Czego szukasz

Piszą dla nas także -

Małgorzata Sutor
Gdy zostałam mamą 3 dzikich dzieci zrezygnowałam z pracy geologa złożowego i zajęłam się produkcją odzieży outdoorowej dla dzieci Elemeno. Moją misją jest wspieranie bliskości, relacji dzieci i rodziców, poprzez tworzenie odzieży, która jest cichym towarzyszem, beztroskich chwil.
Katarzyna Arabucka
Mama, pedagog, specjalista psychoterapii uzależnień w trakcie certyfikacji, miłośniczka podróży i właścicielka Centrum Terapii Pauza (www.centrumpazua.pl), w którym pomaga w motywowaniu dzieci i młodzieży, wspiera rodziców w trudnościach wychowawczych oraz pracuje z osobami uzależnionymi.
Anna Tęcza
Niestandardowa mama nieprzeciętnych nastolatków. Z wykształcenia pedagog i doradca zawodowy, z zamiłowania copywriter. Prowadzi blog lifestylowy https://adhdowyrollercoaster.blogspot.com
Rita Pater
Certyfikowana coachka i strateg biznesowa współpracująca z branżą IT. Pomaga firmom i osobom odnaleźć ich wyjątkową ścieżkę. Współpracuje z przedsiębiorcami nad ich markami osobistymi. Wspiera swoich klientów w ich drodze rozwoju na polach prywatnych i zawodowych.
Paweł Skarżyński
Head of e-commerce, Grupa TOM   [email protected]
Bartosz Sobotka
Przede wszystkim rodzic. Doktor ekonomii (SGH), absolwent stosunków międzynarodowych na UW oraz prawa na UMCS. Dyrektor ds. Rozwoju w Syntea SA, zajmuje się integracją rynku pracy z sektorem edukacji w Polsce i krajach CEE. Konsultant projektów dla sektora IT i edukacji w kontekście wdrażania idei smart city, budowy Społeczeństwa 4.0 oraz dostosowania oferty kształcenia uczelni do potrzeb rynku pracy. Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji (w tym pięciu książek) z dziedziny pomocy rozwojowej i jej efektywności, rozwoju lokalnego oraz zarządzania edukacją.
Monika Ciesielska
Dietetyczka, od 2013 roku działa w sieci jako samozwańczy doktor Lifestyle - pisze lekko o sprawach wagi ciężkiej. Promuje zdrowe podejście do zdrowego stylu życia i pozytywne odchudzanie oparte na skutecznych, udowodnionych naukowo metodach.
Joanna Kempińska
Jako psycholog, coach i trenerka w swojej pracy zajmuje się wspieraniem klientów w budowaniu realnego wpływu życie. Pomaga w osiąganiu ważnych dla klienta celów – zawodowych i prywatnych, radzeniu sobie ze stresem i emocjami oraz poprawie relacji. Prywatnie – partnerka, mama, przyjaciółka i joginka. Lubi obserwować jak rosną rośliny i wędrówki.
Natalie Sowińska
Mam ponad 10 lat doświadczenia w pracy z dziećmi w różnym wieku oraz z rodzicami i nauczycielami. Pracuję z osobami z różnych kultur na całym świecie. Więcej możesz dowiedzieć się na IG @OpenWayListening
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie