Czego szukasz

Video: Moja ścieżka w IT – panel dyskusyjny z udziałem profesjonalistek Akamai – Let’s do IT AKAdemy

Czy po studiach humanistycznych można znaleźć pracę w IT? Czy programista musi znać wszystkie języki programowania? Kto i jak może się zajmować cyberbezpieczeństwem? Co wspólnego ma leśnictwo, pilates, fotografia i data science? Poznaj odpowiedzi na te (i inne ważne!) pytania – obejrzyj nagranie drugiego webinaru realizowanego w ramach programu Let’s do IT AKAdemy!

Moja ścieżka w IT - Let's do IT AKAdemy

Let’s do IT AKAdemy – Moja ścieżka w IT – panel dyskusyjny z udziałem profesjonalistek Akamai

Let’s do IT AKAdemy to wspólny program Fundacji Mamo Pracuj i Akamai Foundation, Inc. Dzięki któremu poznasz branżę IT od podszewki. Dowiesz się nie tylko jak przygotować się na zmiany w życiu zawodowym, ale też będziesz mogła wziąć udział w programie mentoringowym z udziałem ekspertek z Akamai.

Przekazujemy Wam nagranie drugiego spotkania – Moja ścieżka w IT, które przybliży drogę kariery naszych ekspertek. Z niego dowiesz się nie tylko jakie umiejętności musisz posiadać żeby działać jako Program Managerka, Programistka,
Security Researcherka i Data Scientist, ale tez poznasz różnice pomiędzy Program Managerem, Product Ownerem a Scrum Masterem.

Chcesz obejrzeć pierwsze spotkanie – Nie tylko Programistka – jakie inne stanowiska oferuje branża IT? Tak? To koniecznie kliknij TU

Kogo gościłyśmy?

Na spotkaniu o swojej ścieżce zawodowej – czasem wyboistej – opowiadały:

  • Ewa Derkowska – Software Engineer
  • Alicja Krajewska – Program Manager
  • Iwona Smith – Security Researcher
  • Ada Palka-Muskietorz – Data Scientist

Dowiedz się jak zaplanowałyśmy program Let’s do IT AKAdemy!

Co dalej w programie?

11 stycznia 2022, we wtorek o godzinie 20:00, zapraszamy na czwarte i ostatnie spotkanie:

  • Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w branży IT i nie tylko

Dodatkowo przygotowujemy program mentoringowy dla około dziesięciu uczestniczek webinarów rozwojowych. Dlatego jeśli chcesz wrócić po przerwie do IT lub zacząć w tej branży swoją nową, zawodową drogę, to koniecznie, koniecznie śledź wszystkie nasze informacje.

Jeszcze nie jesteś zapisana? Zmień to i zarezerwuj sobie miejsce!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą mądrej indywidualistki. Posiadam doświadczenie w koordynacji projektów, prowadzeniu szkoleń oraz doradztwa. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. W "wolnym" czasie wspieram osoby chore onkologicznie.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie