Czego szukasz

Wspieram mamy pracujące zdalnie – Mamy kupują u Mam

„Od dawna chciałam zrobić taki kurs, ale nigdy nie było czasu. No i proszę – szczęście w nieszczęściu – znalazł się, bo już w lutym wszyscy potencjalni klienci firmowi po prostu poszli w zanurzenie. Ale dzięki tej, tragicznej skądinąd dla wielu osób sytuacji, światło dzienne ujrzał mój kurs” – opowiada Alina Gwoździewicz, która zgłosiła się do naszej akcji #MamyKupująUMam.

Alina Gwoździewicz

Alina Gwoździewicz zgłosiła się do naszej akcji Mamy kupują u Mam. Przeczytaj czym się zajmuje, jaką prowadzi działalność i jak sobie teraz radzi!

Jestem samodzielną mamą nastolatka, z którym razem oswajamy jego ZA, Adhd i kota Armisia. Mieszkamy w Warszawie, chociaż pochodzę z Gliwic i tam mam rodzinę. Z wykształcenia jestem ekonomistką, z doświadczenia managerką, z pasji sportowcem.

Po 10 latach pracy w różnych korporacjach i problemach zdrowotnych ciężkiego kalibru, przy okazji których dodatkowo wyszkoliłam się z dietetyki, medycyny funkcjonalnej i terapii holistycznych oraz zaczęłam praktykować medytację – postanowiłam rozwinąć własny biznes.

Stworzyłam projekt CorporateWellness.Club i zaczęłam wspierać firmy w dbaniu o pracowników, głównie prowadząc szkolenia z budowania odporności na stres, uważnego przywództwa i organizując wyjazdy oraz eventy z uważnością i zdrowym stylem życia.

Jeśli chcesz być na bieżąco z innymi historiami kobiet, zapisz się na nasz newsletter!

Z zasady uważam, że się da

Po roku od założenia firmy, którą rozwijam w mocno konkurencyjnym sektorze szkoleniowym, kiedy powoli zaczynałam mieć pierwsze zlecenia – wybuchła pandemia. Ponieważ z zasady uważam, że „się da” i mimo choroby autoimmunologicznej mam niespożytą energię rzuciłam się w wir realizacji mojego marzenia – kursu online.

Od dawna chciałam takowy zrobić, ale nigdy nie było czasu. No i proszę – szczęście w nieszczęściu – znalazł się, bo już w lutym wszyscy potencjalni klienci firmowi po prostu poszli w zanurzenie. Ale dzięki tej, tragicznej skądinąd dla wielu osób sytuacji, światło dzienne ujrzał mój kurs MamaPracujeZdalnie.pl. Połączyłam w nim mnóstwo mojej wiedzy i lat doświadczeń z wielu firm, organizacji (prowadziłam również projekty dla ONZ), kursów i szkoleń, które ukończyłam w różnych dziedzinach.

Przeczytaj także: Stworzyłam miękką gondolę dla dzieci – Mamy kupują u Mam

Kurs zawiera zarówno twardą wiedzę i instrukcje, jak i po co używać darmowych programów i aplikacji do pracy online oraz wskazówki dotyczące organizacji czasu i pracy własnej. Wiedzę na temat stresu, zarządzania energią własną oraz ćwiczenia oparte na praktyce uważności i medytacji oraz wiele innych ciekawych treści.

Ideą tego kursu jest wsparcie mam pracujących zdalnie w zadbaniu o siebie i stworzenie dla nich bezpiecznej przystani, gdzie mogą dzielić się doświadczeniami, zadawać pytania i wspólnie szukać odpowiedzi i rozwiązań.

Przeczytaj także: Spełniam prezentowe marzenia moich klientów – Mamy kupują u Mam

Dlatego kurs ma 2 opcje – zakup nagrań (Pakiet standard) oraz nagrania rozwinięte o miesięczną grupę wsparcia live (Pakiet Premium), dzięki której przez miesiąc moje uczestniczki pracują wspólnie nad rozwojem nowych nawyków i kompetencji na zamkniętej grupie FB, którą moderuję, wspieram i gdzie co tydzień widzimy się na żywo i dzieje się magia – zawiązują się nowe przyjaźnie, powstają projekty, budzi się nowe życie. 🙂

Ponieważ po prawie 3 miesiącach #stayathome większość osób czuje duży przesyt działaniami/webinarami i kursami online, nie ukrywam, że jest mi bardzo ciężko dotrzeć do potencjalnych klientek. Potrzebuję więc wsparcia w rozwoju biznesu i w dotarciu do potrzebujących dziewczyn z moim przekazem i treściami, które są naprawdę wartościowe, o czym świadczy wspaniały feedback, jaki dostaję od uczestniczek. 🙂

Na hasło: mamopracuj proponuję 30% zniżki na mój kurs w obu wersjach.

Przeczytaj także: Współtworzę przestrzeń, w której … Mamy kupują u Mam

Zdjęcia: archiwum prywatne

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Poglądy wyrażone w listach są wyłącznie poglądami ich autorów i nie mogą być uznane za poglądy Redakcji Mamo Pracuj.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie