Czego szukasz
Pomysły na biznes

Chciałabyś prowadzić pozytywny biznes związany ze sportem i edukacją najmłodszych? Chciałabyś wrócić do pracy i jednocześnie zadbać o prawidłowy rozwój Twojego dziecka? Możesz otworzyć własny oddział SOCATOTS Piłkarskie Maluszki! SOCATOTS to wartości bliskie Mamom: czas aktywnie spędzany z dzieckiem, bezpieczne zajęcia sportowe dla najmłodszych, dobra zabawa i budowanie zaangażowanej społeczności rodziców. Nie musisz mieć kwalifikacji trenera, bo w SOCATOTS uważamy, że Mamy to i tak najlepsze trenerki na świecie!

Rozwijaj pozytywny biznes, dbaj o rozwój najmłodszych – załóż oddział SOCATOTS

 • Pomysł od: SOCATOTS
 • Branża: sport
 • Kwota inwestycji: od 5200

Rozwijaj pozytywny biznes, dbaj o prawidłowy rozwój dziecka – poprowadź szkółkę SOCATOTS!

SOCATOTS to największa w Polsce sieć, prowadząca zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci, w wieku od 6 miesięcy do 5 lat. SOCATOTS to dostosowane do wieku dziecka, zajęcia ruchowe z czynnym udziałem rodzica.

Sprawdź jak dołączyć do SOCATOTS!

Dlaczego warto prowadzić oddział Socatots?

Inwestujesz w gotowy, wypróbowany system. Nasz sukces oparty jest na pomyśle, który sprawdził się na całym świecie. Jako nasz franczyzobiorca dostajesz dostęp do wypracowanej strategii biznesowej, skutecznych metod pozyskiwania klientów oraz nowoczesnych materiałów marketingowych.

Decydując się na współpracę z marką Socatots masz unikalną szansę na rozwijanie mocnego i pozytywnego biznesu. Razem zbudujemy relacje oparte na ścisłym i długoterminowym współdziałaniu. Model biznesowy Socatots doceni każdy, kto szuka rentownego modelu firmy usługowej przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłych, stabilnych przychodów z abonamentów miesięcznych.

Nasza oferta skierowana jest do osób, które oprócz kreowania zysków propagują zdrowy styl życia i chcą dbać o prawidłowy rozwój dzieci!

SOCATOTS to:

 • Prekursor zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci w wieku od 6 miesiąca do 5 lat
 • Program obecny na rynku od 2009 roku
 • Ponad 3 tys. dzieci aktywnie uczęszczających na zajęcia dla maluchów
 • 50 miast i 105 lokalizacji
 • Wyłączność na danym terenie
 • Szkolenia dla właścicieli i trenerów
 • Dostęp do zintegrowanej platformy IT (własny system do obsługi klienta CRM, automatyczne zapisy na zajęcia, baza szkoleniowa)
 • Wsparcie marketingowe (strony www, SEO i Adwords, integracja z CRM, edytowalne materiały marketingowe)
 • Członek Polskiej Organizacji Franczyzodawców

Jakie wymagania należy spełnić, aby otworzyć swój własny oddział SOCATOTS?

Najważniejsza dla nas, a przede wszystkim dla osoby chcącej prowadzić własny biznes jest wiara w jego powodzenie i determinacja. Franczyza zapewnia program, wiedzę oraz narzędzia. Nie zapewni jednak klientów automatycznie – tę część układanki każdy wypracowuje samodzielnie.

Trenerem prowadzącym zajęcia w SOCATOTS musi być osoba, która ma podejście do małych dzieci i lubi z nimi pracować. Oczywiście doświadczenia zawodowe związane ze sportem, edukacją czy zajęciami sportowymi dla dzieci bardzo pomagają, ale nie są konieczne.

Najmniejsza inwestycja to poziom 4 500 zł brutto. Z taką kwotą można rozpoczynać działalność w miejscowościach o populacji 10 tysięcy mieszkańców. Zapewniamy atrakcyjne szkolenie programowe, dostarczamy potrzebny do prowadzenia zajęć sprzęt oraz doradzamy przy wynajęciu sali do prowadzenia zajęć. W przypadku małych miejscowości franczyzobiorca często bywa również trenerem.

Zajęcia ruchowe dla dzieci SOCATOTS odbywają się w wynajmowanych salach sportowych, salach gimnastycznych, jak również w przedszkolach.

Zainteresował Cię ten pomysł? Chcesz spędzać aktywnie czas z dzieckiem i dbać o jego prawidłowy rozwój, prowadząc własny biznes?

Skontaktuj się z Dorotą Uciechowską, która odpowie na każde Twoje pytanie:

[email protected]

SOCATOTS intensywnie szuka partnerów biznesowych w: województwie śląskim (istnieje możliwość przejęcia funkcjonujących oddziałów w Katowicach, Gliwicach, Zabrzu oraz Chorzowie), oraz w Poznaniu, Warszawie (wybrane dzielnice) Radomiu, Płocku, Olsztynie, Gorzowie Wielkopolskim, Opolu i Zieleniej Górze, a dodatkowo w każdej miejscowości powyżej 10.000 mieszkańców, w której nie ma istniejącego oddziału.

Poznaj lepiej markę SOCATOTS www.socatots.pl

oddział socatots

oddział socatots

oddział socatots

oddział socatots

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail