Czego szukasz
Planery i kalendarze 2023

Dzienny, datowany Planner Minimalife 2023 powstał z myślą o osobach, które szukają inspiracji, poszukują równowagi i chcą zadbać o swój dobrostan duchowy i fizyczny, a dla osób, które cenią sobie wysoką jakość wykonania. Dotychczas mogłaś zobaczyć plannery Natalii w pastelowych kolorach. Nowa edycja plannerów ma żywą kolorystykę, która ma nam dodać energii i pobudzić do działania.

Minimalife

Chcę mieć Minimalife

Minimalife Palnery 2023

Ten planer może być towarzyszem Twoich codziennych planów, który również będzie pomagał Ci dążyć do wyznaczonego przez Ciebie kierunku rozwoju. Jeśli oprócz planowania, chcesz się rozwijać, masz jakieś zaplanowane cele na Nowy Rok, to ten kalendarz będzie Cię w dążeniu do nich dzielnie wspierał. Pomogą Ci w tym planery celu, harmonogramy, siatki do wyznaczania celów rocznych, habit trackery.

Poza całym spektrum narzędzi do planowania, miejscem na plan dnia, zadania, priorytety, wdzięczności oraz notatki Minimallife zachwyca pięknym wyglądem. Jest subtelnie wykończony, ma złote gumki na długopis i gumkę zamykającą planer. Okładka wykonana z tkaniny w kolorach Malinowa Czerwień lub Granatowy Pył, nadaje mu bardzo elegancki i ponadczasowy wygląd. Biorąc go do ręki odnosisz wrażenie, że zostanie z Tobą już zawsze. Jeśli lubisz takie szczegóły, to ten planer może zostać dla Ciebie spersonalizowany. Tylko wtedy nie będziesz mogła już go zwrócić.

Minimalife Planery 2023

Za co pokochasz Minimalife Planner?

  • jest trochę mniejszy od formatu A5,
  • za płócienną okładkę, w naszym zestawieniu w kolorach Malinowa Czerwień i Granatowy Pył,
  • możesz go kupić w sumie w pięciu okładkach do wyboru,
  • możesz go zamknąć złotą gumką i przyczepić do niego długopis, pomoże Ci w tym złota gumka.

Co znajdziesz w środku?

  • układ do dziennego planowania,
  • wyznaczone miejsca na plan dnia, zadania, priorytety, wdzięczności oraz notatki,
  • ekskluzywny, kremowy papier ozdobiony delikatną, florystyczną grafiką,
  • kieszonkę na recepty, małe dokumenty, paragony,
  • narzędzia do planowania – takie jak skrócone kalendarze 2022-2023, listę rzeczy do zrobienia w 2022 roku, plany kwartalne itp.

Zdjęcia: Alina Gamza Fotografia

Chcę mieć Minimalife

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także: