Czego szukasz

Jakie rozwiązania pomagają połączyć życie rodzinne i zawodowe? Weź udział w webinarze!

Aby połączyć życie rodzinne i zawodowe potrzeba wsparcia, mądrego wsparcia. Czego potrzebują rodzice i jakie rozwiązania mogą stosować pracodawcy? Co się sprawdza? Jakie nowe pomysły są już wdrażane w Polsce? Weź udział w webinarze przygotowanym wspólnie z BNY Mellon i stwórz własną listę rozwiązań, których potrzebujesz! Zapisz się i dołącz już 23 sierpnia br.

połączyć życie rodzinne i zawodowe

Jakie rozwiązania pomagają połączyć życie rodzinne i zawodowe?

94 procent pracujących rodziców doświadcza w pracy problemów związanych z byciem rodzicem. A obawa przed tym, czy „uda mi się połączyć te dwie ważne role” jest jedną z najczęstszych obaw wielu mam.

Dlatego właśnie, chcemy porozmawiać o tym, co jest potrzebne, aby bycie spokojną mamą, bycie zaangażowanym tatą, można było połączyć z pracą zawodową, która jest nie mniej ważna! Każdy z nas ma inne wyzwania. Każdy ma inną sytuację, ale rozwiązań możemy poszukać wspólnie!

Weź udział w dyskusji! Dołącz do webinaru!

Już 23 sierpnia, wspólnie poszukamy rozwiązań, które sprawdzą się najlepiej!

Pracujący rodzice: czego potrzebują, co się sprawdza i co jeszcze można zrobić?

W spotkaniu wezmą udział:

Elżbieta Kristen - Szablewska Group Managerka w BNY Mellon
Elżbieta Kristen – Szablewska

Elżbieta Kristen – Szablewska jest Group Managerką w BNY Mellon i od dwóch lat zarządza zespołem Global Risk Solutions. Zanim dołączyła do BNY Mellon, była Senior Managerką w jednym z centrów usług wspólnych we Wrocławiu. Przez ponad 10 lat kariery zawodowej Ela zdobywała doświadczenie zarządzając zespołami operacyjnymi w marketingu i finansach. Ela jest także żoną i mamą dwóch żywiołowych chłopców. Poza wyższym wykształceniem z zakresu ekonomii, jest również dyplomowanym muzykiem instrumentalistą, więc w wolnym czasie uwielbia słuchać muzyki klasycznej (jej dzieci nie podzielają tego entuzjazmu 😉 ).

Wawrzyniec Szatanik Lead Application Manager/Engineering Manager w BNY Mellon
Wawrzyniec Szatanik

Wawrzyniec Szatanik – mąż, tato, a zawodowo pracownik dużych instytucji finansowych we Wrocławiu. Obecnie pracuje w BNY Mellon jako Lead Application Manager/Engineering Manager. Z wyksztalcenia jest matematykiem i pochodzi z Gdyni. Jak sam o sobie mówi: na co dzień stara się nie przeszkadzać programistkom oraz programistom pracującym w „jego” zespołach. Główną pasją Wawrzyńca i sposobem na czas wolny jest rodzina.

Zarówno Ela, jak i Wawrzyniec są rodzicami, którzy pracują we wrocławskim oddziale BNY Mellon. Oboje korzystają z szeregu rozwiązań, które pomagają pracownikom, także pracującym rodzicom w BNY Mellon łączyć rożne życiowe role. Chcemy porozmawiać zarówno o potrzebach, ale też rozwiązaniach, które te potrzeby pomagają zaspokoić.

Co więcej, nie poprzestaniemy tylko na tym! To ważne, aby wspólnie zastanowić się, co jeszcze? Jakie inne rozwiązania, jakie działania warto wprowadzać, aby łączenie tych dwóch ważnych ról było łatwiejsze.

Zapisz się już dziś i nie przegap spotkania!

Zmiany w Kodeksie pracy, które są ważne dla rodziców

Wkrótce zostaną wprowadzone ważne zmiany w Kodeksie pracy, które są korzystne dla rodziców pracujących. Przyglądniemy się im, aby lepiej zrozumieć zmiany i mądrze z nich skorzystać.

„Przede wszystkim urlop rodzicielski zostanie wydłużony o dziewięć tygodni. Rodzice będą mogli z niego korzystać niezależnie od tego, czy matka wykorzystała urlop macierzyński” – mówi dr Katarzyna Kalata, ekspertka z Wyższej Szkoły Bankowej w Łodzi (Infor.pl)

„Rodzice do ósmego roku życia dziecka będą mogli też złożyć do pracodawcy wniosek, że nie chcą pracować w nadgodzinach, i pracodawca będzie musiał taki wniosek uwzględnić” – podkreśla ekspertka WSB w Łodzi (Infor.pl).

Zapisz się już dziś i dołącz 23 sierpnia br. o 20:30!

O czym pamiętać wracając do pracy po przerwie? Posłuchaj naszego podcastu z udziałem Eli Kristen-Szablewskiej!

Poznaj BNY Mellon we Wrocławiu

BNY Mellon jest marką firmową The Bank of New York Mellon Corporation (NYSE: BK). Polskie biuro BNY Mellon to stale rosnąca lokalizacja, która pełni funkcję wspierającą dla innych podmiotów BNY Mellon głównie w dziedzinie księgowości funduszy i operacji inwestycyjnych. Dynamiczne środowisko i otwartość na różnorodność pozwalają nam mnożyć możliwości rozwoju, nauki, wolontariatu i wiele innych.

Przejdź do profilu firmy w Bazie Pracodawców Przyjaznych Rodzicom i poznaj aktualne oferty pracy

Sprawdź pełną listę ofert pracy w BNY Mellon zależnie od doświadczenia:

BNY Mellon – Role w Technologii

BNY Mellon – Role dla profesjonalistów z doświadczeniem

GAP – Role na start w finansach

BNY Mellon – Role dla specjalistów

Zapraszamy także do wywiadu z Pauliną Nozdryń- Płotnicką, Head of HR Poland w BNY Mellon o tym, jak firma wspiera swoich pracowników!

Opinie o propozycje prezentowane w artykule i trakcie webinaru nie są oficjalnym stanowiskiem firmy BNY Mellon.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów. 
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie