Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Modern web application Front-end Developer

 • Wymiar czasu: pełny
 • lokalizacja: Łódź
 • Data ważności oferty: 06.03.2020

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Strona internetowa firmy to www.accenture.com

Modern web application Front-end Developer

Job Description

Poszukujemy osoby, która dołączy do projektu realizowanego dla jednego z naszych klientów z obszaru przemysłowego. Szukamy kogoś, kto chce poznawać nowe technologie, nie boi się wyzwań i chciałby zaangażować się w projekt wykorzystujący nowoczesne technologie webowe. Brzmi interesująco? Dołącz do nas!

Modern web application Front-end Developer

Lokalizacja: Łódź

Czym będziesz się zajmować?

 • Rozwojem i tworzeniem nowych komponentów aplikacji webowej zorientowanej na cloudzie.
 • Utrzymywaniem ścisłej współpracy z klientem.
 • Budowaniem i utrzymywaniem relacji z zespołem developerskim.
 • Udziałem w inicjatywach i projektach wewnętrznych.

Qualifications

Czego od Ciebie oczekujemy?

 • Doświadczenia jako Front-end Developer (min. 2 lata).
 • Znajomości technologii: Angular, HTML5, CSS3 (SASS/LESS).
 • Doświadczenia z Azure DevOps/TFS.
 • Doświadczenia w tworzeniu testów.
 • Mile widziana znajomość Node.js.
 • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu skalowanych rozwiązań.
 • Zespół jest zlokalizowany u klienta w Łodzi, dlatego od czasu do czasu może pojawić się konieczność pracy w biurze klienta.
 • Bardzo dobrej znajomości j.angielskiego (min. B2).
 • Wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalnych.
 • Kreatywności.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Możliwość pracy z dużymi międzynarodowymi klientami.
 • Wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji: dofinansowanie kursów i certyfikacji, bogata oferta szkoleń online oraz on-site, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery.
 • Prywatną opiekę medyczną.
 • Ubezpieczenie na życie, dostęp do platformy MyBenefit w tym możliwość korzystania z karty Multisport oraz karty lunchowej.
 • Dodatkowe zajęcia z języków obcych.
 • Elastyczny czas pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej.

APLIKUJ

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub wysłanie CV na adres e-mail: [email protected]

Jeśli ta oferta brzmi dla Ciebie interesująco, nie zwlekaj, zaaplikuj online już dziś.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Accenture sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-121), przy ul. Siennej 39, NIP 526-00-15-900 (Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w celu niezbędnym do realizacji procesu postępowania rekrutacyjnego przez Accenture. Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych.

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych przez Accenture sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-121), przy ul. Siennej 39, NIP 526-00-15-900 (Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych”.

Kandydaci, którzy są obecnie zatrudnieni przez klienta Accenture lub inną firmę w jakikolwiek sposób powiązaną z Accenture mogą zostać wykluczeni z procesu rekrutacji.

Accenture nie dyskryminuje kandydatów ze względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, wiek, niepełnosprawność, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, lub jakiegokolwiek inne kryterium niedopuszczalne na podstawie polskiego prawa.

Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację
Accenture to 8600 niezwykłych osób w Polsce, a ponad 700 tys. na całym świecie, skupionych w jednej organizacji, której celem i misją jest tworzenie innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla biznesu. Doskonale wiemy, że innowacja jest wynikiem kreatywności, u której podstaw...

Inne oferty w tym regionie

Zamieszczona oferta pracy jest efektem współpracy Fundacji Mamo Pracuj z pracodawcą. Przed aplikacją do firmy samodzielnie sprawdź warunki zatrudnienia.

Enterprise Architect

Robert Bosch
Łódzkie, Łódź
Przedwczoraj
15.04.2024

ServiceNow Administrator

Robert Bosch
Łódzkie, Łódź
Przedwczoraj
15.04.2024

Płatny Staż w dziale Service Desk z językiem hiszpańskim

Robert Bosch
Łódzkie, Łódź
Tydzień temu
10.04.2024

Atlassian Confluence Administrator / Support Specialist

Robert Bosch
Łódzkie, Łódź
Tydzień temu
10.04.2024

ServiceNow ITSM Architect

Robert Bosch
Łódzkie, Łódź
Tydzień temu
10.04.2024

Service Now Solution Architect

Robert Bosch
Łódzkie, Łódź
Tydzień temu
10.04.2024
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom

Rekrutują u nas

Reklama