Czego szukasz
Planery i kalendarze 2023

Magdalena Szajniuk, autorka Ogarniam Się stworzyła markę spersonalizowanych planerów, bo jak sama podkreśla, każda z nas ogarnia inaczej. Planery od Magdy możesz dopasować maksymalnie do swoich potrzeb, oczekiwań, a nawet roli jaką w tym momencie pełnisz w swoim życiu. Jeśli cenisz sobie produkty, które będą dopasowane do Twojego stylu życia, lubisz projektowanie i pociąga Cię kreatywność i poszukiwanie, wybierz planer Ogarniam się Magdaleny Szajniuk i daj się ponieść własnej fantazji.

OgarniamSię

Chcę mieć OgarniamSię

OgarniamSię Planery 2023

Z Ogarniam Się możesz zaplanować nie tylko cały rok, ale również to, jak będzie wyglądał Twój planer. Wybierasz co chcesz mieć, tworzysz go na własną miarę. Ma być dla Ciebie użytecznym narzędziem do planowania. Zatem do dzieła.

Tylko trzy kroki dzielą Cię od zaprojektownia własnego, unikatowego planera, Takiego tylko dla Ciebie. Zaczynasz od okładki, masz do wyboru twardą lub miękką. W wersji bez personalizacji można zamówić 7 wzorów okładek, a kolejne 7 można zamówić w wersji z personalizacją – własnym napisem na okładce, zatem masz 14 wzorów okładek do wyboru. Jak już wybierzesz okładkę, czas na wnętrze. Do wyboru masz 3 rodzaje wkładów datowanych (wszystkie tygodniowe) oraz 4 rodzaje wkładów bez dat (3 tygodniowe oraz jeden dzienny) i aż 20 rodzajów dodatków, m.in. fitness, finanse, mamy, listy zadań czy basic.

Po prostu dopasuj planer do siebie. Jesteś mamą, a może prowadzisz własny biznes, a może w przyszłym roku znowu będziesz studentką? Uprawiasz sport? W ofercie Ogarniam Się znajdziesz propozycję dla każdego i dodatki do ogarniania każdej rzeczywistości. 🙂

OgarniamSię Planery 2023

Za co pokochasz Ogarniam Się?

  • możesz wybrać planer spiralny lub w twardej oprawie,
  • 14 wzorów okładek do wyboru,
  • personalizowany – dla mamy, dla bizneswoman, dla sportsmenki, dla studentki, etc.
  • maksymalnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Co znajdziesz w środku?

  • wszystko czego potrzebujesz i co wybierzesz ze strony Ogarniam Się, 🙂
  • wkłady z datami i bez dat, jak wolisz,
  • kalendarze na 2023 i 2024 rok,
  • kartki na notatki, na budżet i przeczytane książki, plan kalorii i plan finansów, i wiele wiele innych,
  • stronę tytułową na Twoje dane.

Zdjęcia: Alina Gamza Fotografia

Chcę mieć OgarniamSię

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także: