Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Specjalista ds. szkoleń i rekrutacji

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Bydgoszcz
  • Data ważności oferty: 15.10.2013
Fundacja Aktywizacja

Fundacja Aktywizacja poszukuje

specjalisty/tki ds. szkoleń i rekrutacji

w Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Bydgoszczy

Zakres obowiązków:

  • organizacja szkoleń zawodowych, kursów komputerowych, warsztatów umiejętności społecznych oraz warsztatów prawnych,
  • udzielanie informacji Beneficjentom o ofercie i warunkach udziału w szkoleniach, kursach, warsztatach i usługach doradczych,
  • nadzór i prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją działań,
  • prowadzenie sprawozdawczości z zakresu realizowanych działań,
  • utrzymywanie kontaktu z organizacjami pozarządowymi, firmami oraz instytucjami publicznymi funkcjonującymi na rzecz osób niepełnosprawnych,
  • prowadzenie działań promocyjnych Oddziału,
  • współpraca z pracownikami Fundacji w zakresie realizacji wskaźników liczbowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość środowiska osób niepełnosprawnych oraz specyfiki pracy z tą grupą,
  • zdolności organizacyjne,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • wysokie kompetencje komunikacyjne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej rozwijającej się organizacji pozarządowej, mającej wieloletnie doświadczenia i wyrobioną markę ,
  • współpracę w zgranym, profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów w ramach działania organizacji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego

do dnia 15.10.2013 r. na adres [email protected]

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie e-maila oraz podanie w treści maila informacji na temat oczekiwanego wynagrodzenia (kwota brutto).

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację