Czego szukasz

Dzięki Tobie zmieniłam swoje życie – bezpłatny webinar z Karoliną

Jeśli jeszcze nie wierzysz, że kobiety chcą pracować w branży IT i że świetnie się do tej pracy nadają – przeczytaj list od Karoliny, po którym po prostu urosły nam skrzydła! Weź udział w webinarze z Karoliną, już 12.04 i zapytaj Ją o wszystko, czego chciałabyś się dowiedzieć o branży IT.

Karolina Andryskowska

Witajcie, muszę się z Wami podzielić tą wiadomością.

Pisałam Wam, że moja ścieżka do świata IT rozpoczęła się od programu stażowego Test IT. W tym tygodniu miałam niesamowity zaszczyt oglądać finał kolejnej odsłony tego programu – z punktu widzenia osoby zatrudniającej (moja firma zaprosi na staż kolejną osobę, a moją rolą była pomoc w jej wyborze). 14 na 15 uczestników to były kobiety.
Kobiety zdeterminowane, z ogromną siłą i zapałem by zmienić swoje życie.

Co więcej, ponad połowa osób, z którymi rozmawiałam rozpoczynała rozmowę ze mną tak:

To Ty jesteś ta Karolina? Z artykułów na Mamopracuj.pl? Dziękuję za Twoją historię – zainspirowała mnie, dzięki niej znalazłam siłę, by odmienić coś w swoim życiu.

Wiecie co, to było niesamowite!!! To pokazuje jak ogromny macie zasięg i jaką potężną moc. Nie przestawajcie proszę, nieście ten wspaniały przekaz w świat.

Jestem strasznie dumna, że dzięki Wam ta historia poszła w świat i zmobilizowała inne kobiety do zawalczenia o siebie. Dziękuję najpiękniej jak mogę.

Karolina Andryskowska

Od Redakcji:

Karolina jest mamą dwójki dzieci i zamiast prowadzić sklep z rękodziełem, została testerką. Autorka kultowego powiedzenia, że testowanie, to jest kreatywne psucie i bohaterka naszego wywiadu, od którego wszystko się zaczęło.

My również dziękujemy!

PS. Dziewczyny, przyznajcie się, kto spotkał Karolinę na swojej drodze?

Webinar z Karoliną

Jak fejm, to fejm! Zapraszamy na webinar z Karoliną – 12 kwietnia (środa) o godz. 21.00

Przy herbacie, albo lampce wina, zapytamy Karolinę o wszystko! No prawie o wszystko…

Jak zaczynała, jak odnalazła się w branży IT. Co mówi, jako doświadczona już testerka i scrum masterka i oczywiście mama dwójki dzieci.

Mamy nadzieję, że spotkamy się licznie na ostatnim przed świętami webinarze.

Zapisz się na bezpłatny webinar >>>

Zdjęcie: własność Karoliny

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Poglądy wyrażone w listach są wyłącznie poglądami ich autorów i nie mogą być uznane za poglądy Redakcji Mamo Pracuj.

Podyskutuj

Słoik komplementów dla córki – list do redakcji

"Warto zadbać o szeroki repertuar komplementów dla córek, tak by nauczyły się je przyjmować oraz doceniały się za różnorodne cechy" - napisała do nas Magda Korczyńska w liście do redakcji. Magda stworzyła "Słoik komplementów dla córki" - na 24 karteczkach na 24 dni grudnia, podrzuca pomysły na miłe słowa, którymi możemy obdarzać nasze córki. Zobacz!

Pewnie nie raz mówiłyście córkom miłe słowa. Czy wiecie dlaczego, komplementując dziewczynki lepiej unikać odnoszenia się do ich wyglądu?

Stale komentując wygląd dziewczynek sprawiamy, że to właśnie ten aspekt uznają one za swój największy atut i wokół niego budują swoją samoocenę a nawet tożsamość. Warto zadbać o szeroki repertuar komplementów dla córek, tak by nauczyły się je przyjmować oraz doceniały się za różnorodne cechy.

