Czego szukasz

Video: Zarządzanie sobą w zmianie – jak przejść przez zmianę i nie bać się rozwoju! – Let’s do IT AKAdemy

Jak przygotować się do zmiany? Czy rozwój koniecznie musi wiązać się z trudnościami? Jak można uczyć się przez doświadczanie i eksperymentowanie? Czy nasze przekonania wpływają na nasz rozwój? Gdzie w tym wszystkim jest miejsce na balans rodzinno – zawodowy? Czy naprawdę można z powodzeniem rozpocząć nową drogę, przeprowadzić się do innego miasta i spełniać się zawodowo będąc mamą? Odpowiedzi już w nagraniu trzeciego spotkania realizowanego w ramach programu Let’s do IT AKAdemy!

Video: Zarządzanie sobą w zmianie Let’s do IT AKAdemy

Let’s do IT AKAdemy – Zarządzanie sobą w zmianie – jak przejść przez zmianę i nie bać się rozwoju!

Za nami trzecie i przedostatnie spotkanie w ramach Let’s do IT AKAdemy. To wspólny program Fundacji Mamo Pracuj i Akamai Foundation, Inc. Dzięki niemu możesz poznać branżę IT od kuchni, a z trzeciego webinaru dowiesz się, jak przygotować się na zmiany w życiu zawodowym.

Ekspertki mówiły o zarządzaniu sobą w zmianie, o postrzeganiu zmiany jako zagrożenia oraz jako szansy, o o growth i fixed mindset, przekonaniach, które mogą dodać skrzydeł lub zablokować dalsze działania. Nie zapomniały o aspekcie dbania o siebie oraz work–life balance. A na koniec poznałyśmy niesamowitą historię zmiany zawodowej jednej z ekspertek, która tak naprawdę była spora zmianą dla całej rodziny!

Chcesz obejrzeć pierwsze spotkanie – Nie tylko Programistka – jakie inne stanowiska oferuje branża IT? Tak? To koniecznie kliknij TU.

Kogo gościłyśmy?

Podczas trzeciego spotkania swoją wiedzą i doświadczeniem dzieliły się:

  • Joanna Burawa – Senior Manager Platform Operations
  • Agnieszka Bielicz – Polkowska – Virtual Solutions Engineer
  • Marta Winiecka – Klimek – Security Architect Associate

Zobacz też nagranie panelu ekspertek Akamai, które opowiadały o swojej ścieżce rozwoju zawodowego w IT

Zobacz też nagranie drugiego webinaru: Moja ścieżka w IT – panel dyskusyjny z udziałem profesjonalistek Akamai – Let’s do IT AKAdemy

Dowiedz się jak zaplanowałyśmy program Let’s do IT AKAdemy!

Jeszcze nie jesteś zapisana? Zmień to i zarezerwuj sobie miejsce!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą mądrej indywidualistki. Posiadam doświadczenie w koordynacji projektów, prowadzeniu szkoleń oraz doradztwa. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. W "wolnym" czasie wspieram osoby chore onkologicznie.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie