Pośredniczka/Pośrednik pracy

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Rzeszów
Fundacja Aktywizacja

Fundacja Aktywizacja do Oddziału Fundacji w Rzeszowie poszukuje:

Pośredniczki/Pośrednika pracy

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie ofert pracy dla osób niepełnosprawnych,
  • kontakty z pracodawcami,
  • wsparcie pracodawców w procesie pozyskiwania dofinansowania do zatrudnienia osób niepełnosprawnych (SOD),
  • monitoring zatrudnienia,
  • przygotowywanie i prowadzenie spotkań dla pracodawców dot. zatrudniania niepełnosprawnych pracowników,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • współpraca z pracownikami pozostałych Oddziałów Fundacji.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w agencji pośrednictwa pracy),
  • zdolności organizacyjne,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • systematyczność, odpowiedzialność,
  • wysokie kompetencje komunikacyjne,
  • mile widziana znajomość specyfiki zatrudniania osób niepełnosprawnych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi oraz znajomość środowiska osób niepełnosprawnych.

Oferujemy:

  • pracę w dużej rozwijającej się organizacji pozarządowej, mającej wieloletnie doświadczenie i wyrobioną markę
  • współpracę w zgranym, profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów w ramach działania organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (cały etat).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o:

  • przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 12.03.2014r. do godz. 16.00 na adres: [email protected] i podanie nazwy stanowiska w temacie e-maila,
  • załączanie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926).”
  • podanie oczekiwanego wynagrodzenia brutto za podjęcie pracy – ogłoszenia bez podanego wynagrodzenia nie będą rozpatrywane.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.