Czego szukasz
Oferty pracy

Specjalista w dziale Utrzymania Ruchu

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Mirków
  • Data ważności oferty: 24.05.2024
Robert Bosch

Wrocławska 43, 55-095 Mirków, Poland
Full-time
Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

Czy  chcesz,  aby  Twoje  pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr  konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak  i dostarczania energii oraz  technicznego wyposażenia budynków – z nami  będziesz mieć  wpływ na poprawę jakości życia  na całym  świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze elastycznego czasu pracy jak i nowoczesnego środowiska pracy, oferujemy swoim pracownikom dużo przestrzeni na kreatywność. Wierzymy, że otwarty umysł to źródło pomysłów na produkty, które zwiększają komfort życia ludzi. Dołącz do nas!

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie podległego parku maszynowego, analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonywania napraw,
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z działem produkcji w zakresie doskonalenia procesów i poprawy wydajności,
  • Planowanie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn oraz serwisów,
  • Wprowadzanie projektów poprawiających dostępność techniczną maszyn,
  • Uczestnictwo w spotkaniach produkcyjnych,
  • Koordynowanie działań TPM na podległym obszarze produkcyjnym,
  • Odbiory techniczne maszyn / stanowisk / urządzeń produkcyjnych,
  • Prowadzenie i koordynacja projektów nowych uruchomień i prac inwestycyjnych.

Kwalifikacje

  • Min. 3 lata pracy jako Inżynier Utrzymania Ruchu lub na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w branży Automotive,
  • Wykształcenie wyższe: Mechanika i budowa maszyn/Automatyka i robotyka,
  • Znajomość TPM,
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • Umiejętność programowania sterowników PLC,
  • Znajomość maszyn obróbczych CNC,
  • Umiejętność projektowania CAD/CAM,
  • Czytanie schematów elektrycznych/ pneumatycznych / hydraulicznych,
  • Uprawnienia SEP,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Robert Bosch Sp. z o.o.,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: dofinansowana opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport i ubezpieczenia na życie),
  • Premia frekwencyjna wypłacana miesięcznie, premia wakacyjna,
  • Stołówka na miejscu – pracodawca współfinansuje koszt posiłków,
  • Bogaty pakiet atrakcji dla Pracowników i ich dzieci – np. kolonie wakacyjne lub wspólne imprezy pracownicze.

I’m interested

Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację
W Boschu możesz być sobą. Rozwiązania takie jak elastyczny czas pracy, półkolonie dla dzieci pracowników czy home office pozwolą Ci znaleźć równowagę między karierą a życiem osobistym, niezależnie od tego, jakie wyzwania przed Tobą stoją. U nas work-life balance idzie...