Czego szukasz
Pomysły na biznes

Chciałabyś prowadzić pozytywny biznes związany ze sportem i edukacją najmłodszych? Otwórz własny oddział SOCATOTS Piłkarskie Maluszki! SOCATOTS to wartości bliskie Mamom: czas aktywnie spędzany z dzieckiem, bezpieczne zajęcia sportowe dla najmłodszych, dobra zabawa i budowanie zaangażowanej społeczności rodziców.

SOCATOTS

Kontakt: Dorota Uciechowska
[email protected]
Branża:
sportowo-edukacyjna
Inwestycja:
od 5900

Rozwijaj pozytywny biznes, dbaj o rozwój najmłodszych – załóż własny oddział SOCATOTS

Grupa młodszych dzieci gra w piłkę na zajęciach Socatots

Twój biznes z SOCATOTS

Zostań członkiem międzynarodowej organizacji, rozwijaj pozytywny biznes, dbaj o prawidłowy rozwój dziecka – poprowadź własną szkółkę SOCATOTS!

SOCATOTS to największa na świecie organizacja, prowadząca zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci, w wieku od 6 miesięcy do 5 lat z aktywnym udziałem rodzica. SOCATOTS to dostosowane do wieku dziecka, zajęcia ruchowe, podczas których dzieci nabierają poczucia własnej wartości oraz pewności siebie. To czas spędzony w gronie rówieśników na wspólnej zabawie i nauce.

Zobacz, co mówią o nas franczyzobiorcy i partnerzy, z którymi razem budujemy ten biznes!

Dlaczego warto prowadzić oddział Socatots?

Inwestujesz w gotowy, wypróbowany system. Nasz sukces oparty jest na pomyśle, który sprawdził się na całym świecie. Jako nasz franczyzobiorca dostajesz dostęp do wypracowanej strategii biznesowej, skutecznych metod pozyskiwania klientów oraz nowoczesnych materiałów marketingowych.

Decydując się na współpracę z marką Socatots masz unikalną szansę na rozwijanie mocnego i pozytywnego biznesu. Razem zbudujemy relacje oparte na ścisłym i długoterminowym współdziałaniu.

Model biznesowy Socatots doceni każdy, kto szuka rentownego modelu firmy usługowej przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłych, stabilnych przychodów z abonamentów miesięcznych.

Nasza oferta skierowana jest do osób, które oprócz kreowania zysków propagują zdrowy styl życia i chcą dbać o prawidłowy rozwój dzieci!

SOCATOTS to:

  • Prekursor zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci w wieku od 6 miesiąca do 5 lat
  • Program obecny na rynku od 2009 roku
  • Ponad 3 tys. dzieci aktywnie uczęszczających na zajęcia dla maluchów
  • 50 miast i 105 lokalizacji
  • Wyłączność na danym terenie
  • Szkolenia dla właścicieli i trenerów
  • Dostęp do zintegrowanej platformy IT (własny system do obsługi klienta CRM, automatyczne zapisy na zajęcia, baza szkoleniowa)
  • Wsparcie marketingowe (strony www, SEO i Adwords, integracja z CRM, edytowalne materiały marketingowe)
  • Członek Polskiej Organizacji Franczyzodawców
  • Członek międzynarodowej organizacji ICFDS

Jakie wymagania należy spełnić, aby otworzyć swój własny oddział SOCATOTS?

Najważniejsza dla nas, a przede wszystkim dla osoby chcącej prowadzić własny oddział SOCATOTS jest wiara w jego powodzenie i determinacja w budowaniu świadomości ruchowej naszych maluszków. Franczyza zapewnia program, wiedzę oraz narzędzia, dzięki którym każdy franczyzobiorca z sukcesem może zbudować grupę swoich klientów.

Trenerem prowadzącym zajęcia w SOCATOTS musi być osoba, która ma podejście do małych dzieci i lubi z nimi pracować. Oczywiście doświadczenia zawodowe związane ze sportem, edukacją bardzo pomagają, ale nie są konieczne.

Najmniejsza inwestycja to poziom 5900 zł brutto. Z taką kwotą można rozpoczynać działalność w miejscowościach o populacji 10 tysięcy mieszkańców.

Kiedy będziesz rozpoczynać działalność, my zapewnimy atrakcyjne szkolenie programowe, dostarczymy potrzebny do prowadzenia zajęć sprzęt oraz doradzimy przy wynajęciu sali do prowadzenia zajęć.

Zajęcia dla dzieci SOCATOTS odbywają się w wynajmowanych salach sportowych, salach gimnastycznych, jak również w przedszkolach.

Poznaj Kasię, mamę 8-letniego Antka, która przygodę z Socatots zaczynała od pracy dodatkowej, a teraz prowadzi własny oddział w Policach. Może Ty będziesz następna?

Zainteresował Cię ten pomysł? Chcesz spędzać aktywnie czas z dzieckiem i dbać o jego prawidłowy rozwój, prowadząc własny biznes?

Skontaktuj się z Dorotą Uciechowską, która odpowie na każde Twoje pytanie:

[email protected]

SOCATOTS intensywnie szuka partnerów biznesowych w: województwie śląskim (istnieje możliwość przejęcia od franczyzodawcy własnych, funkcjonujących oddziałów w Katowicach, Gliwicach, Zabrzu oraz Chorzowie), oraz w Krakowie, w Warszawie (wybrane dzielnice), Radomiu, Płocku, Olsztynie, Gorzowie Wielkopolskim i Zieleniej Górze, a dodatkowo w każdej miejscowości powyżej 10.000 mieszkańców, w której nie ma jeszcze naszego oddziału.

Poznaj lepiej markę SOCATOTS i dołącz do największej organizacji zajęć sportowych dla najmłodszych na świecie.

Grupa małych dzieci na zajęciach sportowych Socatots

Dwoje małych dzieci przechodzi przez tor przeszkód na zajęciach sportowych Socatots

Malutki chłopczyk bierze udział w zabawie sportowej z trenerem

Malutki chłopczyk bierze udział w zabawie sportowej z trenerem

Noga małego piłkarza w barwach Socatots na jeżyku

Kontakt: Dorota Uciechowska
[email protected]
Branża:
sportowo-edukacyjna
Inwestycja:
od 5900
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także: