Czego szukasz
Piszą dla nas także -
Dorota Kocot – Rzepka
Jestem założycielką i CEO portalu motivita.pl. Zarządzam platformą e-learningową z kursami on-line z obszaru rozwoju osobistego. Współpracuję z grupą psychologów, coachów oraz trenerów, wspierając ich działalność on-line. Uwielbiam dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą. Wierzę, że planowanie i odpowiednia strategia działania pomagają realizować nawet najbardziej niezwykle projekty.
Joanna Kwinta
Lubiąca pisać socjolożka, zawodowo związana z badaniami rynku. Poszukująca równowagi w trudnej sztuce work-life balance. Mama rozbrykanej dwójki dzieciaków, grająca dla nich jedną ręką na pianinie.
Joanna Religa
Jestem coachem przedsiębiorczości. Ratuję kobiece marzenia o dochodowym mikrobiznesie. Wspieram kobiety, które myślą o założeniu własnej firmy i pomagam, gdy stawiają w niej pierwsze kroki. Łączę pracę coacha z umiejętnościami i wiedzą wieloletniego marketingowca. Jestem zadziorną i niepokorną indywidualistką. Chętnie kwestionuję wszystkie „muszę”, „powinnam”, „nie mogę”. Moje motto w pracy coachingowej brzmi „Rób to czego innym się nie chce, a wkrótce będziesz miała to, o czym inni wciąż tylko marzą”.
Magdalena Łukasik
Aktywna zawodowo mama 2 chłopców. Po pracy razem z koleżankami prowadzi bloga Mali Siłacze. Jej macierzyństwo było inaczej zaplanowane, bo jej plan idealny nie przewidywał niepełnosprawności synka. Mali Siłacze to blog o tym, że rodzicielstwo nie zawsze wygląda tak samo i rzadko zgadza się z planem, co nie zmienia faktu, że jest piękne. Prowadzą go 3 pracujące mamy - Magda, Gośka i Ewa. www.malisilacze.pl
Piotr Nabielec
Kochający mąż, zaangażowany trener, miłośnik prostych i praktycznych rozwiązań, ceniący ludzką różnorodność bloger. Na stronie Produktywni.pl pokazuje, jak być produktywnym w rytmie slow. Uwielbia pomagać ludziom realizować marzenia oraz wprowadzać pozytywną energię i pasję do ich projektów.
Anna Lisowska
Od ponad 7 lat pracuje w HR – głównie w branży IT, obecnie jako HR Business Partner w firmie Objectivity. W pracy najbardziej fascynują ją ludzie i ich talenty. Mama kilkumiesięcznego Janka. Co ją cieszy? Podróże z jej megamężem, słoik dobrego dżemu w lodówce i nowa książka na półce. Chciałaby być najlepsza w projekcie „dziecko”, ale do jej potomka niestety nie dodali instrukcji obsługi.
Lilianna Skiba
Adwokat. Prowadzi kancelarię adwokacką w Warszawie oraz Łomiankach. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i prawa rodzinnego. Jest członkiem Sekcji prawa pracy oraz prawa rodzinnego przy OR Adwokackiej w Warszawie. Poza prawniczym wykształceniem, posiada również gruntowną wiedzę z zakresu ZZL w organizacji. Prywatnie mama dwóch chłopców, Wiktora i Aleksandra.
Marzena Pilarz-Herzyk
Żona. Mama. Z wykształcenia Prawniczka. Z zamiłowania artystka-po-trochu (trochę architektka, trochę projektantka, trochę fotografka - bo nigdy nie mogła się zdecydować). Zawodowo przez kilka lat związana z zarządzaniem przedsiębiorstwami, procedurami prawnymi i finansowymi. Od 2015 roku Mama. I tak wraz z raczkowaniem dziecka, zaczął raczkować pomysł na bloga dla Mam o prawie w przystępny sposób serwowanym. Szczegóły: www.mamaprawniczka.pl
Izabela Odziemiec
Radca prawny. Specjalizuje się w doradztwie dla przedsiębiorstw z zakresu spraw celnych oraz TLS (transport logistyka spedycja). Prowadzi sprawy o rozwód dot. władzy rodzicielskiej i kontaktów z dziećmi, kładąc nacisk na porozumienie. Aktywnnie działa na rzecz rodziców i ich praw, współpracując z organizacjami pozarządowymi. Więcej: 3Z Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Odziemiec, Facebook
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Sandra Nowicka-Nowak 
Anglistka, socjolog, biznesmama. Prowadzi parentingowy blog biznes mamy www.majciakombinuje.pl. Od ponad 10 lat z gorszym lub lepszym skutkiem prowadzi firmę. Przez pięć lat była to szkoła językowa, potem kawiarnia dla mam i wiele innych fajnych rzeczy. Swoim doświadczeniem biznesowym chce się dzielić z kobietami, które szukają swojego nowego miejsca.
Bartłomiej Płócienniak
Szef kuchni Studia Twój Kucharz, który na swoim koncie ma m.in. pracę w najlepszych londyńskich restauracjach, udział w polskiej edycji Top Chefa i liczne warsztaty kulinarne, ale przede wszystkim sukces slowfoodowego Studia Twój Kucharz na krakowskim Zabłociu. Studio Twój Kucharz na FB >>
Aleksandra Bończewska
Psycholog, coach i konsultantka kariery w Interviewme. Pasjonuje mnie budowanie marki osobistej. W wolnym czasie recenzuję warszawskie „suszarnie” i planuję podróże. Odwiedź bloga InterviewMe: https://interviewme.pl/blog
Katarzyna Mrozowska
Radca prawny, specjalizuje się w prawie ubezpieczeń społecznych. Pomaga Mamom egzekwować przysługujące świadczenia w zakresie zasiłków. Opracowuje odwołania od decyzji ZUS, wnioski o indywidualne interpretacje przepisów, umorzenie lub rozłożenie na raty zaległości składkowych. Reprezentuje Klientów w sądzie. Kontakt.
Maria Kwiatkowska
Absolwentka Instytutu Polityki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego, od wielu lat związana z branżą badań klinicznych. Matka ekspatka, obecnie mieszka i pracuje w Berlinie. Dla przyjaciół: Kaowiec.
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail