nudzić. Lubię różnorodność, dlatego kończyłam studia łączące zajęcia humanistyczne, graficzne i informatyczne. Odpoczywam zdobywając górskie szczyty, grając w planszówki. Wspieram Mamo Pracuj we wszystkich obszarach.
Agnieszka Wadecka

Agnieszka Wadecka

Jestem szczęśliwą żoną i mamą czwórki dzieci. Macierzyństwo to moja największa pasja, motywująca do rozwoju i działania. Z przyjemnością oddaję się pisaniu. Kocham muzykę, kino i dobre jedzenie. Lubię śledzić trendy i wprowadzać je w życie. Zawodowo początkująca, ale z apetytem na sukces. W Mamo Pracuj publikuję ogłoszenia o pracę, piszę artykuły i wspieram zespół na miarę możliwości.

Klaudia Urban

Mama trójki fantastycznych dzieci i szczęśliwa żona. Uwielbia, gdy wokół dużo się dzieje i nieustannie uczy się czegoś nowego o świecie. Baczna obserwatorka zmieniającej się rzeczywistości. Pasjonatka dobrej kuchni, muzyki i podróży.

Sylwia Schlegel

Świeżo upieczona żona, absolwentka szkoły artystycznej, posiadająca wrażliwe i wnikliwe spojrzenie, dbająca o detale, ceniąca kreatywne podejście. W wolnych chwilach poświęca się fotografii, celebruje picie kawy, zachwyca się pięknem otaczającego świata.

Joanna Sieprawska

Studentka socjologii. Zawodowo – wspiera działania Mamo Pracuj i Talenti oraz zdobywa wiedzę na temat pozyskiwania funduszy unijnych. Ostatnie miesiące spędziła nad oceanem, studiując w słonecznej Portugalii. Marzy o dalszych podróżach i odkrywaniu uroków świata.

Anna Tęcza

Jestem żoną i niestandardową mamą pary niezwykłych nastolatków. Z zawodu pedagog i doradca zawodowy, z zamiłowania copywriter. Pasjonuję się rozwojem osobistym, grami planszowymi i jogą. W Mamo Pracuj zajmuję się wpisami na stronie i pisaniem artykułów.
Paulina Polak

Paulina Polak

Jestem mamą trójki wesołych dzieciaków. W Mamo Pracuj koordynuję kolejną edycją “Odważ się Mamo”, wspieram zespół redakcyjny i pomagam przy tworzeniu spójnej komunikacji w SM. Jestem socjolożką, przez lata pracowałam w marketingu, interesuje mnie psychologia. Z serca kibicuję kobietom w ich rozwoju, chcę widzieć w świecie więcej pierwiastka kobiecego!

Weronika Bukowska

Jestem osobą zawsze ciekawą rozwoju, najnowszych osiągnięć nauki oraz maniaczką technologii. Lubię pomagać innym, uczyć ludzi oraz ich wspierać, a szczególnie walczyć z dyskryminacją i dawać szanse osobom, które jej potrzebują. Pragnę codziennie rozumieć świat coraz bardziej. Nie skończyłam żadnych studiów, wszystkiego uczę się sama. Gdybym miała jednak studiować, zapewne byłaby to fizyka kwantowa, teoretyczna lub AI wraz z robotyką.