Słoik komplementów dla córki

Jestem mamą 2 córek i prowadzę projekt edukacyjny „Jak Wychowywać Dziewczynki”. Stworzyłam fajną aktywność na czas przygotowań do świąt „Słoik komplementów dla córki”. To darmowy PDF do wydrukowania w domu: na 24 karteczkach podpowiadam szereg miłych słów na 24 dni grudnia. Jeśli robicie dla córki kalendarz adwentowy (lub w inny sposób odliczacie dni do Świąt), komplementy możecie dołączyć do niego.

Pobierz PDF, w którym znajdziesz:

  • karteczki z komplementami oraz puste kartki do samodzielnego wypełnienia,
  • etykietę do naklejenia na słoik,
  • 9 inspiracji jak pomagać córce budować akceptację własnego ciała.

Miłego komplementowania!

Zdjęcia: własność Magdy

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Poglądy wyrażone w listach są wyłącznie poglądami ich autorów i nie mogą być uznane za poglądy Redakcji Mamo Pracuj.

Jedno spotkanie, motywacja i decyzja – historia przedsiębiorczej mamy

Ania napisała do nas po spotkaniu organizowanym przez w ramach projektu Mommypreneurs, aby podzielić się kawałkiem swojej zawodowej zmiany. Pokazała, że warto nie tylko szukać możliwości, uczyć się i rozwijać, ale przede wszystkim trzeba podjąć decyzję i działać!
Anna Frątczak

Jedno spotkanie

Długo zbierałam się do napisania (pisanie o sobie, to nie jest moja mocna strona). Po spotkaniu networkingowym dla „Mommypreneurs”, które prowadziłyście 10 listopda 2020 r., dostałam dodatkowego „kopa” do działania. Pomyślałam, że to znak i najwyższy czas, żeby zebrać się do napisania w końcu kilku słów o sobie i opowiedzieć jak Wasze szkolenie mi pomogło.

Jedno spotkanie, motywacja i decyzja

Jestem mamą 2,5 latka, która po dłuuugich 2 latach opieki nad dzieckiem w domu, postanowiła działać. Trochę to trwało, bo „bycie w domu” z dzieckiem jest jak praca na 3 etaty, łącznie ze zmianą nocną. Ze znalezieniem czasu dla „siebie i swój rozwój” było bardzo ciężko. Punktem zwrotnym było dla mnie uczestniczenie w wiosennym szkoleniu dla przedsiębiorczych Mam „Mommypreneurs”. To wtedy zobaczyłam, że przy dobrej organizacji dnia i pomocy najbliższych da się wygospodarować 2 – 3 h dziennie dla siebie.

Przeczytaj także: Mamo, możesz wszystko! Czyli jak w zgodzie ze sobą osiągnąć zawodowy sukces?

W końcu robię coś swojego

Idąc tym tropem, kilka tygodni temu otworzyłam sklep internetowy. Z wiadomych przyczyn wybór padł na sklep z zabawkami (w tym temacie stałam się ekspertem). Zabawki tylko znanych marek, dobrej jakości, znane i lubiane przeze mnie i moje dziecko. Jestem dopiero na początku swojej nowej, „biznesowej” drogi, bo wcześniej pracowałam w korporacji na etacie.

Oczywiście nie jest łatwo i kolorowo, bo większość rzeczy staram się zrobić sama. Często dopadają mnie chwile zwątpienia, ale nie poddaję się. Bardzo dużo pracuję wieczorami, często do późnej nocy. Cały czas się szkolę i uczę, bo sprzedaż internetowa i marketing to dziedzina wcześniej mi nieznana. Traktuję to jako świetną okazję do nauki, ale przede wszystkim jest to moja odskocznia od dnia codziennego. Pomimo dużej ilości pracy i póki co, niezbyt wielkich dochodów, czuję się dobrze bo robię coś „swojego”. 🙂

Przeczytaj także: Dostałam pracę! – list od Agnieszki

Zdjęcie: prywatne archiwum Ani

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Poglądy wyrażone w listach są wyłącznie poglądami ich autorów i nie mogą być uznane za poglądy Redakcji Mamo Pracuj.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×