Treasury Systems Administrator

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Poznań
Franklin Templeton

Franklin Templeton Investments jest międzynarodową organizacją inwestycyjną, a zarazem liderem w zarządzaniu aktywami. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w San Mateo (Kalifornia, USA), oddziały firmy znajdują się w ponad 30 krajach. Firma Franklin Templeton Investments świadczy usługi i rozwiązania inwestycyjne w ponad 150 państwach na całym świecie. W Polsce firma ma swoje biura w dwóch lokalizacjach: w Poznaniu i Warszawie.

W związku z rozwojem biura w Poznaniu nieustannie poszukujemy talentów do naszej organizacji. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

Szukamy obecnie osoby do naszego międzynarodowego zespołu wsparcia systemów. Do podstawowych zadań na tym stanowisku należy administracja aplikacjami oraz monitorowanie plików wsadowych do systemu.

Zadania na stanowisku:

  • Administrowanie systemami księgowości inwestycyjnej dla użytkowników wewnętrznych oraz kontrola zaplanowanych zadań.
  • Samodzielne rozwiązywanie problemów systemowych zgodnie z procedurami
  • Praca z innymi zespołami wsparcia oraz IT w celu rozwiązywania problemów systemowych.
  • Zmiany w systemie dotyczące ustawień związanych z otwarciem, łączeniem się oraz zamykaniem funduszy oraz kont.
  • Wsparcie użytkowników wewnętrznych w zakresie raportów oraz zleceń ad-hoc zgodnie z potrzebami użytkownika.
  • Uczestnictwo w ćwiczeniach zachowania ciągłości funkcjonowania systemu.
  • Okresowe sprawdzanie zasadności dostępu dla użytkowników.
  • Tworzenie nowych procedur w oparciu o zmiany w procesie bądź systemie po uprzedniej akceptacji ze strony kadry menedżerskiej.
  • Zgłaszanie ulepszeń dotyczących procesów biznesowych.

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na:

  • Swobodną atmosferę i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Rozwój zawodowy i personalny
  • Jasno określone obowiązki
  • Pracę w zespole, który doda Ci skrzydeł

Szukamy kandydatów, którzy:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, mile widziane informatyczne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Doświadczenie z analizą systemów komputerowych, testowaniem i unowocześnianiem systemów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość MS Access, MS Excel
  • Znajomość VBA i baz danych SQL mile widziana
  • Tworzenie raportów Crystal Reports mile widziane
  • Doświadczenie z przelewami pieniężnymi lub/i systemami bankowymi będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy zmianowej (4 tygodnie 8:30-17:00, 4 tygodnie 13:30-22:00)

Zapewniamy:

  • Lokalną pracę o globalnym zasięgu
  • Pracę z widokiem na panoramę Poznania
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, Programy:
    Employee Assistance, Staff Investment, karta Multisport
  • Siłownię w biurze
  • Organizację pracy zgodną z filozofią work-life balance
  • Pracę w oparciu o wzajemne zaufanie i bieżący feedback
  • Możliwość zaangażowania się w projekty społeczne i lokalne inicjatywy

Cenimy rodziców. Są ważną częścią różnorodnej i inkuzywnej kultury Franklin Templeton. Dlatego staramy się zapewnić wielowymiarowe wsparcie tak, by mogli spełniać się w swoich życiowych rolach.