Czego szukasz
Pomysły na biznes

Chcesz rozwijać się zawodowo? Język angielski to Twoja pasja? Szukasz pomysłu na bezpieczny start? Skorzystaj z naszego sprawdzonego scenariusza. Pomożemy Ci zbudować dobry biznes, bez zbędnego ryzyka. Kompleksowo – od pomysłu, metodyki, marketingu po administrację, HR i IT. Z perspektywą kosmicznego rozwoju. Dołącz do społeczności Early Stage!

Early Stage

Kontakt: Weronika Trojanowska
[email protected] Tel. 734 219 412
Branża:
edukacyjna

Otwórz szkołę języka angielskiego dla dzieci – bezpieczny biznes dla lektorów z pasją!

Magdalena Kowalko, właścicielka oddziału Early Stage w Ełku z mężem i córką

Dlaczego Early Stage?

Early Stage to wiodąca szkoła języka angielskiego specjalizująca się w nauczaniu dzieci i młodzieży. Mamy za sobą długą historię i sprecyzowany plan na przyszłość. W trakcie 28 lat działalności zbudowaliśmy silną markę, której w tym roku zaufało ponad 42 000 uczniów. W trakcie pandemii z sukcesem przeprowadziliśmy uczniów i franczyzobiorców w system pracy online.

W Warszawie i okolicach to właśnie w Early Stage uczy się najwięcej dzieci. Wiemy, jak powtórzyć ten sukces w Twoim mieście! Stawimy na dynamiczny rozwój szkoły, dlatego jesteśmy obecni w wielu miastach Polski. Aktualnie współpracuje z nami 136 franczyzobiorców i liczba ta stale wzrasta.

Co oferujemy?

 • pomysł na bezpieczny biznes
 • sprawdzony model finansowy – opłacalny już w pierwszym roku prowadzenia szkoły
 • korzystne warunki finansowe – comiesięczna opłata w wysokości 12-8% przychodu
 • pracę w oparciu o sprawdzoną metodę Joanny Zarańskiej – autorytet w dziedzinie nauki języka angielskiego dzieci i młodzieży, bazującą na bogatych autorskich materiałach
 • bezpłatne szkolenia i opiekę metodyczną
 • wsparcie administracyjne (wszystkie niezbędne dokumenty, wzory umów, narzędzia sprawnego zarządzania finansami), marketingowe (plan promocji szkoły, wzory wszystkich materiałów marketingowych, bieżące wsparcie strategiczne)
 • satysfakcję wynikającą z wysokiego poziomu nauczania i szybkich postępów uczniów
 • sprawdzony w pandemii system pracy online z uczniami
 • dostęp do narzędzi wspierających prowadzenie szkoły (e-dziennik, zarządzanie bazami klientów, umowy online, system windykacji, platformy do nauki online dla uczniów, aplikacja z muzyką)

Do współpracy zapraszamy:

 • anglistów ze zdolnościami pedagogicznymi
 • zaangażowanych lektorów języka angielskiego, doświadczonych w pracy z dziećmi, szukających dla siebie odpowiedniego miejsca w biznesie

Więcej szczegółów o naszej ofercie franczyzowej znajdziesz na stronie universe.earlystage.pl Zapraszamy również do poznania bliżej naszej szkoły, oferty kursów, metod pracy na earlystage.pl

Zadzwoń lub napisz już teraz!

Poznaj mamy, które prowadzą własne szkoły Early Stage!

Kiedy Magda Kowalko założyła własną rodzinę, zdecydowała się wrócić z Warszawy do rodzinnego Ełku. Spełniona zawodowo, lektor i metodyk języka angielskiego w Early Stage, pasję do nauczania zabrała ze sobą – założyła własny oddział szkoły Early Stage w Ełku. Obawy o to, czy poradzi sobie w małym mieście szybko zniknęły, kiedy okazało się, że świetne metody nauczania przyciągają klientów.

Jeśli myślisz o biznesie edukacyjnym, sprawdź historię Magdy i już teraz dowiedz się więcej!

Jak rozwijać się i spełniać zawodowe marzenia? Agnieszka Gajewska to mama dwóch dziewczynek, która rozpoczęła swoją pracę z Early Stage jako lektor jeszcze na studiach. Szybko praca stała się jej pasją i przestrzenią na rozwój. Teraz jest właścicielką filii szkoły w Warszawie.

Zaufanie, zaangażowanie i rozwój – poznaj historię Agnieszki i załóż wymarzony biznes z Early Stage!

Obejrzyj historię Violetty Wandzlewicz, która prowadzi szkołę Early Stage w Bydgoszczy

Kontakt: Weronika Trojanowska
[email protected] Tel. 734 219 412
Branża:
edukacyjna
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także: