Czego szukasz
Planery i kalendarze 2023

Marka Małgosi Karpińskiej bierze udział w naszym zestawieniu po raz drugi. Gdy zapytałam Gosię, co w tym roku chciałaby pokazać naszym czytelniczkom, okazało się, że nakład planerów DREAM & CREATE jest już prawie wyprzedany. Gosia rozwija DREAM & CREATE od 2 lat. W tym roku pierwszy raz wypuściła planery datowane dzienne i tygodniowe na 2023, ale zainteresowanie było tak ogromne, że już w listopadzie się wszystkie wyprzedały! W naszym zestawieniu goszczą Bullet Planery, które powstały z myślą o osobach ceniących sobie niezależność.

Dream&Create

Chcę mieć Dream&Create

Planery 2023 Dream and Create

Mottem przewodnim Małgosi jest: “Biorę szczęście w swoje ręce. Nikt tego za mnie nie zrobi”. To motto symbolizuje koniczynka z logo, ale jest też motyw koniczyny w planerze. 😉 Logo DREAM & CREATE też nie jest przypadkowe. Serduszka symbolizują DREAM, a diamenciki CREATE. Swoją przygodę w tworzeniem planerów Małgosia zaczęła pod koniec września 2020 roku.

Misją Małgosi jest wspieranie kobiet w rozwoju osobistym, a celem, pomoc w zrealizowaniu marzeń. Od zawsze pragnęła pozytywnie wpływać na jakość życia kobiet, inspirować je do dobrych zmian, motywować, rozwijać ich potencjał. Planery DREAM & CREATE są konsekwencją tych pragnień. Gosia chciała stworzyć narzędzie rozwojowe, które będzie służyć kobietom. I tak, od dwóch lat powstają planery  dla zabieganych kobietach, stawiających na rozwój osobisty i realizację celów, a przy tym szczęście i spełnienie.

W tym roku w naszym zestawieniu bierze udział Bullet Planer dla osób, które nie lubią ograniczeń i z góry narzuconych układów/projektów stron, a zależy im na megaeleganckim wydaniu. Lubisz sama rysować tabelki, strony i projektować swoje miejsce do planowania? Ten Bullet Planer jest skrojony na Ciebie. Możesz robić listy zadań, tabelki, wykresy, wklejać naklejki, washi tape, a nawet sama rysować. Jedyne co Cię będzie ograniczać, to Twoja kreatywność. Możesz go wykorzystać jako: dodatek do planera na codziennie zapiski, do zapisywania finansów, prowadzenia budżetu, spisywania nowych pomysłów, zapisywania kontaktów, notatnik z terapii, przepiśnik, album maluszka, szkicownik, zbiór autografów, książeczka zdrowia, notes do haseł.

Za co polubisz Bullet Planer DREAM & CREATE?

 • nie ma dat – to Ty jesteś wodzem i decydujesz, jak i kiedy z niego będziesz korzystać,
 • za sześć okładek: trzy różne kolory/wzory (Marmur Kreatorki, Róż Romantyczki, Beż Minimalistki)
 • bo ma 256 stron w kropki (co 5mm),
 • poręczny format A5 (tzw. ekonomiczny, delikatnie pomniejszony),
 • jest wygodny – rozłożysz go na płasko! (jest szyto-klejony),
 • ma okładkę z miłej w dotyku ekoskóry (okładka różowa i beżowa) lub nadruk modnego wzoru marmuru pokryty folią soft touch,
 • bo można go używać w zestawie z innymi planerami DREAM & CREATE – można korzystać z niego i z biuwarów jednocześnie (np. dokładać sobie pojedyncze kartki biuwaru do planera),
 • dostępne są również uzupełniające produkty do bullet journalingu: naklejki do planowania (9 różnych arkuszy) i samoprzylepne zakładki indeksujące oraz gotowe zestawy.

Jaki jest w środku?

 • ekskluzywny, satynowy w wykończeniu piękny kremowy papier 100g,
 • ma 3 tasiemki zakładki, dopasowane kolorystycznie do okładki,
 • ma gumkę zamykającą całość i gumkę na długopis,
 • pojemną papierową kieszonkę z tyłu na luźne karteczki/naklejki/paragony itp.,
 • gumki, jedną zamykającą całość i drugą na długopis,
 • ma dużo miejsca na notatki.

Zdjęcia: Alina Gamza Fotografia

Chcę mieć Dream&Create

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także: