Czego szukasz

Odważ się mamo i zobacz co potrafisz! Ruszamy z nowym projektem

Kiedy ostatnio szukałaś zatrudnienia? A może właśnie rozglądasz się za nową pracą po przerwie? Potrzebujesz odświeżyć umiejętności zawodowe? A może bardziej zależy Ci na wzmocnieniu się w miękkim obszarze kompetencji? Zastanawiasz się jak pogodzić rolę mamy z pracą zawodową? Chcesz czuć się dobrze przygotowana do spotkania z rekruterem i do rozpoczęcia nowego, zawodowego rozdziału? Zgłoś się do Odważ się mamo!

Odważ się mamo i zobacz co potrafisz!

Odważ się mamo i zobacz co potrafisz! Ruszamy z nowym projektem.

Ostatnimi czasy odwaga jest odmieniana przez wszystkie przypadki. A wiesz, że w odważaniu się można się doskonalić? Serio! My zapraszamy Cię do przyjrzenia się swojej odwadze do zmiany, do podążania za swoimi potrzebami, do zmiany pracy czy nawet całej ścieżki kariery.

Jeśli nie wiesz, jak ruszyć z realizacją nowych, zawodowych poszukiwań, ale czujesz, że teraz to już jest Twój czas! Twój czas na to, żeby znaleźć dobrą pracę, aby zadbać o rozwój zawodowy – to zapraszamy do uczestnictwa w projekcie Odważ się mamo i zobacz co potrafisz!

Zgłaszam się już dziś do nowego projektu „Odważ się mamo i zobacz co potrafisz!”

Przygotowałyśmy dla Ciebie kompleksowy program, który pomoże Ci:

 • w pracy nad miękkimi obszarami – będziesz miała okazję przyglądnąć się swoim mocom, zasobom, ale też stopującym Cię przekonaniom. Wzmocnisz też pewność siebie.
 • w przygotowaniu się do rozmów rekrutacyjnych – dostaniesz od nas konkretne wskazówki i narzędzia.
 • wyposażyć Cię w kompetencje twarde – związane z usługą Power BI, która pomaga gromadzić, zarządzać, przetwarzać i analizować dane z różnych źródeł.
 • odświeżyć Twoją znajomość języka angielskiego.

Brzmi intensywnie? Tak też będzie! Dlatego szukamy zmotywowanych kobiet, które chcą zainwestować czas i energię w swój rozwój. A tym samym przygotować się do efektywnego szukania pracy.

W czym będziesz uczestniczyć?

„Odważ się mamo i zobacz co potrafisz!” to kolejny już projekt pod szyldem Odważ się mamo! wspierający mamy i umożliwiający im łatwiejszy powrót na rynek pracy. To też:

 • bezpłatny dostęp do kursu online „Odważ się na siebie!” – czyli 6 tygodni dedykowane wzmocnieniu w obszarach miękkich, bazując na nagranych lekcjach i ćwiczeniach do samodzielnego wykonania (zaczynamy na początku września 2022)
 • bezpłatny kurs online „Wstęp do Power BI” (składający się z 8 spotkań po 1,5 godziny – spotkania 2x w tygodniu o godzinie 18:00 – kurs zaczynamy w II połowie października 2022) – realizowany przy współpracy z Future Collars
 • bezpłatny dostęp do kursu języka angielskiego Bussiness English z Eklektiką
 • możliwość uczestnictwa w mentoringu z doświadczonymi ekspertkami (przewidywany start to listopad 2022)
 • wsparcie innych mam!

Jednym zdaniem to duża pomoc w efektywnym szukaniu pracy.

Co ważne, my wiemy, że on działa. Już ponad 100 kobiet skorzystało z poprzednich edycji. Blisko 50% uczestniczek znalazło nową pracę w trakcie trwania projektów lub tuż po jego zakończeniu. Sporo mam zdecydowało się na dalsze działania rozwojowe.

Wsłuchałyśmy się w głosy absolwentek i dodałyśmy znaczący element. To Kurs online „Odważ się na siebie!” przygotowany specjalnie dla tego programu. Składa się on z 6 modułów, nad którymi pracuje się przez 6 tygodni. Do współpracy zaprosiłyśmy pięć ekspertek, które dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wierzymy, że kurs pomoże przejść przez zmianę w łagodny sposób, wzmocni uczestniczki i przygotuje do konkretnych działań.

grafika Odważ się Mamo i zobacz co potrafisz

Zobacz co działo się podczas pierwszej edycji projektu „Odważ się mamo i działaj!”

Doskonale wiemy, że powrót do pracy po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym może nie być łatwą decyzją. Wiemy, że nie wszystko co dzieje się na rynku pracy może być oczywiste, a niektóre rozwiązania mogą wymagać dłuższego zastanowienia. Dlatego, chętnie Ci pomożemy!

Zatem, jeśli:

 • potrzebujesz wzmocnienia oraz chcesz odkryć swoje zasoby,
 • ostatnio szukałaś pracy kilka lat temu,
 • wysyłasz CV, ale telefon uparcie milczy,
 • uczestniczysz w rekrutacjach, ale nie masz efektów,
 • chcesz wrócić do pracy, ale boisz się, że ucierpi na tym Twoje życie prywatne,
 • masz potrzebę odświeżenia znajomości języka angielskiego oraz poznania Power BI,
 • mieszkasz na terenie Polski i potrzebujesz zmiany!

Wypełnij formularz i zgłoś się już dziś!

Co zadzieje się po wypełnieniu przez Ciebie zgłoszenia?

Po wysłaniu zgłoszenia online my zabierzemy się do pracy. Przeanalizujemy Twój formularz i jeśli uznamy, że odpowiadamy na Twoje potrzeby, zaprosimy Cię na rozmowę online. Chcemy bliżej poznać Ciebie oraz Twoje rozwojowe cele. W ostatnich dniach sierpnia wyślemy informację do wszystkich kandydatek o zakwalifikowaniu bądź niezakwalifikowaniu się do projektu. Działania projektowe rozpoczynają się 5 września.

Nie zapomnij o zapoznaniu się z regulaminem i z umową! (w załącznikach)

Jestem zainteresowana projektem i zgłaszam swój udział!

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania:

Czy pracując mogę wziąć udział w projekcie?

Tak. Pamiętaj jednak, że spotkania online będą odbywały się pomiędzy 10 a 13:00, kurs Wstęp do Power BI w godzinach 18 a 20:00 a udział w nich jest obowiązkowy. Jeśli na ten czas uda Ci się uzyskać urlop lub masz elastyczny czas pracy – to nie ma przeszkód.

Czy udział w projekcie jest płatny?

Nie. Udział w projekcie jest bezpłatny. Zakładamy, że wsparcie trwa około 3 miesiące.

Czy muszę być w konkretnym przedziale wiekowym, żebym mogła brać udział w projekcie?

Nie. Dla nas nie ma znaczenia, czy masz 25, 35, 45 czy więcej lat. Dla nas ważna jest Twoja motywacja do podjęcia pracy i chęć rozwoju. Wiek nie jest tu czynnikiem, który wpływa na rekrutację.

Czy wszystkie działania będą odbywać się online?

Zakładamy, że tak. Do projektu zapraszamy kobiety – mamy z całej Polski, dlatego też działania online umożliwiają tak szerokie wsparcie. Zatem prosimy o to, żebyś zadbała o sprawne łącze internetowe, działający mikrofon oraz kamerkę w komputerze, tablecie czy telefonie.

I jeszcze kilka opinii z poprzednich edycji. 🙂

„Wszystko było bardzo profesjonalne, a dla mnie, nawet się nie spodziewałam jak pomocne. Jeszcze długa droga przede mną, ale czuję się pewniej w tym co robię i widzę, że ta nauka ma sens. Dziękuję Wam Dziewczyny bardzo serdecznie i trzymajcie tak dalej!”

„Bardzo dużo Wam zawdzięczam zawodowo, za co bardzo dziękuję! Ale najważniejsza jest ta mentalna siła i motywacja jaką od Was dostałam.”

„Wiele razy podkreślałam, że nikt tak dobrze mnie nie był w stanie zrozumieć jak kobiety – mamy, które znalazły się w tym samym miejscu co ja. A prowadzące projekt, wspaniałe kobiety pełne ciepła, ogromnej wiedzy, zrozumienia, przekazały potężną porcję informacji, które, dobrze wykorzystane, zwiększają szansę na znalezienie wymarzonej pracy.”

„Dziękuję, to było niesamowicie wartościowe doświadczenie, cudownie było się z Wami spotykać i poznać uczestniczki. Wszystkie trenerki prezentowały bardzo wysoki poziom wiedzy merytorycznej, zaangażowania i wsparcia.”

„Jesteście wspaniałe! Bardzo się cieszę, że robicie to co robicie i pomagacie kobietom! Oby tak dalej, życzę Wam dużo sukcesów i ogromnie dziękuję za warsztaty, które na wielu płaszczyznach – albo dały mi sporą dawkę wiedzy albo przynajmniej skłaniały do porządnych przemyśleń.”

„Takie programy aktywizujące powinny być dostępne przy wszystkich Urzędach Pracy.”

Jeżeli masz pytania, pisz śmiało do Pauliny: [email protected]

Do zobaczenia? Jeśli tak to wypełnij formularz!

Projekt Odważ się mamo i zobacz co potrafisz! jest realizowany dzięki ogromnemu wsparciu Fundacji State Street Bank. To organizacja założona w 1977 roku przez globalną korporację State Street Bank. Fundacja już kolejny, czwarty raz wspiera nasze działania. Dziękujemy!

grafika Odważ się Mamo i zobacz co potrafisz

REGULAMIN

Grafika: Magdalena Leraczyk

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą mądrej indywidualistki. Posiadam doświadczenie w koordynacji projektów, prowadzeniu szkoleń oraz doradztwa. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. W "wolnym" czasie wspieram osoby chore onkologicznie.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie