Czego szukasz

Odkryłam dużo dobrego w trakcie pandemii dla biznesu – Mamy kupują u Mam

Zuzanna Jach jest fotografką i dokumentuje życie rodzin i zgłosiła się do naszej akcji #MamyKupująUMam. Pandemia zmieniła jej plany, ale otworzyła też nowe możliwości. Przeczytaj, jaki potencjał dla biznesu odkryła Zuzanna w trakcie pandemii!

dziewczynka siedzi przy stole

Zuzanna Jach zgłosiła się do naszej akcji Mamy kupują u Mam. Przeczytaj czym się zajmuje, jaką prowadzi działalność i jak sobie teraz radzi!

Jestem fotografką i dokumentuję życie rodzin

Opowiadam zdjęciami relacje rodzinne i ich wyjątkowe (nie)zwykłe życie, czego efektem jest piękna pamiątka w formie albumu rodzinnego i łzy wzruszenia za każdym razem kiedy się ją ogląda.

Wspieram także biznesy poprzez sesje wizerunkowe, które przedstawiają biznes od kuchni, oddają najważniejsze wartości marki i przyciągają klientów.

W ofercie mam dokumentalne sesje rodzinne przedstawiające codzienność tj. „Migawka” – krótkie, godzinne spotkanie oraz „Dzień z życia” – towarzyszę rodzinie cały dzień od rana do wieczora przy wszystkich rytuałach. Fotografuję także najważniejsze momenty życia czyli „Narodziny”, „Ceremonie” i „Pierwszy rok z życia”. Sesje wizerunkowe – portrety wizerunkowe oraz zdjęcia przedstawiające biznes.

Jeśli chcesz być na bieżąco z innymi historiami kobiet, zapisz się na nasz newsletter!

Pandemia zmieniła moje plany

Kiedy z powodu narodowej pandemii nie mogłam robić sesji, poświęciłam czas na pisanie lekcji fotograficznych dla Służewskiego Domu Kultury. To mi dało odskocznię i sprawdzenie się w roli edukatorki w zakresie fotografii. Bardzo mnie to rozwija. Dzięki temu mam zapytania od zagranicznych korporacji, które proponują mi prowadzenie zajęć online z dokumentalnej fotografii.

Oprócz tego wraz z moją przyjaciółką z kolektywu fotograficznego „odAdoZ” dostałyśmy rezydenturę w Rotacyjnym Domu Kultury w Warszawie i przygotowywałyśmy warsztaty dla rodziców z fotografii i wystawę naszych prac z sesji rodzinnych: Pokochaj codzienność.

Niestety pandemia pokrzyżowała nam skutecznie plany. Dodatkowo jako miłośniczka kooperatyw i kolektywów założyłam z koleżankami kolektyw Oklaski, który oferuje usługi copywriterskie, fotograficzne i budowania strony www w jednej ofercie.

Przeczytaj także: Moda mi w duszy gra – Mamy kupują u Mam

W porażkach widzę potencjał

Pracujemy razem, więc łatwiej jest ze sobą się komunikować, oferta jest skierowana dla ludzi planujących biznes lub chcący go usprawnić. Ze względu na to, że jestem niepoprawną optymistką i w porażkach widzę potencjał, 🙂 odkryłam dużo dobrego w trakcie pandemii dla biznesu, ale nie ukrywam, że bardzo tęskniłam do zdjęć w domach i we wnętrzach. Powoli wraca do sesji u klientów w domu i pracy w studio.

Dla Czytelniczek mamopracuj.pl oferuję rabat 10% na wszystkie sesje fotograficzne zamówione do 30 czerwca. Będą one zrealizowane do końca września.

Przeczytaj także: Chcę rozkochać ludzi w sztuce własnej – Mamy kupują u Mam

Zdjęcia: Zuzanna Jach

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Poglądy wyrażone w listach są wyłącznie poglądami ich autorów i nie mogą być uznane za poglądy Redakcji Mamo Pracuj.

Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie