Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

ZAINSPIRUJ SIĘ

9 momentów, w których pokochasz Henryka! Ask Henry, Twój osobisty asystent

 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 9 lutego 2021
 • 6 MIN. CZYTANIA

Wydawać by się mogło, że wszystko możemy już załatwić online. Kupić, zamówić, podpisać. W rzeczywistości jednak nadal z pewnymi sprawami tak się nie da. Nie wspominając już, jak wiele czasu trzeba poświęcić na wyszukanie czegoś w sieci, a przecież czas, to najlepszy benefit każdej mamy! Zatem, warto nim mądrze i z korzyścią dla siebie gospodarować.

9 momentów, w których pokochasz Henryka!

1. Mam czas na naprawdę ważne sprawy

Lubisz sklepy budowlane? Ja nie przepadam, zwłaszcza wtedy gdy po małą uszczelkę lub kilka śrubek muszę wybrać się w miejsce, które czasem przypomina mi lotniczy hangar. Ikea to co innego, ale nie wiem jak Ty, ja mam do niej bardzo daleko. Lubię tam jeździć, nie będę ukrywać, ale wolę jednak spędzić czas z mężem i dziećmi, np. na małej wycieczce za miasto. Jaka zatem płynie z tego korzyść? Mam czas na naprawdę ważne sprawy. Jest jeszcze jedna zaleta – do Ikei wchodzisz po jedną rzecz, a wychodzisz z… chyba nie muszę dodawać. A tak wiem, że moja lista zakupów nie urośnie o rzeczy, które w domu mogą okazać się niepotrzebne.

2. Mam mniej spraw na głowie

Urzędy, placówki pocztowe, apteki, to są miejsca, które potrafią naprawdę sprawić, że pot nam się leje z czoła. Tak, teraz jest odrobinę inaczej, musimy zachować dystans, stoimy w odstępach, często na zewnątrz i jest mniej ludzi, choć czy ja wiem… Pewne jest natomiast, że jest to jeszcze to jedno miejsce, które trzeba odwiedzić w drodze powrotnej do domu, co nie napawa ani radością, ani optymizmem. Oddanie tego zadania osobistemu asystentowi AskHenry sprawia, że mam mniej spraw na głowie i szybciej wracam do domu.

25 pomysłów na drobne przyjemności, które można zrobić dla siebie

3. Mam mniej stresu i zabiegania

Ile razy w ostatniej chwili przypomniałaś sobie o prezencie na urodziny kolegi Twojego dziecka, męża lub innej bliskiej Ci osoby? Nie dość, że nie masz pomysłu, to jeszcze czasu, aby się tym zająć. Wiesz, że można zlecić wyszukanie prezentu, a nawet podpowiedź co by to mogło być, potem zakupienie i dostarczenie na czas komuś, kto jest dla Ciebie ważny? Czy nie poczułabyś ulgi, gdyby ktoś zrobił to za Ciebie?

4. Mam czas na rozwój i kreatywność

Bycie kreatywną i wydajną w pracy wymaga od nas jasnego i spokojnego umysłu. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że o taki stan w życiu mamy jest bardzo trudno. Musi być spełnione mnóstwo warunków, abyś mogła spokojnie pracować. I jak już wiesz, że Twoje dziecko jest zaopiekowane, bezpieczne w placówce edukacyjnej lub pod skrzydłami niani, to z tyłu głowy masz listę spraw, która często przeszkadza w skupieniu. Twój spokój potrafi zakłócić nawet świadomość, że nie masz w domu nic na obiad. Pamiętaj, to żaden problem dla osobistego asystenta AskHenry. Przywiezie Ci zamówiony obiad prosto pod drzwi lub zrobi zakupy w sklepie spożywczym.

5. Szczęśliwe dzieci to szczęśliwa mama

Weekendy oprócz czasu na wypoczynek są idealnym momentem na nadrabiane różnych zaległości lub domowe porządki. Przy tej okazji często znajdujemy rzeczy, które już nam się nie przydadzą. Co z nimi zrobić?
Te w dobrym stanie można spróbować sprzedać. Tylko znowu okazuje się, że na to potrzeba czasu, a ten czas to dla nas mam najcenniejsza sprawa, i wiedza, jak to zrobić skutecznie, też się przyda. AskHenry Osobisty Asystentod Spraw Codziennych wie, jak sprawić, aby Twoje rzeczy szybko znalazły nowego właściciela. Dopilnuje całej transakcji, będzie odpowiadał na pytania zainteresowanych kupnem osób. Ty musisz tylko wysłać zdjęcie oraz opisać co chcesz sprzedać i za ile. Co zrobisz z zaoszczędzonym czasem? A to zależy już tylko od Ciebie. Jak Cię znam (i siebie też) spędzisz go ze swoją rodziną 🙂 .

6. Mam czas tylko dla siebie

To obok chwili dla dzieci, rodziny, partnera, najważniejsza korzyść, z którą możesz się „liczyć” korzystając z osobistego asystenta. To naprawdę działa, bo zamiast stać w kolejce za kroplami do oczu, czy inną równie ważną rzeczą, możesz poleżeć i poczytać książkę. Zrób sobie listę spraw, które regularnie może załatwiać za Ciebie asystent i korzystaj. Koniecznie policz ile czasu dla siebie zyskałaś. Naprawdę to zrób! Obiecuję, będziesz zaskoczona.

Zadbaj o siebie mamo!

7. Mam więcej satysfakcji ze swojej pracy

Kiedy czujesz się najlepiej w swojej pracy? Gdy realizujesz to co zaplanowałaś, mieścisz się w czasie i nie musisz zabierać pracy do domu? Ani w głowie, ani w podręcznej torbie z laptopem. Wiadomo, że są sytuacje, gdy realizujesz duży projekt i trzeba poświęcić mu więcej czasu. Wtedy też warto wszystko co możesz oddać do załatwienia osobistemu asystentowi. Może to również dotyczyć Twojej pracy. Np. przekazanie dokumentów do Waszego drugiego biura. Ty w tym czasie możesz dalej realizować swoje cele.

8. Oszczędzam czas i pieniądze

Nie wiem jak jest u Ciebie, ale ja czasem mam problem z wyjściem z galerii handlowej bez czegoś nowego. Wszystko tak kusi dookoła, że trudno jest się oprzeć. Dlatego im mniej wizyt w tych miejscach, tym lepiej. Zwłaszcza dla mojego portfela :). W dobie zakupów online i unikania skupisk ludzkich (wiadomo z jakiego powodu), często kupujemy nietrafione rzeczy, a te trzeba oddawać. Jak myślisz, kto może to zrobić za Ciebie?

9. Moja doba staje się… dłuższa

Często mówimy o tym, że dla nas mam, doba jest za krótka oraz żałujemy, że czas nie jest z gumy i nie da się go rozciągnąć. Z Osobistym Asystentem AskHenry niemożliwe staje się możliwe. Bo nagle masz więcej czasu w pracy na pracę lub rozwój swoich kompetencji, częściej uśmiechasz się do dzieci, umawiasz się na randkę z mężem i co najważniejsze, masz chwilę tylko dla siebie.

Masz pytania? Porozmawiaj z przedstawicielem Ask Henry! Skontaktuj się Janem Graca i umów na rozmowę ([email protected]).

Czas tylko dla siebie? Czy to możliwe?

Zdjęcie: Ewa Moskalik Pieper

Zobacz więcej

artykuł
kobieta praca laptop
 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 3 MIN. CZYTANIA
artykuł
aktywny rodzic
 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 8 MIN. CZYTANIA
artykuł
Pokusa bycia idealną
 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 5 MIN. CZYTANIA
artykuł
grafika konkurs dwie kobiety w restauracji
 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 8 MIN. CZYTANIA
artykuł
garderoba body damskie
 • Ewa Moskalik - Pieper
 • 5 MIN. CZYTANIA

+3 tys. mam w newsletterze

© Mamopracuj 2024

Skip to content