Czego szukasz

Jak wprowadzać w firmie rozwiązania wspierające pracujących rodziców? Debata on-line

94% z pracujących rodziców doświadcza w pracy problemów związanych z byciem rodzicem*. Jaka jest zatem rola pracodawców w tym aspekcie? W jaki sposób pracodawcy mogą odpowiadać na potrzeby pracujących rodziców, tak, aby łatwiej łączyć życie rodzinne i zawodowe? I dlaczego naprawdę warto to robić? Weź udział w debacie!

rozwiązania wspierające pracujących rodziców

Jak wprowadzać w firmie rozwiązania wspierające pracujących rodziców?

  • Jaka jest rola pracodawców w tym aspekcie?
  • Jak pracodawcy mogą odpowiadać na potrzeby pracujących rodziców, aby łatwiej mogli oni łączyć życie rodzinne i zawodowe?

O tych ważnych aspektach chcemy porozmawiać z przedstawicielami firm, które już takie rozwiązania z sukcesem wprowadzają od lat! Jeśli więc odpowiadasz w firmie za obszary HR, EB czy benefitów – to spotkanie jest dla Ciebie! Jeśli czujesz, że chcesz zmieniać swoją firmę – przyjdź po konkretne wskazówki i podpowiedzi od czego zacząć!

Skąd pomysł na spotkanie?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znalazły się w najnowszym raporcie Fundacji Mamo Pracuj: „Najlepsze praktyki wspierania pracujących rodziców”, opracowanym we współpracy z firmami zrzeszonymi w Sieci Pracodawców Przyjaznych Rodzicom. Jednak same inspiracje to może być za mało, aby skutecznie wdrażać rozwiązania w organizacjach.

Zatem porozmawiajmy!

Zapraszamy serdecznie na otwartą debatę z udziałem przedstawicieli organizacji zaangażowanych w powstanie raportu i naszych ekspertów. To najlepsza okazja, aby zapytać o konkretne rozwiązania i najlepsze sposoby na ich wprowadzanie.

Kiedy i gdzie?

  • 13.06, godzina 12:00 do 14:00.
  • Spotkanie on-line (zoom).

Tak, chcę się zapisać!

Ramowy plan spotkania:

  • Wprowadzenie.
  • Debata z udziałem zaproszonych gości: Jak wprowadzać w firmie rozwiązania wspierające pracujących rodziców?
  • Sesja Q&A.
  • Podsumowanie.

Aktualna lista Pracodawców Przyjaznych Rodzicom w Bazie Fundacji Mamo Pracuj!

Biorę udział w debacie!

Fundacja Mamo Pracuj od lat wspiera kobiety w ich rozwoju zawodowym. To wsparcie nie kończy się jednak na pomocy skierowanej bezpośrednio do mam. Fundacja aktywnie współpracuje także z pracodawcami, mi.in. tworząc Bazę Pracodawców Przyjaznych Rodzicom i Sieć Pracodawców Przyjaznych Rodzicom. Te działania dają szansę realnie wpływać na budowanie w Polsce środowiska pracy przyjaznego rodzicom.

Owocem licznych rozmów, wspólnych projektów oraz wielu doświadczeń jest najnowszy raport zatytułowany “Najlepsze praktyki wspierania pracujących rodziców”, który został opublikowany w kwietniu 2022 roku pod redakcją Agnieszki Czmyr-Kaczanowskiej (współzałożycielki Fundacji oraz ekspertki w obszarze wspierania pracujących rodziców).

To kompleksowe zestawienie najlepszych praktyk wspierania pracowników w godzeniu roli rodzica i pracownika wraz z przykładami firm, które takie rozwiązania z powodzeniem stosują.

Przegląd dostępnych rozwiązań wzbogacony został o komentarze ekspertów, analizy i co najważniejsze, doświadczenia pracodawców zrzeszonych w Sieci Pracodawców Przyjaznych Rodzicom prowadzonej przez Fundację Mamo Pracuj.

Pobieram bezpłatnie pełną wersję raportu!

Przeczytaj o działalności Sieci Pracodawców Przyjaznych Rodzicom, a także Bazie Pracodawców Przyjaznych Rodziców!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów. 
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie