Czego szukasz

Sprawdzone pomysły na biznes – Franczyza dla Mamy 2017

Chcesz założyć własną firmę, ale nie masz jeszcze pomysłu? Nie martw się, mamy na to sposób! Sprawdź, jakie ciekawe i sprawdzone pomysły na biznes znajdziesz w naszej akcji „Franczyza dla Mamy”. Już czwarty raz doradzamy Mamom jak założyć biznes pod znaną, franczyzową marką. Zamiast szukać pomysłu, zacznij zarabiać!

 • Redakcja portalu Mamo Pracuj - 04/04/2017
Młoda kobieta przed komputerem, w swoim domowym biurze

Franczyza dla Mamy

Po raz czwarty zapraszamy Was do akcji Franczyza dla Mamy – sprawdzone pomysły na biznes. Wśród pomysłów na biznes są takie, które znacie i cenicie od kilku lat, ale mamy też całkiem nowe propozycje.

 • Szkoły językowe
 • Zajęcia kreatywne dla dzieci
 • Lekcje programowania dla dzieci
 • Zajęcia sportowe dla maluszków
 • Sklep z naturalnymi kosmetykami
 • Lodziarnia
 • Biuro podróży
 • Biuro nieruchomości
 • Biznes w branży social media

Którą z nich wybierzesz? Mamy propozycje dla tych mam, które chcą zająć się biznesem w niepełnym wymiarze godzin, jak i dla tych, które gotowe są pracować więcej.

Sprawdź jakie pomysły na franczyzę przygotowaliśmy dla Ciebie.

Lista pomysłów w kolejności alfabetycznej:

 

4_BYSTRZAK     6_LEADER

        7_MALA_LINGUA

       8_MYDLARNIA   9_MYTRAVEL

   14_SHERPA  

 

Co to jest franczyza?

Ty kupujesz pomysł, a w zamian dostajesz znaną markę i wsparcie franczyzodawcy. To biznes dla tych, którzy cenią sobie niezależność z prowadzenia własnej firmy, ale chcą mieć wsparcie od dużego partnera. Prowadzisz biznes w oparciu o sprawdzony model biznesowy. Oznacza to, że franczyzodawca przekazuje przedsiębiorcy kompletną wiedzę w zakresie prowadzenia biznesu, w ramach określonego systemu franczyzowego. Franczyzobiorca otrzymuje prawo do korzystania z marki, a franczyzodawca udziela mu wsparcia i porad w zakresie prowadzenia przedsiębiorstwa, dba o promocję i rozwój całej sieci, w zamian pobierając opłatę. Franczyzodawca i franczyzobiorca pozostają niezależnymi przedsiębiorcami, a ich wzajemne prawa i obowiązki reguluje umowa franczyzowa.

Franczyza to świetny pomysł na biznes dla mamy!

W wielu krajach Europy Zachodniej, franczyza jest bardzo popularnym sposobem na własny biznes, chętnie wybieranym przez mamy. To właśnie matki, jako zdeterminowane do działania i zarabiania, nie chcą w nieskończoność szukać swojego własnego pomysłu na biznes. Chcą działać na sprawdzonym gruncie i po prostu zarabiać.

Sprawdź, jakie warunki oferują nasi franczyzodawcy, którzy szukają przedsiębiorczych mam do współpracy!

Zanim zdecydujesz się na inwestycję dowiedz się więcej o samej idei franczyzy i warunkach na jakich prowadzi się takie biznesy. Ponadto, pamiętaj – nawet najlepsza franczyza nie zagwarantuje sukcesu, jeśli się w nią nie zaangażujesz!

Akcja Franczyza dla Mamy trwa do 31.12.2017 r.

 

Chcą Państwo zaprezentować swoją ofertę franczyzową Mamom z całej Polski? Zapraszamy do akcji Franczyza dla Mamy! Proszę o kontakt: joanna.gotfryd@mamopracuj.pl lub tel. 502 267 414

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja portalu Mamo Pracuj
Podyskutuj
 • BOP kontakt

  Franczyza jest dla bogaczy. Wkłąd własny jest bardzo wysoki, niby jesteś swoim szefem, ale tak naprawdę masz bardzo konkretne wytyczne co możesz, a czego CI absolutnie nie wolno. Wiem, bo byłam Kierownikiem w sklepie franczyzowym.
  Teraz pracuję w domu przez Internet i sama sobie rzeczywiście jestem szefem.

  Sprawdź bo warto !

  • Urszula Komputrilo

   Nie zgodzę się z tym twierdzeniem. U nas franczyzodawcy mają dużo luzu i możliwość realizacji własnych pomysłów, a wkład własny nie jest duży. Zapraszamy po franczyzę zajęć programowania dla dzieci i młodzieży w Komputrilo Akademii Komputerowej 😉

  • Franczyza zdecydowanie nie musi być dla bogaczy. Jeśli posiadamy wkład własny (a często nie musi być on bardzo wysoki, bo to zależy od biznesu) możemy sobie z powodzeniem poradzić. Poza tym franczyza zapewnia nam także szereg innych wygód – gwarancyjny i pogwarancyjny serwis, pomoc fachową, często także pomoc z wszelkimi formalnościami.

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail