Czego szukasz

Planer czy kalendarz? Wybierz swój na 2024 rok

Zdarzyło Ci się kupić planer lub kalendarz i wcale z niego nie korzystać? Nie dlatego, że nie spełniał Twoich oczekiwań, tylko spodobał Ci się tak bardzo, że musiałaś go mieć, choć już przecież jeden w domu miałaś. A może nie jeden… Słyszałam o takich przypadkach, dlatego “zanim przeczytasz ten artykuł zapoznaj się ze stanem swojego portfela bądź skonsultuj się z przyjaciółką, gdyż każdy przedstawiony planer i kalendarz może się okazać tym jednym, jedynym, a mamy ich w tegorocznym zestawieniu DWANAŚCIE, kupienie każdego z nich, może zagrażać kondycji Twojego budżetu”. 😉

zbiorcze zdjęcie plenerów i kalendarzy biorących udział w zestawieniu

Dwanaście planerów i kalendarzy na 12 urodziny Mamo Pracuj

Ósme zestawienie, 12 urodziny i 12 marek. Lubisz takie zbiegi okoliczności? My tak! W tym roku Mamo Pracuj obchodzi 12 Urodziny, a w naszym tegorocznym zestawieniu gościmy 12 kobiecych, autorskich marek tworzących planery i kalendarze. Jedenaście z nich już znacie, ale mamy też świeżaka, który zawitał do nas po raz pierwszy, to: Jaśnie Plan.

12 marek planerów i kalendarzy na 2024! Zapraszamy do naszej zakładki!

Doktor Ania

Ostatnio na pewnym szkoleniu usłyszałam zdanie, że dużych pieniędzy nie da się zarobić w pojedynkę. Poznając historię powstawania kalendarza „2024” i jego poprzedników, można wyciągnąć wniosek, że do stworzenia doskonałego kalendarza potrzebna jest cała wioska. Kalendarz Doktor Ani na 2024 rok to nie tylko efekt pracy i kreatywności samej autorki, ale również jej otwartość na uwagi swoich czytelniczek. Sprawdź, jak wygląda kalendarz bliski ideału!

2024 planer Doktor Ania
Doktor Ania

Dream&Create

Marka Małgosi Karpińskiej gości w naszym rankingu już po raz trzeci. Gosia, twórczyni DREAM & CREATE, od trzech lat rozwija swój projekt. W tym czasie zdołała zbudować lojalną grupę zadowolonych klientek. Jej planery skupiają się na wspieraniu rozwoju osobistego oraz osiąganiu celów. W naszym zestawieniu znajdziesz zarówno planer dzienny, jak i tygodniowy autorstwa Gosi.

Do 17 grudnia możesz skorzystać z 10% zniżki na hasło: MAMOPRACUJ

kalendarze Dream&Create 2024
Dream&Create

Jaśnie Plan

Jaśnie Plan zagościł w naszym zestawieniu po raz pierwszy, prezentując się ujmującą minimalistyczną okładką oraz treściwym wnętrzem. To niezwykły planer, który wykracza poza tradycyjną formę, umożliwiając planowanie holistyczne: to Ty decydujesz, co ma dla Ciebie znaczenie, określasz cele, kształtujesz korzystne nawyki i dbasz o swoje samopoczucie. Jaśnie Plan działa intuicyjnie, prowadząc Cię przez wszystkie te aspekty. Dodatkowo, jest niedatowany, co pozwala rozpoczynać w dowolnym momencie, a także przerywać i powracać, gdy tylko będziesz tego potrzebować.

Na hasło mamopracuj10 masz 10% rabatu. 🙂

Jaśnie Plan Kalendarz 2024
Jaśnie Plan

Jestem Cudem Planner 2024

„Jesteś cudem do odkrycia a nie problemem do naprawienia.” – to cytat ze strony Eweliny Stepnickiej, autorki planera Jestem Cudem, ale też autorskiej metody o nazwie ODKRYWANIE, która ma na celu pomóc Ci ukochać siebie. Misją Eweliny jest uświadamianie każdej z nas, że jesteśmy wyjątkowym cudem, zdolnym do nauki i rozwoju nie przez poprawianie czy naprawianie samej siebie, ale poprzez odkrywanie tego, co w nas jest cudowne i niepowtarzalne. W naszym zestawieniu na rok 2024 znajdziesz planer dzienny – LIŚĆ i KWIAT.

Jestem Cudem kalendarz 2024
Jestem Cudem

Lady Planer

Nie trać czasu na poszukiwania idealnego planera – stwórz go samodzielnie z Lady Planer! To miejsce, gdzie Twój planer stanie się odzwierciedleniem Ciebie. W Lady Planner to Ty decydujesz, jaki ma być Twój planer. Spersonalizuj każdy element, dostosuj do swojego stylu życia, stylu i potrzeb. Zostań twórczynią swojego autorskiego planera!

Na hasło MAMOPRACUJ2023 masz -15% ważne do końca grudnia. Lista zamówień przedświątecznych jest zamknięta, zamówienia złożone teraz będą realizowane w styczniu. 🙂

Lady Planner 2024
Lady Planner

LoveSimple Creations

Produkty LoveSimple Creations to jedne z tych niezwykłych przedmiotów, które natychmiast wzbudzają zachwyt swoim estetycznym wyglądem. Od razu marzysz, aby je mieć. Monika Baczewska-Alexandropoulou tworzy z myślą o kobietach, które pragną pięknie żyć i mają odwagę podążać za swoimi marzeniami. Autorka, która jest zakochana w pięknych wnętrzach, pełna pasji do grafiki i designu, oferuje produkty stworzone z myślą o tych, którzy nie tylko cenią estetykę w otoczeniu, ale także oczekują wysokiej jakości i skuteczności w użytkowaniu.

Love Simple Creations kalendarz 2024
LoveSimple Creations

Madama

Madama towarzyszy nam od początku i już nie wyobrażamy sobie tego zestawienia bez ich obecności. W tym roku markę Madama reprezentują goszczące u nas już wcześniej flagowe produkty: Happy Planner i Minimal Planner. Happy Planner stworzyły kobiety dla kobiet, aby wspierać je w organizowaniu czasu i poczuciu kontroli nad swoim życiem, obowiązkami i radościami, abyśmy nie były niewolnicami codziennych wyzwań rodzinnych i zawodowych. Zapraszamy do świata Madamy!

Masz kod rabatowy do końca grudnia na -10% – hasło: MADAMALOVE

Madama Happy Planner 2024
Madama

Mam Planner

Ten mały, ultralekki i kompaktowy planner co roku zachwyca nową szatą graficzną, a energetyzujące kolory tej edycji nie pozwolą dać się pogrążyć jesiennej szarudze. Wystarczy, że spojrzysz i dawka dobrej energii gwarantowana. Waży niewiele więcej niż Twój smartfon, więc jeśli coś oprócz smartfona, pomadki i kluczyków ma się znaleźć w Twojej torebce, to właśnie Mam Planner!

Skorzystaj z super przedświątecznej oferty na kalendarze plannery rodzinne 2 plus 1 gratis

Mam Planner 2024
MaMy Kalendarz

Minimalife

Półcienna okładka w pastelowych kolorach, głębokie tłoczenia z możliwością złocenia gwarantuje zachwyt od pierwszego spojrzenia. Ale planer Minimalife to coś więcej niż przepiękna okładka i wysoka jakość wykonania. To narzędzie, które pozwoli Ci nie tylko zaplanować codzienną rzeczywistość, ale też pomoże w poszukiwaniu inspiracji i równowagi, To także środek do dbania o swój dobrostan duchowy i fizyczny.

Masz kod rabatowy na hasło MAMOPRACUJ – 10% rabat na plannery MINIMALIFE 2024. Kod ważny do 15.12 włącznie!

Minimalife kalendarz 2024
Minimalife

Momonde

Momonde cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem od pierwszego wydania plannera Zaplanuj Swój Sukces z 2016 roku. Dzisiaj możesz kupić planner akademicki, biznesowy, tradycyjny kalendarz lub planner niedatowany. Każdy do wyboru w wydaniu dziennym lub tygodniowym, czyli tak jak lubisz.

Momonde kalendarz 2024
Momonde

OgarniamSię

Odkryj magiczny świat planera stworzonego przez Magdalene Szajniuk i zanurz się w fascynującej podróży tworzenia, planowania oraz kreatywnego poszukiwania. Marka Ogarniam Się to spersonalizowane planery, które możesz dopasować maksymalnie do swoich potrzeb. Bo jak sama autorka podpowiada – każda z nas jest inna, każda ogarnia inaczej. Dopasuj więc planer do siebie, swoich potrzeb, a nawet roli jaką w tym momencie pełnisz w swoim życiu.

Na hasło „mamaogarnia” 10% wartości koszyka. Kod jest ważny do godziny 00:00 dnia 09/12/2023.

Ograniam Się kalendarz 2024
OgarniamSię

Plany Mamy

Plany Mamy kalendarz z Kółeczkami to Twój doskonały sojusznik w organizacji! Zaprojektowany z myślą o kobietach, które łączą zajmowanie się domem, rodziną, z pracą zawodową lub pasją. To prawdziwa perełka w naszym zestawieniu, szczególnie dla mam, bo stworzona z myślą o tym, aby mieć swój kalendarz pod kontrolą w zaledwie kilka chwil.

Na hasło MAMOPRACUJ – 10% zniżki na kalendarze i organizery PlanyMamy. Kod ważny do 17.12 włącznie!

Plany Mamy kalendarz 2024
Plany Mamy

Zacznij planowanie na 2024 z naszą zakładką!!

Recenzje Dream&Create, Jaśnie Plan, Jestem Cudem, Simple Planner i Simple Calendar oraz OgarniamSię przygotowała Sylwia Schlegel.

Zdjęcia: Alina Gamza Fotografia

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redaktor portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie