Czego szukasz

Planery i kalendarze 2023 – mamy dla Ciebie siódme, szczęśliwe zestawienie!

Zapraszamy na SIÓDMY Przegląd Kobiecych Planerów i Kalendarzy 2023. To dla nas wielka radość, że już po raz siódmy mamy zaszczyt pokazywać te piękne, autorskie narzędzia do planowania. Choć nie taka już dzisiaj jedynie ich rola. Przez te siedem lat obserwowałyśmy zmieniające się trendy i rodzące się potrzeby. Dzisiejsze planery i kalendarze są nie tylko narzędziem do planowania. To podręczna przestrzeń do rozwoju osobistego i zawodowego, do dbania o siebie, swoje ciało i umysł. To pamiętnik i towarzysz zabieganej kobiety, gotowej na wyzwania, coraz bardziej świadomej i pragnącej sięgać po więcej. Przyjaciel skrywający tajemnice i bohater w walce z ilością zadań i obowiązków. Poznaj Planery i Kalendarze 2023.

Planery i kalendarze 2023

Planery i kalendarze 2023

Autorskie, tworzone z pasją, dbałością i troską o każdy szczegół. Co roku się zmieniają, tak samo jak my, stając się odpowiedzią na potrzeby kobiet i zmieniającej się rzeczywistości. W tym roku w naszym zestawieniu bierze udział jedenaście kobiecych marek tworzonych z miłości do piękna, z potrzeby rozwoju i wspierania w rozwoju innych kobiet. Dzisiaj zwykły kalendarz to już za mało. Dlatego co roku projektantki kalendarzy i planerów zaskakują czymś nowym. I zawsze jest to odpowiedź na zmieniające się potrzeby użytkowniczek.

Poznaj Planery i Kalendarze na 2023! Zapraszamy do naszej zakładki!

Doktor Ania

Wyobraź sobie kalendarz, który nie tylko przypomina Ci o ważnych datach, wydarzeniach, spotkaniach i deadlinach. Ale taki, który dba, abyś miała dobrą i zdrową relację ze sobą. Bo słuchanie siebie i dbanie o siebie, jest niezwykle ważne i jest też podstawą dobrych relacji z innymi. A to już wielki krok w stronę świadomego życia, skutecznego działania, wywiązywania się z terminów i poczucia sprawczości. Poznaj kalendarz 2023 stworzony przez Doktor Anię.

Planery2023 Doktor Ania
Doktor Ania

Dream&Create

Marka Małgosi Karpińskiej bierze udział w naszym zestawieniu po raz drugi. Gdy zapytałam Gosię, co w tym roku chciałaby pokazać naszym czytelniczkom, okazało się, że nakład planerów DREAM & CREATE jest już prawie wyprzedany. Gosia rozwija DREAM & CREATE od 2 lat. W tym roku pierwszy raz wypuściła planery datowane dzienne i tygodniowe na 2023, ale zainteresowanie było tak ogromne, że już w listopadzie się wszystkie wyprzedały! W naszym zestawieniu goszczą Bullet Planery, które powstały z myślą o osobach ceniących sobie niezależność.

Planery Dream&Create
Dream&Create

Jestem Cudem – Ewelina Stępnicka

„Jesteś cudem do odkrycia a nie problemem do naprawienia.” – to cytat ze strony Eweliny Stepnickiej, autorki planera Jesteś Cudem, ale też autorskiej metody o nazwie ODKRYWANIE, która ma na celu pomóc Ci ukochać siebie. Misją Eweliny jest uzmysłowienie każdej z nas, że jest cudem, że możemy uczyć się i rozwijać nie poprzez poprawianie i naprawianie siebie, ale poprzez odkrywanie tego, co w nas cudowne i niepowtarzalne.

Jestem Cudem planer Eweliny Stępnickiej
Jestem Cudem

KsiążkoPlaner – rok w biznesie online – Oli Gościniak

Chyba nikt z nas nie rodzi się z talentem do planowania. Ola Gościniak, też się z takim talentem nie urodziła, ale zdobyła wiedzę, którą dzieli się w swoim KsiążkoPlanerze. Autorka bloga Jestem Interaktywna od zawsze wspiera kobiece biznesy. Podobnie jest teraz. Stworzyła planer wykorzystujący jej własną wiedzę i sprawdzone praktyki w prowadzeniu z głową biznesu online. KsiążkoPlaner to konkretne zadania do wykonania, które sprawią, że krok za krokiem będziesz rozwijać swój biznes.

Książkoplaner Oli Gościniak
Książkoplaner

Lady Planer

W ubiegłym roku postawili na ekologię i nadal ten cel jest na samej górze ich listy priorytetów. W tym roku wrzucili na luz i chcą, aby ich planery towarzyszyły Ci w małych przyjemnościach. I nadal są w czołówce twórców planerów, które można całkowicie spersonalizować. Zatem jeśli szukasz planera, który dopasuje się do Ciebie, zobacz ofertę Martyny Godlewskiej i stwórz go sama, tak jak Martyna zaprojektowała swój.

Planery 2023 Lady Planer

Lady Planer

LoveSimple Creations

Produkty LoveSimple Creations należą do tych rzeczy, które tak bardzo zachwycają swoim wyglądem, że od razu marzysz, aby je mieć. Monika Baczewska-Alexandropoulou tworzy z myślą o kobietach, które kochają pięknie żyć i mają odwagę realizować swoje marzenia. Uzależniona od pięknych wnętrz, pałająca miłością do grafiki i projektowania autorka, ma w swojej ofercie produkty dla osób lubiących otaczać się pięknymi rzeczami, ale ceniących sobie również wysoką jakość i skuteczność działania.

Planery 2023 LoveSimple
LoveSimple Creations

Madama

Madama to nasz przeglądowy weteran. Towarzyszy nam od początku i już myślałyśmy, że wiemy o planerach Madamy wszystko, a tu takie zaskoczenie. W naszym zestawieniu mamy przyjemność zaprezentować Ci nowość od Madamy – Organizer COCO z wkładem tygodniowym. Ponadto dumnie reprezentują się znane już wcześniej flagowe produkty: Planner Madamy i Minimal Planner. Zatem mamy w tym roku trzy zupełnie różne produkty, każdy niebanalny i wyjątkowy.

Madama Planery 2023
Madama

Make it Easy

Autorkami Make it Easy są Kasia i Agata. Każda odpowiedzialna za inną sferę. Agata projektuje i na bieżąco zbiera wiedzę na temat organizacji czasu i motywacji, a Kasia odpowiada za to czego na pozór nie widać, czyli za administracyjną część firmy. Razem tworzą funkcjonalne narzędzia do organizacji czasu i planowania. Tu nic nie jest przypadkowe. Wszystko co wychodzi z rąk Agaty i Kasi jest starannie przemyślane i zaplanowane. Szczególną uwagę przykładają do funkcjonalności, prostoty i estetyki tworzonych z pasją produktów.

Make It Easy Planery 2023
Make It Easy

Minimalife

Dzienny, datowany Planner Minimalife 2023 powstał z myślą o osobach, które szukają inspiracji, poszukują równowagi i chcą zadbać o swój dobrostan duchowy i fizyczny, a także dla osób, które cenią sobie wysoką jakość wykonania. Dotychczas mogłaś zobaczyć plannery Natalii w pastelowych kolorach. Nowa edycja plannerów ma żywą kolorystykę, która ma nam dodać energii i pobudzić do działania.

Minimalife Planery 2023
Minimalife

Notatki z Pierwszych Dni

Notatki z Pierwszych Dni to marka, która powstała z myślą o kobietach w ciąży i młodych mamach. Dorota Kopeć chce się dzielić wiedzą, którą zdobyła, gdy sama przygotowywała się do bycia mamą. W ten sposób stworzyła książkę, która łączy w sobie praktyczność i funkcje notesu, pamiętnika oraz poradnika.

grafika Notatki z pierwszych dni
Notatki z pierwszych dni

OgarniamSię

Magdalena Szajniuk, autorka Ogarniam Się stworzyła markę spersonalizowanych planerów, bo jak sama podkreśla, każda z nas ogarnia inaczej. Planery od Magdy możesz dopasować maksymalnie do swoich potrzeb, oczekiwań, a nawet roli jaką w tym momencie pełnisz w swoim życiu. Jeśli cenisz sobie produkty, które będą dopasowane do Twojego stylu życia, lubisz projektowanie i pociąga Cię kreatywność i poszukiwanie, wybierz planer Ogarniam się Magdaleny Szajniuk i daj się ponieść własnej fantazji.

OgarniamSię Planery 2023
OgarniamSię

Plany Mamy

To najbardziej mamowy kalendarz w naszym zestawieniu. Z wyraźnym podziałem na kalendarz i organizer. Ma kółeczka, które pozwalają zmienić cały jego układ. Możesz wyrzucić kartki, których już nie będziesz używać. Masz zwykły kalendarz i i sześć działów: planowanie, dom, rodzina, dzieci, ja i moje projekty, listy i notatki. To sprytne połączenie organizera z kalendarzem.

Plany Mamy Planery 2023
Plany Mamy

Projekt Planner

Projekt Planner to firma, która od ośmiu już lat tworzy plannery i kalendarze. Zaczęło się od uszycia plannerów w jednym rozmiarze w czterech kolorach, na próbę czy ten produkt się spodoba polskim odbiorcom. Teraz powstają nie tylko plannery, ale i dodatki typu teczki, piórniki czy też etui. A także minimalistyczne wkłady plannerowe, kalendarze.

Projekt Planner Planery 2023
Projekt Planner

Poznaj Planery i Kalendarze 2023!

Zdjęcia: Alina Gamza Fotografia

Grafika Notatnik z pierwszych dni: Dorota Kopeć

Zdjęcie Projekt Planner: własność producenta

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redaktor portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie