Czego szukasz

Piszą dla nas także -

Paulina Maslich
Konsultantka HR, trenerka liderów, coachka kariery i biznesu, współzałożycielka firmy konsultingowo-szkoleniowej Dotway. Bez potrzeby wysyłania aplikacji pracowała dla globalnych korporacji na czterech kontynentach, w 15 krajach, dzięki swoim unikalnym umiejętnościom i doświadczeniu.
Paulina Bochnak
Specjalizuję się i wspieram klientów w poszukiwaniu własnej drogi zawodowej, zmianie branży lub stanowiska oraz przygotowaniu skutecznych dokumentów aplikacyjnych. Dzielę się zdobytą wiedzą praktyczną i pomagam rozwiązać dylematy karierowe. Pasjonuje mnie rozwój zawodowy oraz aktywny styl życia. Prywatnie jestem żoną i szczęśliwą mamą.
Basia Man
Wspiera zespół komunikacji Mamo Pracuj i wszystkie działania zwiększające zaangażowanie kobiet w życie społeczne i publiczne. Wierzy, że świat oparty na różnorodności będzie lepszym miejscem. Po godzinach pływa w syrenim ogonie, nurkuje i czyta biografie. Uwielbia podróżować bez planu.
Ewa Adamska-Cieśla
Copywriterka, specjalistka ds. marketingu internetowego, autorka bloga społeczno-feministycznego "Rety kobiety". Ewa prowadzi firmę "Jasno piszę", tworząc najróżniejsze treści marketingowe: teksty na blog, content do social mediów, newslettery, naming czy scenariusze eventów. Kocha rozmowy z ludźmi, medytację oraz dubbingowanie (prowadzi kanał swoich zwierząt "Flamandowie" na Instagramie).
Klaudia Kierzkowska
Z wykształcenia chemiczka, z zamiłowania dziennikarka. Prywatnie szczęśliwa żona i spełniona mama.
Patrycja Busse – Grzybowska
Radca prawny, współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego Katarzyny Klemby w Łodzi. Pasjonatka prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Kibicuje pracującym mamom. Prywatnie żona i mama małej Dziewczyny.
Ewa Doniec
Kocham lawendę, góry i makaron. Z lasu mogłabym nie wychodzić. Z wody też. Mężatka z dwójką przedszkolaków na pokładzie. Ekonomistka z zamiłowaniem do psychologii, języka polskiego i zdrowego trybu życia. Przedsiębiorczyni, copywriterka, fotografka.
Julia Bojanowska
Specjalistka ds. employer brandingu i komunikacji w HRM Institute. Organizatorka konferencji branżowych, szkoleń i warsztatów. Autorka publikacji na temat budowania wizerunku pracodawcy i komunikacji, a także prowadząca szkolenia w tym obszarze. Współautorka badań i raportów z obszaru employer brandingu.
Kamila Subel
Global Production Manager w dziale Creative Services, we Franklin Templeton pracuje od 8 lat, wcześniej związana z wydawnictwami, gdzie pracowała jako redaktor książek i czasopism dla dzieci i dorosłych. Mama dwóch bardzo kreatywnych chłopców.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie