Czego szukasz
Pomysły na biznes

Chciałabyś prowadzić pozytywny biznes związany ze sportem i edukacją najmłodszych? Chciałabyś wrócić do pracy, ale boisz się, że stracisz najważniejsze momenty rozwoju Twojego dziecka? Możesz otworzyć własny oddział SOCATOTS Piłkarskie Maluszki! SOCATOTS to wartości bliskie Mamom: czas aktywnie spędzany z dzieckiem, harmonijny rozwój najmłodszych, dobra zabawa i budowanie społeczności rodziców. Nie musisz mieć kwalifikacji trenera, bo w SOCATOTS uważamy, że mamy to najlepsze trenerki na świecie!

Rozwijaj pozytywny biznes, dbaj o rozwój najmłodszych – załóż oddział SOCATOTS
 • Pomysł od: SOCATOTS
 • Branża: sport
 • Kwota inwestycji: od 5200

SOCATOTS to największa w Polsce sieć szkółek, prowadząca zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci, w wieku od 6 miesięcy do 5 lat. SOCATOTS to dostosowane do wieku dziecka, metodyczne ćwiczenia ruchowe, z czynnym udziałem rodzica.

Sprawdź jak dołączyć do SOCATOTS!

Dlaczego warto prowadzić oddział Socatots?

Inwestujesz w gotowy, wypróbowany system. Nasz sukces oparty jest na pomyśle, który sprawdził się na całym świecie. Jako nasz franczyzobiorca dostajesz dostęp do wypracowanej strategii biznesowej, skutecznych metod pozyskiwania klientów oraz nowoczesnych materiałów marketingowych.

Decydując się na współpracę z marką Socatots masz unikalną szansę na rozwijanie mocnego i pozytywnego biznesu. Razem zbudujemy relacje oparte na ścisłym i długoterminowym współdziałaniu. Model biznesowy Socatots doceni każdy, kto szuka rentownego modelu firmy usługowej przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłych, stabilnych przychodów z abonamentów miesięcznych.

Nasza oferta skierowana jest do osób, które oprócz kreowania zysków propagują zdrowy styl życia i chcą przybliżać go najmłodszym.

SOCATOTS to:

 • Prekursor ogólnorozwojowych zajęć dla dzieci w wieku od 6 miesiąca do 5 lat
 • Obecny na ryku od 2009 roku
 • Ponad 3 tys. dzieci aktywnie uczęszczających na zajęcia
 • 50 miast i 105 lokalizacji
 • Wyłączność na danym terenie
 • Szkolenia dla właścicieli i trenerów
 • Dostęp do zintegrowanej platformy IT (własny system do obsługi klienta CRM, automatyczne zapisy na zajęcia, baza szkoleniowa)
 • Wsparcie marketingowe (strony www, SEO i Adwords, integracja z CRM, edytowalne materiały marketingowe)
 • Członek Polskiej Organizacji Franczyzodawców

Jakie wymagania należy spełnić, aby otworzyć swój własny oddział SOCATOTS?

Najważniejsza dla nas, a przede wszystkim dla osoby chcącej prowadzić własny biznes jest wiara w jego powodzenie i determinacja. Franczyza zapewnia program, wiedzę oraz narzędzia. Nie zapewni jednak klientów automatycznie – tę część układanki każdy wypracowuje samodzielnie.

Trenerem prowadzącym zajęcia w SOCATOTS musi być osoba, która ma podejście do małych dzieci i lubi z nimi pracować. Oczywiście doświadczenia zawodowe związane ze sportem czy edukacją bardzo pomagają, ale nie są konieczne.

Najmniejsza inwestycja to poziom 5 200 zł brutto. Z taką kwotą można rozpoczynać działalność w miejscowościach o populacji od 10 do 20 tysięcy mieszkańców. Trzeba odbyć szkolenie programowe, wyposażyć się w potrzebny do prowadzenia zajęć sprzęt oraz wynająć salę do prowadzenia zajęć. W przypadku małych miejscowości franczyzobiorca powinien być również trenerem.

Zajęcia SOCATOTS odbywają się w wynajmowanych salach sportowych, salach gimnastycznych, jak również w przedszkolach.

Zainteresował Cię ten pomysł? Chcesz spędzać aktywnie czas z dzieckiem, prowadząc swój biznes?

Skontaktuj się z Panią Dorotą Uciechowską, która odpowie na każde Twoje pytanie:

franczyza@socatots.pl

Poznaj lepiej markę SOCATOTS www.socatots.pl

SOCATOTS intensywnie szuka partnerów biznesowych w: Poznaniu, Warszawie (wybrane dzielnice), Radomiu , Sosnowcu, Olsztynie, Bytomiu, Tychach, Gorzowie Wielkopolskim, Płocku, Opolu i Zielonej Górze.

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail