Raport: „Najlepsze praktyki wspierania pracujących rodziców”

Raport 2022 Najlepsze praktyki wspierania pracujących rodziców

To kompleksowe zestawienie najlepszych praktyk wspierania pracowników w godzeniu roli rodzica i pracownika wraz z przykładami firm, które takie rozwiązania z powodzeniem stosują.

Przegląd dostępnych rozwiązań wzbogacony został o komentarze ekspertów, analizy i co najważniejsze, doświadczenia pracodawców zrzeszonych w Sieci Pracodawców Przyjaznych Rodzicom prowadzonej przez Fundację Mamo Pracuj.

Raport będzie dla Ciebie źródłem wiedzy i inspiracji do budowania organizacji, w której każdy z pracowników, bez względu na sytuację zawodową czy prywatną, będzie czuł się traktowany ze zrozumieniem i szacunkiem. 

Raport opracowany został przez Fundację Mamo Pracuj oraz członków Sieci Pracodawców Przyjaznych Rodzicom i jest bezpłatny.

Obrazek pokazuje kobietę na fotelu czytającą książkę..

Co znajdziesz w naszym raporcie?

Twój tytuł idzie tutaj

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Kompleksowy przegląd najlepszych praktyk wspierania pracujących rodziców wraz z ciekawymi przykładami i opisami rozwiązań oferowanych zastosowanych w organizacjach zrzeszonych w Sieci Pracodawców Przyjaznych Rodzicom.
Analizę najciekawszych badań i informacje dotyczące tego, dlaczego warto wspierać pracowników, którzy są rodzicami i jak powinno być projektowane mądre wsparcie.
Merytoryczne komentarze partnerów raportu - ekspertów w dziedzinie promocji wizerunku pracodawcy, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat kwestii poruszanych w raporcie.

Wierzę, że przyszłością rynku pracy są organizacje różnorodne i inkluzywne. Mamy jednak w tym obszarze jeszcze wiele do zrobienia. Pracodawcy coraz bardziej świadomie budują różnorodne zespoły, łącząc potencjał różnych generacji, płci, narodowości w jednym miejscu pracy. Nie jest to jednak wystarczające.

Potrzeba nam organizacji inkluzywnych, takich w których każdy pracownik bez względu na sytuację zawodową czy prywatną jest traktowany z empatią, szacunkiem i zrozumieniem.

Maja Gojtowska – autorka popularnego bloga Gojtowska.com, autorka książki „Candidate experience. Jeszcze kandydat czy już klient?”; konsultantka procesów HR i employer brandingu z ponad 13 letnim doświadczeniem.

 Pobierz raport już teraz!

 Patroni medialni:

Logotyp ForbesWomen, TokFM, HRNews

 Nasze social media:

 Zobacz inne materiały

Sieć Pracodawców Przyjaznych Rodzicom

Przejdź dalej »

Baza Pracodawców Przyjaznych Rodzicom

Przejdź dalej »

Strona dla Pracodawców

 

Przejdź dalej »

Polityka prywatności

Copyright Fundacja Mamo Pracuj 2022