Czego szukasz

Partnerzy

Ask Henry

To usługa w formie osobistego asystenta, która zrodziła się z doświadczeń i potrzeby poprawy jakości życia zapracowanych Polaków, a nie tylko poprawy warunków, w których pracują.

Freshmail

Obecni na rynku od ponad 10 lat. Ich misja to: tworzenie najbardziej przyjaznego rozwiązania służącego do budowania relacji pomiędzy marką a klientem.

Imaggo

Agencja doradczo-wdrożeniowa w zakresie marketingu internetowego.

inFakt

Dla przedsiębiorców, którzy nie chcą tracić czasu na zajmowanie się księgowością, inFakt jest partnerem, który automatyzuje i przyspiesza pracę.

NESsT

NESsT inwestuje w przedsiębiorstwa społeczne z krajów rynków wschodzących, które tworzą godne miejsca pracy dla osób w najtrudniejszej sytuacji.

Sommerrey & Partners

Kancelaria prawna Sommerrrey & Partners działa już 10 lat. Od samego początku jej celem było być jak najlepszą kancelarią świadczącą usługi doradztwa prawnego i podatkowego. W swojej pracy stawia na profesjonalizm i innowacyjność.

Szwak&Spółka

Szwak&Spółka oferuje kompleksowy, wyspecjalizowany pakiet usług księgowo-podatkowych dla zróżnicowanych podmiotów gospodarczych.

Webankieta

Fundacja Mamo Pracuj realizuje swoje badania dzięki partnerstwu z narzędziem do ankiet online – Webankieta. Więcej o narzędziu oraz tym jak tworzyć dobre ankiety online można przeczytać na blogu Webankiety.

Webankieta

The Foundation carries out its research thanks to the partnership with the Startquestion online survey tool. You can read more about the survey software and learn how to create good online surveys on the Startquestion blog.

Eklektika

Profesjonalny dostawca szkoleń językowych dla biznesu, lider kursów językowych dla branży IT i ecommerce. 17 lat na rynku. Wyłącznie doświadczeni lektorzy i Native Speakers.