Czego szukasz
Planery i kalendarze 2021

Marka Lady Planer zaczynała jako pierwsza firma tworząca personalizowane planery dla kobiet. Dzisiaj ich oferta jest jeszcze obszerniejsza. Znajdziesz planer szkolny, dla studenta i dla mężczyzny, dziecka i dla licealisty… Lista możliwości jest bardzo długa. Czego potrzebujesz? Trochę czasu, żeby wybrać opcję najlepszą dla siebie. 😉

Lady Planer

Chcę mieć Lady Planer

Przyznam, że to właśnie dzięki Martynie Godlewskiej i jej personalizowanym planerom odkryłam frajdę, jaką można czerpać z projektowania własnego kalendarza. Wchodząc na stronę Lady Planer masz możliwość stworzenia planera, który będzie taki jak chcesz. Ta opcja nazywa się: wydaj swój planer. Skomponujesz planer, który będzie pasował do Twojego stylu życia. Fajnie, prawda?

 

Decydując się na Lady Planer możesz liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zamówienia, a kreatywność idzie tu w parze z jakością wykonania. Planer, który oglądacie na zdjęciach został zaprojektowany na potrzeby tego zestawienia. To była dla nas bardzo miła niespodzianka, a dzięki temu możesz się przekonać, że Twój kalendarz też może być również stworzony pod Ciebie i Twoje oczekiwania.

 

Jeśli szukasz planera, który będzie do Ciebie pasował idealnie, to Lady Planer spełni to zadanie. Możesz wybrać okładkę, kolor narożników, jakie ma być jego wnętrze, czy chcesz kieszonkę na dokumenty z tyłu, czy z przodu. Gotowy planer nie da Ci tej możliwości. Przed zamówieniem Lady Planera możesz wypisać sobie ważne daty i zostaną one wydrukowane w Twoim kalendarzu. A to tylko mała zajawka wszystkich możliwości. 🙂  Zobacz co możesz jeszcze mieć!

Jaki jest Lady Planer?

  • to planer kołowy,
  • ilość stron zależy od tego na ile modułów się zdecydujesz,
  • może mieć format B6, A5 i B5,
  • ma twardą okładkę, z powłoką zapobiegającą zarysowaniom,
  • masz do wyboru 4 opcje narożników: czarny, srebrny, złoty lub bez narożnika.

Co znajdziesz w środku?

  • 11 wariantów wnętrza okładki i kieszonki na dokumenty,
  • możesz wybrać co ma być na okładce, Twoje logo, ulubiony cytat, jakaś grafika,
  • możesz zdecydować się na jedną z sześciu wersji z układem dni,
  • 32 moduły dodatkowe – do wyboru, na cele, postanowienia … zależy co potrzebujesz,
  • a to wszystko w zestawie z długopisem i gradientowymi naklejkami.

Zdjęcia: Alina Gamza Fotografia

Chcę mieć Lady Planer

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×