Czego szukasz
Planery i kalendarze 2021

Kalendarz Plany Mamy po raz pierwszy gości w naszym zestawieniu. Jego autorką jest Maria Sulewska, mama trójki dzieci i przedsiębiorczyni, która wykorzystując swoje doświadczenia macierzyństwa, w pracy na etacie i z własnym biznesem, zaprojektowała uniwersalne narzędzie do planowania.

Plany Mamy

Chcę mieć Plany Mamy

Plany Mamy planer

Plany Mamy to kalendarz i organizer jednocześnie. Jeśli nie lubisz przepisywać swoich notatek z poprzedniego roku, to jest już pierwszy powód, dlaczego ten autorski produkt spełni Twoje oczekiwania. Plany Mamy ma rozpinane kółeczka, a forma albumu pozwoli dopasować zawartość do Twoich potrzeb.

To narzędzie, które dopasuje się do Twoich aktualnych potrzeb i pozwoli Ci sprawnie uporządkować różne aspekty życia. Maria jest mamą i doświadczyła pracy na własny rachunek i na etacie. Mając tak różne doświadczenia zawodowe, doskonale wie jak zmienia się styl i sposób planowania w zależności od tego jak wygląda nasz codzienność.

Autorka zaproponowała układ z podziałem na: dom, planowanie, rodzina, dzieci, ja i moje hobby, notatki, kalendarz, ale to tylko propozycja, bo otwarta struktura kalendarza pozwala to zmienić. Możesz dopasować kolejność zakładek, możesz również usunąć te, które nie będą Ci potrzebne. Natomiast w każdym dziale znajdziesz praktyczne rady i inspiracje, tabelki do uzupełniania oraz kilka pustych stron na własne notatki, np. listy.

Ten pięknie wydany, w minimalistycznym, kobiecym stylu kalendarz, ma miłą w dotyku okładkę w kolorze szarym, która przypomina materiał. Jest mały, poręczny i zmieści się do średniej wielkości torebki. Posiada praktyczną gumką do spięcia całości, tasiemkę do zaznaczania i kieszonkę na drobiazgi w tylnej okładce. Możesz go kupić tylko jako organizer lub kalendarz na 2021 rok, albo jako kalendarz i organizer, czyli 2 w 1.

Jaki jest kalendarz Plany Mamy?

 • format: A5, wysokiej jakości papier
 • druk czarno-biały, 360 stron
 • forma albumu z czterema odpinanymi kółkami
 • całość spięta gumką
 • tasiemka do zaznaczania
 • w tylnej okładce kieszonka (na skierowania, zdjęcia, notatki)
 • Plany Mamy zostały w całości zaplanowane, zaprojektowane i przetestowane przez mamy.
 • Projekt, skład i druk został od początku do końca zrealizowany w Polsce.

Co znajdziesz w środku?

 • kalendarz tygodniowy na cały 2021 rok,
 • kalendarz roczny z zaznaczonymi świętami i dniami wolnymi od pracy,
 • karty na każdy miesiąc – z miejscem do zaznaczania celów i planów,
 • znaczniki na stronach z kalendarzem, które pomagają podzielić stronę na kolumny do planowania wg własnych preferencji, jak kto woli.

Zdjęcia: Alina Gamza Fotografia 

Chcę mieć Plany Mamy

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×