Czego szukasz

Nowa praca w 8 tygodni? Zapisz się na kurs WordPress & Freelancing

Czy to możliwe, żeby w ciągu 8 tygodni zdobyć nowy zawód? Sylwia Błach, mentorka kursu z radością obserwuje, jak mamy, które biorą udział w pierwszej edycji zdobywają nowe umiejętności i szlifują swój warsztat. Już wkrótce zaczną szukać pierwszych zleceń. A Ty? Wciąż nie możesz się zdecydować? Zobacz dlaczego warto dołączyć do #GirlsWhoFreelance!

Sylwia Błach

Zdobądź nowy zawód – naucz się robić strony internetowe i zacznij zarabiać na zleceniach z całego świata.

Kurs WordPress & Freelancing trwa 8 tygodni i jest intensywnym kursem on-line, przygotowanym specjalnie z myślą o mamach. Wystarczy około 10 godzin tygodniowo, żeby całkowicie zmienić swoje życie zawodowe. Startuje druga edycja kursu, nie przegap tej szansy!

Sylwia Błach jest jedną z mentorek pierwszej edycji kursu WordPress & Freelancing i kobietą torpedą – przeczytaj nasz pierwszy wywiad z Sylwią.

Sylwio, jak Wam idzie pierwsza edycja kursu WordPress&Freelancing? Kurs trwa już od kilku tygodni. Jakie są Twoje pierwsze wrażenia?

Jestem pod ogromnym wrażeniem uczestniczek! Są bardzo ambitne i ciągle chcą więcej – taka pasja jest czymś wspaniałym! Praktycznie kończymy realizację podstawowych elementów WordPressa – pisania postów, ustawiania motywów, wgrywania wtyczek i tak dalej. Na tym etapie śmiało mogę powiedzieć, że dziewczyny są w stanie zbudować swoją pierwszą stronę www – a jeszcze tak wiele nowej wiedzy przed nimi.

Czym zaskoczyły Cię uczestniczki?

Dziewczyny są bardzo sumienne, świetnie zorganizowane i mają rzeczowe podejście do tematu. Uczestniczki bardzo się przykładają do zajęć i zawsze są przygotowane, mimo że godzą kurs z wyjazdami wakacyjnymi, zajmowaniem się dziećmi, obowiązkami domowymi… Często na konsultacje przychodzą z całą listą dogłębnie przemyślanych pytań. Tym jak głęboko wgryzają się w materiał i jak odważnie eksperymentują z odkrywaniem możliwości WordPressa codziennie mnie zaskakują.

W końcu to mamy i wcale mnie to nie dziwi. Jakie są Twoje kursantki? Opowiedz o nich proszę…

Są niezwykle sympatyczne i z planem na siebie. Imponuje mi ich determinacja. Wiedzą, czego chcą i wiedzą też, czego oczekują od kursu. Każda z nich jest zupełnie inna – są w różnym wieku, mają różne doświadczenie z pracą przy komputerze i status życiowy. Jest wśród nas nauczycielka, pedagog. Mama trójki dzieci i mieszkanka wsi. Kobiety, które pracowały w korporacji i mają dość ciągłej gonitwy, jak i takie z doświadczeniem we freelancingu. I muszę przyznać, że każda z nich sobie świetnie radzi!

Co na tym etapie kursu już za wami? Jakie umiejętności zdobyły Twoje uczennice?

Moje uczennice potrafią już zrobić stronę www „od deski do deski”. Teraz czeka je wiedza dotycząca umieszczania gotowej strony w Internecie, wyboru hostingu i domeny, legalności pobierania materiałów z Internetu oraz zajrzenie w kod strony www. Będzie ekscytująco.

Rusza druga edycja kursu WordPress&Freelancing – jak zachęcisz do wzięcia w nim udziału te mamy, które wciąż jeszcze się wahają?

Życie jest zbyt krótkie, by się wahać.

Jeśli chcesz zarabiać, realizować się i lubisz stawiać przed sobą wyzwania – ten kurs jest dla Ciebie! Nauczymy Cię jak stworzyć stronę www, złapać zlecenie i stać się niezależną.

Będziesz mogła pracować z dowolnego miejsca na ziemi – wystarczy Ci laptop i połączenie z Internetem. Freelancing to wolność wyboru i radość płynąca z samorealizacji – ja cenię sobie te cechy, a Ty? Zapraszam Cię na kurs WordPress&Freelancing!

Zgłoś się już teraz na kurs i zacznij nową, ekscytującą pracę! 

Dziękuję Ci za rozmowę.

Zobacz webinar o kursie WordPress&Freelancing.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie