Czego szukasz

Fundacja Mamo Pracuj z nagrodą w konkursie #razemzmieniamy – Patronite

Mamy wielką przyjemność podzielić się z Tobą informacją, że Fundacja Mamo Pracuj otrzymała nagrodę specjalną BNP Paribas o wartości 5.000 zł i drugą – kampanię marketingową na Patronite w konkursie #razemzmieniamy. Bardzo się cieszymy, że nasza misja i pasja zostały docenione. Przeczytaj!

konkurs #razemzmieniamy

Konkurs #razemzmieniamy

2 sierpnia ruszył nabór zgłoszeń do rozpoczętej wspólnie przez Bank BNP Paribas i Patronite akcji pod hasłem „#razemzmieniamy – świat potrzebuje Ciebie i Twojej pasji”. Do konkursu mogły zgłaszać się organizacje i twórcy, którzy chcą zmieniać świat na lepszy i które realizują Cele Zrównoważonego Rozwoju.

Zgłoszenie dawało możliwość uzyskania jednego z pięciu grantów finansowych w wysokości 10.000 zł na rozwój swojej działalności.

Fundacja Mamo Pracuj z nagrodą w konkursie #razemzmieniamy

Fundacja Mamo Pracuj znalazła się wśród 8 szczęśliwych finalistów (nadesłano kilkaset zgłoszeń) konkursu #razemzmieniamy i ostatecznie nasze działania zostały docenione nagrodą specjalną od Banku BNP Paribas i możliwością promocji naszych działań w mediach społecznościowych i na portalu patronite.pl.

Gala wręczenia nagród odbyła się 13 grudnia 2021 w Warszawie.

Nagrody główne otrzymali:

  • Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska
  • Fundacja Dr Clown
  • Zupa na Głównym
  • Program Projektor
  • Fundacja Ktoś

Nagrody specjalne:

  • Mamo Pracuj
  • życie warte jest rozmowy
  • Polskie Stowarzyszenie Zero Waste

Bardzo się cieszymy, że nasze cele, projekty i pasja zostały docenione i serdecznie gratulujemy pozostałym laureatom. Mamy zamiar nadal wspierać, działać, aby świat był lepszy i #razemzmieniać.

Zdjęcie: Patronite

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redaktor portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie