Czego szukasz

Video: Autoprezentacja – jak dobrze mówić o sobie na rozmowie rekrutacyjnej i nie tylko? – Let’s do IT AKAdemy 2

Mogłoby się wydawać, że nie ma nic prostszego niż mówienie o sobie. W końcu nikt inny nie wie o nas tyle, co my same. Bzdura, co? O tym, dlaczego tak trudno nam mówić o sobie i jak sobie z tym radzić opowiedziała Magda Bukala, Manager zespołu Inclusion, Diversity and Engagement w Akamai w ramach trzeciego webinaru Let’s do IT AKAdemy 2.

Nagranie webinaru 3. Let's do IT AKAdemy 2

Let’s do IT AKAdemy 2 – program edukacyjno-rozwojowy

Za nami trzeci webinar realizowany w ramach Let’s do IT AKAdemy 2. To bezpłatny edukacyjno-rozwojowy program Fundacji Mamo Pracuj i Akamai Foundation, Inc.

W ramach tegorocznej edycji programu pokażemy Ci jak przygotować się na zmiany w życiu zawodowym, jak najlepiej zaprezentować się przyszłemu pracodawcy i odnaleźć się w międzynarodowym środowisku. Na naszych webinarach poznasz wspaniałe kobiety, które chcą przybliżyć Ci i ułatwić start w branży IT. ​​​​​​​

To nie wszystko! Uczestniczki webinarów zaprosimy do udziału w programie mentoringowym z udziałem ekspertek i ekspertów z Akamai. Szczegóły już wkrótce!

Autoprezentacja – jak dobrze mówić o sobie na rozmowie rekrutacyjnej i nie tylko?

Jeśli nie udało Ci się uczestniczyć w tym spotkaniu lub chcesz sobie przypomnieć treści, jakie były na nim poruszane, nic prostszego 😉

Poniżej znajdziesz nagranie trzeciego webinaru „Autoprezentacja – jak dobrze mówić o sobie na rozmowie rekrutacyjnej i nie tylko?”, który poprowadziła Ania Łabno-Kucharska, a naszą gościnią była Magda Bukala.

O czym rozmawiałyśmy?

  • Dlaczego tak trudno nam mówić o sobie?
  • Kiedy autoprezentacja jest nam potrzebna? Bo w końcu nie tylko na rozmowie rekrutacyjnej!
  • Autoprezentacja a marka osobista
  • Samoświadomość
  • Elevator pitch
  • Co jeśli mam markę osobistą, której nie lubię?

Magda przedstawiła także rekomendacje i ćwiczenia praktyczne, które pomogą Wam mówić o sobie i zyskać pewność siebie.

Nasza gościni – Magda Bukala

Magda ukończyła European Studies na Uniwersytecie Maastricht w Holandii oraz studia podyplomowe w obszarze Coachingu i Zarzadzania Talentem w IT. Spędziła pierwsze lata pracy w firmie outsourcingowej, przenosząc projekty z krajów Beneluxu do Polski. Pracowała jako coach i prowadziła zespól szkoleniowy.

Kilka lat temu, podjęła odważna decyzje i podpisała roczny kontrakt na role Coacha Akamai Technical Academy, programu dla osób z potencjałem analitycznym które chciały pracować w biznesie IT. Program prowadzony w Krakowie, Stanach Zjednoczonych i na Kostaryce odniósł wielki sukces i pozwolił Magdzie rozpocząć stałą pracę w Akamai w pozycji Managera zespołu Inclusion, Diversity and Engagement. Magda zajmuje się optymalizacja działania ERGs (Grup Pracowniczych) i pomaga Akamai być fantastycznym miejscem pracy dla swoich pracowników.

Co przed nami?

19 stycznia 2023 godz. 20:30 – 22:00
„Nie udawaj Greka, czyli jak zrozumieć innych i dogadać się w międzykulturowym środowisku pracy.

Agenda:

  • Style pracy – co wpływa na to, jak się zachowujemy?
  • Aspekty kultury wpływające na współpracę.
  • Jak się dogadać z innymi kulturami?
  • Q&A

Podczas spotkania ogłosimy także start zapisów do nadchodzącego, bezpłatnego PROGRAMU MENTORINGOWEGO, do którego zaprosimy część z Was.

Zapisz się i zarezerwuj sobie miejsce na kolejnym webinarze!

A jeśli chcesz być na bieżąco z wszystkimi organizowanymi przez nas inicjatywami, dołącz do facebookowej grupy #MamoPracujwIT.

Zobacz także nagrania webinarów z pierwszej edycji Let’s do IT AKAdemy!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Studentka socjologii. Zawodowo - wspiera działania Mamo Pracuj i Talenti oraz zdobywa wiedzę na temat pozyskiwania funduszy unijnych. Ostatnie miesiące spędziła nad oceanem, studiując w słonecznej Portugalii. Marzy o dalszych podróżach i odkrywaniu uroków świata.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie