Czego szukasz

Mamy kupują u Mam – wspieramy Wasze biznesy. Dołącz do akcji!

Pokaż swój biznes innym Mamom. Opowiedz czym się zajmujesz i jak sobie radzisz w tych trudnych czasach, My chcemy – poprzez bezpłatną promocję – wesprzeć Twoje działania. Dołączysz? A może Twoja koleżanka prowadzi firmę i potrzebuje takiego wsparcia? Dołącz do akcji Mamy Kupują u Mam 2020!

kobieta stoi w swojej kawiarni

Mamy Kupują u Mam #MamyKupująUMam

Wiemy już, że nastały czasy kiedy musimy sobie pomagać i tylko działanie kooperacyjne, wrażliwość, uważność oraz chęć wzajemnego wspierania się mogą przynieść nieoczekiwane, wymierne efekty. Dlatego chcemy wesprzeć mamowe biznesy, które dzisiaj bardzo tego potrzebują.

Pokaż swój biznes światu, opowiedz o tym, czym się zajmujesz i jak sobie radzisz z pandemią. Pochwal się tym co robisz, co sprzedajesz – niech o Twojej firmie usłyszą mamy z całej Polski.

Przeczytaj także: 16 podpowiedzi, co możesz zrobić dla swojego biznesu bez wychodzenia z domu?

Jakie działania planujemy?

Dziś gotową receptą na przetrwanie jest otwartość i wzajemne wspieranie się. Dlatego chcemy dać Ci to, co dla nas najcenniejsze – miejsce na promocję Twoich usług lub produktów wśród naszej społeczności. Zatem oferujemy Ci:

  • bezpłatną publikację na portalu Mamo Pracuj, czytanym przez 170 tysięcy osób miesięcznie,
  • promocję informacji o Twoim biznesie w naszych pozostałych kanałach komunikacji – Facebook i Instagram, a w ten sposób
  • możliwość dotarcia do nowych klientów i nowych zamówień.

Jak dołączyć do akcji Mamy Kupują u Mam?

Wyślij nam swoją historię i napisz jak sobie radzisz w tych trudnych czasach. Co wydarzyło się w Twoim biznesie i życiu w ostatnich tygodniach. Może Twoja firma boleśnie odczuła narodową kwarantannę, a może wręcz przeciwnie, odkryłaś nowe możliwości biznesowe.

Przeczytaj także: Sprawdzone pomysły na biznes dla mamy – Franczyza dla Mamy 2020

Jak przyłączyć się do akcji?

Wyślij zgłoszenie do nas. Powinno ono zawierać:

  • ciekawy, ale nie za długi opis Twojego biznesu i Twoich produktów. Napisz o sobie, jak sobie radzisz w obecnych czasach, jak zareagowałaś na epidemię na świecie. Co zrobiłaś, żeby uratować swój biznes?
  • 3 piękne zdjęcia, tego co oferujesz (format poziomy, dobra rozdzielczość),
  • zostaw do siebie namiary: do sklepu albo na Twój fanpage na FB.
  • możesz (ale nie musisz) zaoferować rabat dla klientów na hasło: mamopracuj,
  • wyślij wszystko razem w JEDNYM mailu na adres: [email protected], w tytule podając nazwę Twojego biznesu i hasło: #MamyKupująUMam,
  • zastrzegamy sobie prawo publikacji najciekawszych historii.

Akcja trwa do końca maja 2020 roku.

Zobacz jak wyglądała wcześniej nasza akcja Mamy Kupują u Mam!

Mamy Kupują u Mam – pod tym hasłem przez kilka lat pokazywałyśmy mamowe biznesy i zachęcały nasze Czytelniczki do świątecznych zakupów właśnie u Mam.

W tym roku Mamy Kupują u Mam wraca w zupełnie innej odsłonie, ale cel pozostaje ten sam – wspieramy mamowe biznesy.

Zdjęcie: 123 rf

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redaktor portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie