Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Specjalista ds. merytorycznych w Fundacji – Puszczykowo

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Puszczykowo k. Poznania
  • Data ważności oferty: 16.12.2012
Fundacja im. Królowej Polski św. Jadwigi

Fundacja im. Królowej Polski św. Jadwigi poszukuje energicznej, ambitnej osoby, pragnącej zaangażować się w działania na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, w tym niepełnosprawnych, na stanowisko:

Specjalista ds. merytorycznych

Szukamy osoby z potwierdzonym doświadczeniem w pracy w sektorze społecznym, mile widziane będzie doświadczenie przy realizacji projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Miejsce pracy: Puszczykowo

Zakres obowiązków:

  • bieżący nadzór nad merytoryczną realizacją projektu,
  • rekrutacja beneficjentów ostatecznych,
  • monitoring beneficjentów ostatecznych i pomiar rezultatów projektu,
  • nadzór nad przebiegiem zajęć, spotkań indywidualnych i wyjazdowych,
  • kontakt z instytucją pośredniczącą w sprawach realizacji projektu,
  • przygotowanie i archiwizacja dokumentacji projektowej.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • potwierdzone doświadczenie zawodowe w sektorze społecznym, w tym preferowane przy realizacji projektów w ramach PO KL,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność szybkiego uczenia się,
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów.

Zapewniamy:

  • pracę w dynamicznym, kreatywnym, interdyscyplinarnym zespole,
  • szansę na rozwój zawodowy i osobisty, atrakcyjną ścieżkę kariery,
  • możliwość współuczestniczenia w wielopłaszczyznowych działaniach społecznych o międzynarodowym zasięgu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać w wersji elektronicznej na adres: [email protected] do dnia 16 grudnia br. Prosimy także o dołączenie listu motywacyjnego zawierającego preferowaną kwotę wynagrodzenia. Fundacja im. Królowej Polski św. Jadwigi zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi oferentami/kami.

Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację