Czego szukasz
O portalu

Portal Mamo Pracuj nie powstałby, gdyby nie nasze zderzenie z realiami życia pracującej mamy.

Kiedy na świecie pojawiły się nasze młodsze dzieci, doba skurczyła się jeszcze bardziej. Okazało się, że praca w mniejszym wymiarze godzin, z możliwością wykonywania jej  z domu jest tym, co pozwala zachować równowagę w życiu mamy. Jedna z nas pracowała właśnie w ten sposób, a druga szukała elastycznej pracy i spotkała się z  całkowitym niezrozumieniem.

Te wydarzenia zainspirowały nas do stworzenia miejsca w sieci, w którym mama może znaleźć taką pracę,  jakiej potrzebuje. Pracę, która pozwoli jej pozostać aktywną zawodowo kobietą, bez wyrzutów sumienia. Od tamtego czasu minęły 4 lata. Dzisiaj z satysfakcją obserwujemy, jak zmienia się rynek pracy, a mamy otrzymują coraz więcej wsparcia i zrozumienia ze strony pracodawców. Cieszymy się, że mamy swój udział w tej zmianie.

Co robimy?

  • łączymy mamy z pracodawcami dzięki jedynej na rynku bazie ofert pracy przyjaznych mamom
    promujemy firmy, które chętnie zatrudniają mamy
  • podpowiadamy, jak być mamą, pracować i nie zwariować (artykuły eksperckie)
  • podsuwamy ciekawe pomysły na biznesy dla mam
  • motywujemy do działania
  • piszemy, jakie prawa i obowiązki mają rodzice (artykuły prawne)
  • tworzymy społeczność i największy ogólnopolski portal dla aktywnych mam

Kim jesteśmy?

Poznałyśmy się na studiach. Najpierw połączyły nas tysiące kilometrów wspólnych podróży, a później dzieci i wspólny portal.
Stale współpracują z nami:
marzena_golska_400_400
Marzena Gólska
Jestem mamą jednego, ale za to bardzo wymagającego uwagi chłopca. Zanim zostałam mamą pracowałam w agencji reklamowej, realizując projekty i organizując szkolenia. Los tak chciał, że podczas „urlopu” macierzyńskiego moja firma zakończyła działalność, a ja pozostałam bez pracy. 3 lata spędziłam z dzieckiem. Miałam dużo czasu na przemyślenie swojej kariery i postanowiłam robić to co kocham najbardziej, czyli wspierać inne mamy. Wierzę, że praca to jedno, ale rodzina to coś ponad wszystko. W ramach oderwania się od codzienności uprawiam tantra jogę, dużo spaceruję, trochę podróżuję i uwielbiam spać ;).
nietresta
Agnieszka Nietresta-Zatoń
Nałogowa czytelniczka, która kocha pisać i pisarka, która nie umie żyć bez czytania. Autorka powieści „Pustostan”. Copywriterka i webwriterka z równą wprawą pisząca o turbosprężarkach i pchłach u kota. Matka, żona i kociara z tytułem naukowym, dzięki któremu ma półkę pełną mądrych tekstów sygnowanych własnym nazwiskiem. Blogerka okresowa – glusicadomowa.blogspot.com i coautor.blogspot.com. Pani od polskiego na pół gwizdka, etatu znaczy.
Magdalena Nowacka
Trenerka i kobiecy doradca zawodowy. Pracuje z kobietami nad ich rozwojem osobistym i zawodowym. Prowadzi szkolenia i doradztwo indywidualne dla kobiet, które mają własne firmy. Od 2002 zajmuje się zawodowo pracą trenerską. Zdobywała swoje doświadczenie, pracując w biznesie, działając na polu organizacji pozarządowych, a także współpracując z firmami szkoleniowymi. Prowadzi własną firmę doradczo-szkoleniową.
Joanna Hostyńska
UX Designer, bez której nowa odsłona portalu z pewnością nigdy by się nie wydarzała – hostynska.pl.
Artur Olszyna
Magik/Grafik, który narysował nasz wymarzony portal i wspierał swoim doświadczeniem.
Wojciech Wątor
Spec IT i autor nowej odsłony Mamo Pracuj. Wykazuje niezliczone pokłady zrozumienia i cierpliwości. Jego dewizą jest hasło: „spokojnie, zrobimy”.
Krzysztof Hostyński
Magik SEO i innych analyliticsów. Właściciel Crossweb.pl.
Rafał Bełzowski
Programista, informatyk, który towarzyszył narodzinom portalu i czuwał nad tym, aby zawsze wszystko działało… Współwłaściciel Rubicon Studio.
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail