Czego szukasz

Jak zostać biznesmamą w Katowicach?

Magda z Katowic ma pomysł na biznes i chęć działania, ale brakuje jej wsparcia innych osób. Czy możemy liczyć na Was? Ogłaszamy mini-akcję samopomocy matczynej ;-). Mamy ze Śląska, połączcie siły!

biznes

Postanowiłam napisać do Was, ponieważ jestem mamą, a Wasz portal dotyczy spraw związanych z nami. Choć większość artykułów, które czytam przedstawia mamy spełnione, szczęśliwe, które z powodzeniem prowadzą swoje biznesy. Ja należę do innej grupy, do grupy poszukującej, czekającej na spełnienie marzenia związanego z prowadzeniem swojej firmy, która daje satysfakcję, odpowiednie pieniądze. Chciałabym prosić Was o poradę, jakieś wskazówki, ponieważ macie duży kontakt z biznesmamami.

Mam pomysł na firmę, ale nie mam finansów na inwestycję, a poza tym to nie bardzo rozumiem dlaczego tak się dzieję, że od ponad pół roku zamieszczam ogłoszenia jako mama-niania oferując opiekę u siebie w domu (ponieważ córka ma teraz 14 miesięcy i nie jestem mobilna), jest także portal dla mam-niań, ale koniec końców nawet jeżeli ktoś się odzywa to nic z tego nie wychodzi. Chciałabym jakoś rozwinąć to w swój biznes, ale podopiecznych brak. Mieszkam w Katowicach, niestety nie mam na miejscu za dużo znajomych, cała rodzina mieszka w Wielkopolsce, zastanawiam się czasami czy wtedy nie poszłoby mi lepiej?

Chodzi mi po głowie też biznes związany z opieką nad dzieci na imprezach, weselach, w jakiś nagłych wypadkach itd . Moje pytanie i prośba brzmi: czy macie jakiś kontakt z mamami, którym taki pomysł wypalił? Czy są jeszcze jakieś możliwości na pozyskanie środków inne niż: kredyt czy dotacja ?

Proszę o jakieś informację, wskazówki, za które będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam, Magda

Przeczytaj także: Czy jesteś już gotowa na pracę?

Od Redakcji

Drogie Mamy, czy w Katowicach działa Klub Przedsiębiorczych Mam? Albo inna grupa (nie tylko biznesowego) wsparcia, do której mogłaby się zgłosić Magda? A może Ty, droga Czytelniczko też czujesz się samotnie w Katowicach i chciałabyś poznać Magdę?

Albo wiecie jak rozwinąć biznes, o jakim pisze Magda? Napiszcie do nas na [email protected] – wszystkie maile przekażemy Magdzie. Mamy nadzieję, że z tej spontanicznej akcji powstanie coś fajnego!  A my za kilka miesięcy opiszemy Magdę w historii sukcesu.

Zdjęcie: Pixabay

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Poglądy wyrażone w listach są wyłącznie poglądami ich autorów i nie mogą być uznane za poglądy Redakcji Mamo Pracuj.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie