Czego szukasz
Pomysły na biznes

Nutty Scientists® to nauka poprzez eksperymentowanie, a przede wszystkim – zabawę. Dzięki temu najmłodsi uczą się pojęć naukowych w sposób, który rozumieją i pamiętają. Biznes Nutty Scientists możesz rozwijać we własnym tempie i na własnych zasadach. Załóż swój oddział już dzisiaj!

Nutty Scientists

Kontakt: Agnieszka Słowik
[email protected]
Branża:
edukacyjna

Wprowadź dzieci w fascynujący świat nauki – rozwijaj biznes z Nutty Scientists

franczyza Nutty Scientists

Nutty Scientists – programy oparte na wiedzy renomowanych naukowców z całego świata!

Jak powiedział Konfucjusz: „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem.”

Bo to, jak dzieci się uczą jest tak samo ważne jak to, czego się uczą!

Zabawne, praktyczne, interaktywne zajęcia w formie pokazów lub warsztatów – prowadzone przez profesjonalny zespół naukowców Nutty Scientists. Dzieci biorą aktywny udział w ekscytujących doświadczeniach. Pobudzana jest ich wyobraźnia i ciekawość, dzieci są zachęcane do aktywności, co zwiększa ich poczucie własnej wartości.

Nutty Scientists – załóż pierwszy oddział w Polsce i dołącz do ogólnoświatowej sieci!

Nutty Scientists działa globalnie – ma swoje lokalizacje w ponad 40 krajach na całym świecie. Rolą każdego franczyzobiorcy jest sprawienie, że nauka stanie się zabawą.

Nutty Scientists jest programem stworzonym dla dzieci w każdym wieku.

Jeśli więc:

  • chcesz zmieniać sposób postrzegania nauki przez najmłodszych oraz tego jak się uczą,
  • chcesz rozwijać w dzieciach pasję do przedmiotów ścisłych
  • chcesz prowadzić biznes sprawdzony na całym świecie
  • zależy Ci na doświadczeniu, wiedzy i wiarygodności, dzięki którym dostarczysz najlepszy produkt na rynku

to ta franczyza jest idealna dla Ciebie!

zajęcia w Nutty Scieintists

Co odróżnia Nutty Scientists od innych franczyz edukacyjnych dla dzieci?

Nutty Scientists nie boi się być lekko zwariowana 😉 – jest ekspertem od „edutainment” (angielskie połączenie słów: entertainment + education), czyli od łączenia rozrywki i edukacji. Dzieci dobrze bawią się podczas nauki. Mocno angażują się w zajęcia, poprzez eksperymenty i obserwacje. Uczestniczą w praktycznych działaniach przez co nie tylko zapamiętują dane pojęcia, ale także lepiej je rozumieją.

Unikalna metodologia Nutty Scientists opiera się na różnych technikach edukacyjnych. Łączy technologię, inżynierię, matematykę i sztukę.

Dlaczego tak ważne jest to, co dzieje się w Nutty Scientists?

Czy wiesz, że przedmioty takie jak fizyka, biologia czy chemia są często elementem, w których uczniowie w szkołach są najsłabsi?

Jest to niepokojące, ponieważ to właśnie te elementy nauki są podstawą technologii, która napędza cały świat w XXI wieku. Jeśli dzieci nie zrozumieją jej najprostszych elementów, to jak poradzą sobie z bardziej złożonymi koncepcjami naukowymi w późniejszym życiu?

przykład zajęć w Nutty Scientists

Co powinnaś wiedzieć, zanim rozpoczniesz współpracę?

  • Nie musisz mieć doświadczenia w nauce. Przydadzą Ci się umiejętności sprzedażowe i marketingowe, dzięki którym będziesz mogła rozwijać swój biznes.
  • Nie musisz mieć własnego lokalu. Większość franczyzobiorców zatrudnia instruktorów, którzy podróżują do różnych miejsc – do szkoły, na przyjęcia urodzinowe, obozy letnie itd. i w tych miejscach realizują program Nutty Scientists.
  • Możesz także założyć własne Laboratorium Nutty Scientists. To miejsce, gdzie dzieci w każdym wieku mogą się spotkać i w przyjaznej (a jednocześnie uporządkowanej) atmosferze uczyć się pojęć naukowych 🙂
  • Modele franczyzy Nutty Scientists są elastyczne i możesz dostosować je do indywidualnych potrzeb Twojego miasta/powiatu.
  • Rozpoczynając współpracę z Nutty Scientists przejdziesz wszechstronne szkolenie wstępne. Dowiesz się wszystkiego co powinnaś wiedzieć o realizacji programów, znajdywaniu najlepszych klientów i budowaniu z nimi relacji tak, aby wracali po więcej. Czeka Cię także szkolenie z zarządzania, marketingu oraz technik sprzedaży.  Dostaniesz także dostęp do filmów szkoleniowych i podręczników.
  • Otrzymasz wsparcie w wyborze i szkoleniu Twoich pierwszych instruktorów, w organizacji Twoich pierwszych działań promocyjnych. Na wsparcie marketingowe i operacyjne będziesz mogła liczyć przez cały czas trwania współpracy!

Wybierz model współpracy, który najbardziej Ci odpowiada:

The Home-Based Opportunity

To świetna opcja na początek, z mniejszym wkładem inwestycji. Ten model daje możliwość dotarcia z programem, warsztatami, obozami i pokazami do dzieci w szkołach lub innych miejscach, w których spędzają czas.

The Nutty Scientists Lab

Centra Nutty Scientists oferują możliwość świadczenia wszystkich usług związanych z modelem Home-Based Opportunity, a także działania we własnym lokalu, do którego dzieci będą mogły przyjść i uczyć się poprzez zabawę 🙂

Zacznij działać!

Jeśli czujesz, że to może być wymarzone zajęcie dla Ciebie, chcesz rozwijać w dzieciach pasję do przedmiotów ścisłych, prowadzić unikalny w Polsce, a jednocześnie sprawdzony na świecie biznes – już teraz poznaj szczegóły tej współpracy!

Kontakt: Agnieszka Słowik
[email protected]
Branża:
edukacyjna
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także: