Czego szukasz

Zrezygnowałam z pracy w korporacji na rzecz czegoś swojego – Mamy kupują u Mam

Edyta Starzyk prowadzi w Krakowie ekodrogerię Kopalnia-Zdrowia.pl. Zrezygnowała z pracy w korporacji, żeby zacząć przygodę z własnym biznesem. Pandemia bardzo ograniczyła jej kontakty z klientami, ale Edyta się nie poddała i znalazła rozwiązanie online. Publikujemy jej historię ramach akcji #MamyKupująUMam.

Edyta Starzyk

Edyta Starzyk zgłosiła się do naszej akcji Mamy kupują u Mam. Przeczytaj czym się zajmuje, jaką prowadzi działalność i jak sobie teraz radzi!

Łączę pasję i zainteresowania z prowadzeniem własnego biznesu

Zrezygnowałam z pracy w korporacji na rzecz czegoś swojego – chciałam połączyć swoją pasję i zainteresowania z prowadzeniem własnego biznesu. Od zawsze interesował mnie temat naturalnej pielęgnacji, a od kilkunastu lat borykałam się z cerą problematyczną oraz problemami zdrowotnymi. Zaczęłam szukać naturalnych sposób na walkę z gorszym samopoczuciem i niedoskonałościami. Dzięki temu poznałam wiele polskich, inspirujących manufaktur, które produkują świetnej jakości kosmetyki bez szkodliwej chemii.

Przeczytaj także: Chcę rozkochać ludzi w sztuce własnej – Mamy kupują u Mam

Ekodrogeria

I tak oto prowadzę w Krakowie ekodrogerię Kopalnia-Zdrowia.pl, w której znajdziecie starannie wyselekcjonowane, naturalne produkty do pielęgnacji i makijażu, bezpieczne kosmetyki dla mam i dzieci oraz akcesoria zero waste. Od kilku lat istnieje również w sieci nasz sklep internetowy i to właśnie w czasie epidemii, kiedy większość z nas została w domach, mogliśmy bezpiecznie pakować i szybko wysyłać Wasze zamówienia.

Jeśli chcesz być na bieżąco z innymi historiami kobiet, zapisz się na nasz newsletter!

Wspieram polskie firmy

Bardzo tęsknię za pogaduszkami przy kawie i bezpośrednimi spotkaniami z naszymi klientkami, dlatego wprowadziłam testowanie kosmetyków online na naszym Facebooku i Instagramie. W tym trudnym czasie staram się także wspierać i promować polskie firmy, dlatego w Kopalnia-Zdrowia.pl pojawiła się zakładka tylko z polskimi produktami #kupujepolskieprodukty. Jeśli jesteście ciekawi, co kryje świat kosmetyków (i nie tylko!) bez szkodliwych substancji to serdecznie Was zapraszam! 🙂

Przeczytaj także: Odkryłam dużo dobrego w trakcie pandemii dla biznesu – Mamy kupują u Mam

Kod rabatowy -15% na cały asortyment: mamopracuj (ważny do 30.06.2020 r.)

Zdjęcia: własność Edyta Starzyk

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Poglądy wyrażone w listach są wyłącznie poglądami ich autorów i nie mogą być uznane za poglądy Redakcji Mamo Pracuj.

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie