Czego szukasz

Od czego zacząć naukę testowania? Weź udział w bezpłatnym webinarze

Chciałabyś zostać testerką, ale nie wiesz od czego zacząć? Właśnie zaczęłaś przygodę z testowaniem i potrzebujesz inspiracji? Uwielbiasz szukać „dziur w całym”, jesteś dokładna i dociekliwa? Dowiedz się czym jest testowanie oprogramowania! Weź udział w bezpłatnym webinarze z udziałem Marleny Zajdlic, testerki Fujitsu Poland. Zapisz się!

Zapisy na webinar pt. Podstawy testowania. Jak zacząć?

Od czego zacząć naukę testowania?

To jedno z najczęstszych pytań zadawanych nam przez uczestniczki projektu #MamoPracujwIT!

Dlatego, już 17 stycznia 2018 roku, we współpracy z firmą Fujitsu Poland, przygotowaliśmy dla Was bezpłatny webinar pt. „Podstawy testowania. Jak zacząć?”

Marlena Zajdlic, testerka w Fujitsu

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się Marlena Zajdlic, testerka oprogramowania firmy Fujitsu Poland.

Marlena mówi o sobie: „Przygodę z testowaniem zaczęłam w dzieciństwie  – wówczas testom poddawałam moje zabawki. 😉 Od 2013 roku zawodowo zajmuję się testowaniem aplikacji webowych. Prywatnie jestem mamą trzylatka”.

Fujitsu jest głównym japońskim dostawcą najnowszych technologii i sprzętu w dziedzinie informatyki i komunikacji (ICT), oferującym pełen zakres produktów, rozwiązań i usług technologicznych. Dostracza najnowsze technologie, a także produkty informatyczne i komunikacyjne dla klientów w ponad 100 krajach.

Kto może wziąć udział w webinarze?

Każdy, kto czuję głód wiedzy i ciekawy jest „jak to jest testować aplikacje webowe”. Webinar przygotowaliśmy z myślą o osobach rozpoczynających swoją przygodę z testowaniem oprogramowania, które potrzebują wsparcia w pierwszym kroku, zachęty i pokazania „o co w tym chodzi”.

Czego się dowiesz w trakcie webinaru?

 • Czym są i do czego służą testy?
 • Rola testera w zespole i na czym polega jego praca.
 • Różnica między testami manualnymi a automatycznymi.
 • Od czego zacząć naukę testowania?
 • Kiedy zacząć szukać pracy jako tester?
 • Sesja pytań i odpowiedzi.

Jeśli właśnie pomyślałaś – to dla mnie! Zapisz się od razu.

Zapisy na webiar >>>

Termin webinaru: 17 stycznia 2018 r. godzina 20:30 do 21:30. 

Co potrzebne aby wziąć udział w webinarze?

 • dostęp do internetu,
 • komputer lub telefon (co Ci wygodniej),
 • notatnik,
 • kubek czegoś przyjemnego do picia,
 • i pozytywne nastawienie!

Chesz się przygotować do webiaru? Świetnie!

 • dołącz do naszej grupy na FB #MamoPracujwIT (jeśli jeszcze tam nie należysz ;-))
 • Przeczytaj historie kobiet, które „zabrały ze stołu kredki, plastelinę i klocki” i otworzyły laptopa: Karoliny, Beaty, Stefanii i wielu innych!
 • A jeśli jeszcze masz wątpliwości poznaj „dekalog początkującej testerki„.
 • A na koniec, spisz wszystki swoje pytania i zadaj je w czasie webinaru!

Nie czekaj, zapisz się od razu >>>

To tylko początek naszych wspólnych działań z Fujitsu Poland! Więcej szczegółów już wkrótce!

Więcej informacji o partnerze webinaru

Fujitsu jest głównym japońskim dostawcą najnowszych technologii i sprzętu w dziedzinie informatyki i komunikacji (ICT), oferującym pełen zakres produktów, rozwiązań i usług technologicznych. Dostracza najnowsze technologie, a także produkty informatyczne i komunikacyjne dla klientów w ponad 100 krajach.

Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie i możliwości w zakresie innowacji, oferuje unikalne cyfrowe usługi, w których centrum jest zawsze człowiek.

Fujitsu w Polsce zlokalizowane jest w Łodzi i Warszawie. Global Delivery Center w Łodzi zatrudnia specjalistów w sześciu liniach biznesowych: Research & Development i BAS, Remote Infrastructure Management, BPO, Service Management, Service Desk i EMEIA Finance and Supply Chain Services.

Siedziba Fujitsu

„Zapraszamy do swojego zespołu programistów, informatyków, administratorów i inżynierów IT, osoby zainteresowane karierą w branży IT, specjalistów ze znajomością zagadnień z obszaru księgowości i finansów, osoby ze znajomością języków.

W Fujitsu wierzymy, że technologia może pomóc ludziom w osiągnięciu szczęścia i dobrego samopoczucia. Technologia odgrywa obecnie ważniejszą niż kiedykolwiek rolę. Dlatego też ludzie są zawsze w centrum naszej uwagi. Uważamy, że podejście stawiające człowieka w centrum jest jedynym sposobem na osiągnięcie cyfryzacji i sięgniecie po pełnię możliwości, jakie niesie technologia”.

Odkryj więcej:

www.fujitsu.com/global/about/

www.TheRealDeal.pl

www.facebook.com/FujitsuPoland/

https://www.linkedin.com/company/career-at-fujitsu-poland

Fujitsu

Zdjęcia: własność Fujitsu Poland, zdjęcie główne 123rf.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów. 
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie