Czego szukasz
Planery i kalendarze 2023

Po raz pierwszy spotkałam się z tak pięknie zapakowanym planerem. Każdy planer był zapakowany w osobny, bawełniany woreczek. Zatem definicja, którą znajdziesz na stronie Momonde wcale nie dziwi: „Jesteśmy polską marką, która powstała z miłości do piękna i funkcjonalności. Nasze kolekcje kierujemy do osób wymagających i świadomych, które cenią sobie najwyższą jakość produktów i estetykę. Działamy na własnych zasadach, inspirując się sztuką, naturą oraz ludźmi”. I takie są planery Momonde. 

Momonde

Chcę mieć Momonde

W naszym zestawieniu biorą udział trzy różne planery od Momonde. Każdy ma inną okładkę i inne wnętrze, choć łączy je jedno – niezwykła dbałość o estetykę, prostotę i jakość materiałów. Jestem przekonana, że mając przed sobą te trzy egzmeplarze planerów miałabyś duży problem z wyborem. Ja też nie mogłabym się zdecydować. Planner Saute 2022 Pinot Noir to szlechetna elegancja i prostota, połączenie kalendarza z notatnikem, które to pozwala na dość swobodne korzystanie z tego jakby nie patrzeć kalendarza.

Z kolei Planner Protygodniowy 2022 Floral Cloud przeznaczony dla osób, które na co dzień nie mogą funkcjonować bez kalendarza. Jego największą część stanowi plan tygodniowy w układzie pionowym. Każdy tydzień mamy tutaj na dwóch stronach.

I ostatni – Planner Dzienny 2022 Nostaligic Meadow (w naszej wersji z tłoczoną nazwą Mamo Pracuj), w którym mamy układ dzienny kalendarza, czyli na jednej stronie mamy umieszczone dwa dni. Kalendarz w tej okładce można kupić również w wersji tygodniowej.

Jakie są planery Momonde?

  • mają okładki w formacie A5,
  • w zależności od produktu, mamy do czynienia z okładką twardą pokrytą płócienną, odporną na zarysowania okleiną lub gładką, odporną na zarysowania folią,
  • mają złote tłoczenia, (możliwość personalizacji lub dodania złotych okuć).

Co znajdziesz w środku?

  • wnętrze wykonane z wysokiej jakości Munken® Print White o lekko beżowym kolorze i gramaturze 90g,
  • karty wnętrza są szyte nićmi, co daje dużą swobodę w otwieraniu planerów,
  • na końcu kalendarza znajdują się listy zamówień, ważnych kontaktów, plany szkoleń, urlopów, ważnych wydarzeń, postanowień i lista prezentów,
  • stron brudnopisu.

Zdjęcia: Alina Gamza Fotografia

Chcę mieć Momonde

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także: