Specjalista/-tka ds. organizacji wsparcia miękkiego

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Łódź
Fundacja Aktywizacja

W związku z realizacją projektu „Wsparcie środowiska osób niepełnosprawnych z terenów wiejskich i małomiasteczkowych” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo poszukuje:

Specjalistki/ty ds. organizacji wsparcia miękkiego

Zakres obowiązków:

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad wsparciem miękkim realizowanym w e-Centrach dla uczestników projektu (doradztwo zawodowe, psychologiczne i prawne; warsztaty umiejętności społecznych, grupy wsparcia; warsztaty dla rodzin/opiekunów osób niepełnosprawnych),
  • współpraca z e-Centrami w zakresie rekrutacji uczestników projektu/ beneficjentów ostatecznych oraz udzielania wsparcia miękkiego,
  • nadzór i monitoring wskaźników związanych ze wsparciem miękkim realizowanym bezpośrednio w e-Centrach
  • współpraca z koordynatorem merytorycznym biura regionalnego oraz koordynatorem merytoryczny ds. wsparcia miękkiego w bieżącej realizacji projektu,
  • współpraca i nadzór nad pracą mentorów prowadzących wsparcie miękkie (doradca zawodowy/psycholog),
  • nadzór i prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją działań,
  • prowadzenie sprawozdawczości z zakresu realizowanych działań.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z koordynacją działań/koordynacją pracy zespołu,
  • doświadczenie w realizacji działań projektowych (opartych o harmonogram i określone cele/wskaźniki),
  • mobilność,
  • zdolności organizacyjne,
  • systematyczność, odpowiedzialność,
  • dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, w tym dobra znajomość programu Excel,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku osób niepełnosprawnych.

Oferujemy:

  • pracę w dużej rozwijającej się organizacji pozarządowej, mającej wieloletnie doświadczenia
    i wyrobioną markę,
  • współpracę w zgranym, profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów w ramach działania organizacji,
  • pracę w pełnym wymiarze etatu.

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska oraz nazwiska kandydata w temacie e-maila.

PROSIMY O PODANIE OCZEKIWANEGO WYNAGRODZENIA BRUTTO ZA PODJĘCIE PRACY.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.