Czego szukasz

Piszą dla nas także -

Patrycja Busse – Grzybowska
Radca prawny, współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego Katarzyny Klemby w Łodzi. Pasjonatka prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Kibicuje pracującym mamom. Prywatnie żona i mama małej Dziewczyny.
Ewa Doniec
Kocham lawendę, góry i makaron. Z lasu mogłabym nie wychodzić, z wody też. Jestem ekonomistką z zamiłowaniem do psychologii i zdrowego życia. Copywriterką, blogerką oraz początkującą producentką świec sojowych. Mam męża oraz dwójkę szalonych dzieci rok po roku
Julia Bojanowska
Specjalistka ds. employer brandingu i komunikacji w HRM Institute. Organizatorka konferencji branżowych, szkoleń i warsztatów. Autorka publikacji na temat budowania wizerunku pracodawcy i komunikacji, a także prowadząca szkolenia w tym obszarze. Współautorka badań i raportów z obszaru employer brandingu.
Kamila Subel
Global Production Manager w dziale Creative Services, we Franklin Templeton pracuje od 8 lat, wcześniej związana z wydawnictwami, gdzie pracowała jako redaktor książek i czasopism dla dzieci i dorosłych. Mama dwóch bardzo kreatywnych chłopców.
Paulina Polak
Z wykształcenia socjolożka. Z pasją wspiera i kibicuje kobietom w ich rozwoju. Nieustannie uczy się czegoś nowego. Zadaje pytania i poszukuje odpowiedzi, często znajdując je w książkach psychologicznych i literaturze dziecięcej. Zakochana partnerka i mama trójki wspaniałych małych ludzi.
Joanna Sieprawska
Studentka socjologii. Zawodowo - wspiera działania Mamo Pracuj i Talenti oraz zdobywa wiedzę na temat pozyskiwania funduszy unijnych. Ostatnie miesiące spędziła nad oceanem, studiując w słonecznej Portugalii. Marzy o dalszych podróżach i odkrywaniu uroków świata.
Malwina Angerman-Kowalska
Tańcząca z papierami archiwistka, która kocha to, czego większość ludzi nienawidzi: ogarniać papiery. Autorka e-booka: Ogarnij papiery, w którym uczy jak efektywnie porządkować i przechowywać dokumenty. Pokazuje, że to nie musi być ani straszne, ani nudne. Członkini Gangu PSC. Prywatnie zafascynowana talentami Gallupa ®.
Małgorzata Sutor
Gdy zostałam mamą 3 dzikich dzieci zrezygnowałam z pracy geologa złożowego i zajęłam się produkcją odzieży outdoorowej dla dzieci Elemeno. Moją misją jest wspieranie bliskości, relacji dzieci i rodziców, poprzez tworzenie odzieży, która jest cichym towarzyszem, beztroskich chwil.
Katarzyna Arabucka
Mama, pedagog, specjalista psychoterapii uzależnień w trakcie certyfikacji, miłośniczka podróży i właścicielka Centrum Terapii Pauza (www.centrumpazua.pl), w którym pomaga w motywowaniu dzieci i młodzieży, wspiera rodziców w trudnościach wychowawczych oraz pracuje z osobami uzależnionymi.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Rita Pater
Certyfikowana coachka i strateg biznesowa współpracująca z branżą IT. Pomaga firmom i osobom odnaleźć ich wyjątkową ścieżkę. Współpracuje z przedsiębiorcami nad ich markami osobistymi. Wspiera swoich klientów w ich drodze rozwoju na polach prywatnych i zawodowych.
Paweł Skarżyński
Head of e-commerce, Grupa TOM   [email protected]
Bartosz Sobotka
Przede wszystkim rodzic. Doktor ekonomii (SGH), absolwent stosunków międzynarodowych na UW oraz prawa na UMCS. Dyrektor ds. Rozwoju w Syntea SA, zajmuje się integracją rynku pracy z sektorem edukacji w Polsce i krajach CEE. Konsultant projektów dla sektora IT i edukacji w kontekście wdrażania idei smart city, budowy Społeczeństwa 4.0 oraz dostosowania oferty kształcenia uczelni do potrzeb rynku pracy. Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji (w tym pięciu książek) z dziedziny pomocy rozwojowej i jej efektywności, rozwoju lokalnego oraz zarządzania edukacją.
Monika Ciesielska
Dietetyczka, od 2013 roku działa w sieci jako samozwańczy doktor Lifestyle - pisze lekko o sprawach wagi ciężkiej. Promuje zdrowe podejście do zdrowego stylu życia i pozytywne odchudzanie oparte na skutecznych, udowodnionych naukowo metodach.
Joanna Kempińska
Jako psycholog, coach i trenerka w swojej pracy zajmuje się wspieraniem klientów w budowaniu realnego wpływu życie. Pomaga w osiąganiu ważnych dla klienta celów – zawodowych i prywatnych, radzeniu sobie ze stresem i emocjami oraz poprawie relacji. Prywatnie – partnerka, mama, przyjaciółka i joginka. Lubi obserwować jak rosną rośliny i wędrówki.