Czego szukasz

9 historii kobiet, które dzięki fotografii pracują z pasją

9 kobiet, 9 historii i jeden wspólny mianownik, który je łączy. Fotografia. Wszystkie są szczęśliwymi mamami, wszystkie ukończyły kursy na Akademii Fotografii Dziecięcej i dzisiaj utrzymują się ze swojej pasji do fotografii. Zebrałyśmy te historie, żeby Wam pokazać, że marzenia się spełniają. A historie tych mam są tego najlepszym dowodem. Przeczytajcie!

Wszystkie bohaterki artykułu ukończyły kursy na Akademii Fotografii Dziecięcej. Jeśli też chciałabyś robić piękniejsze zdjęcia – zapisując się na kurs w Akademii możesz dostać 10% rabatu! (na hasło mamo pracuj)

Historia Darii

Jak pogodzić pełnoetatową pracę w korporacji z wychowywaniem dwójki malutkich dzieci? Daria Chrzanowska rozsądnie stwierdziła, że nie czuje tyle pasji do tej pracy by to sprawdzić. Postawiła wszystko na jedną kartę i zajęła się profesjonalną fotografią.

Historia Asi

Asia Dudziak to artystyczna dusza. Pomimo tego, że wybrała studia na Akademii Ekonomicznej czuła, że nie będzie umiała spełniać się w tej branży. Drugim wyborem była Artystyczna Szkoła Projektowania Ubioru i… pudło. To znowu nie było to. Po kilku latach pracy w biurze oraz po urodzeniu trójki dzieci Asia rozpoczęła kursy w Akademii Fotografii Dziecięcej. Dziś już jako mama czwórki w czasie, którego nie poświęca dzieciom oddaje się pracy z aparatem w dłoni.

Historia Anny

Anna Zakrzewska była pasjonatką fotografii już w dzieciństwie. Choć przez jakiś czas pracowała w szpitalnym oddziale ratunkowym, to w jej głowie był plan założenia własnej firmy i fotografowania. Choroba maleńkiej córeczki odsunęła te plany na kilka lat, ale Anna nie poddała się – zaczęła powoli od kursów w Akademii Fotografii Dziecięcej a dziś prowadzi własną firmę.

Historia Olgi

Co Olga Wojcińska ceni sobie w swoim zawodzie – zawodzie fotografa? To, że może się rozwijać zawodowo i łączyć to z wychowywaniem dzieci. Olga pracowała w klubie fitness, ale miłość do pięknych zdjęć naprowadziła ją na właściwą ścieżkę. Dzięki Akademii Fotografii Dziecięcej rozwinęła skrzydła, nauczyła się robić piękne zdjęcia i dziś fotografuje nie tylko swoją córeczkę ale i inne dzieci.

Historia Ewy

Ewa Zajfert ma na swoim koncie pracę w księgowości oraz 7 kursów w Akademii Fotografii Dziecięcej. Ewa jest mamą dwójki dzieci i to miłość do nich i ogromna chęć poświęcania im jak najwięcej czasu pomogły jej w podjęciu decyzji o założeniu własnej działalności i spełnianiu się jako profesjonalny fotograf.

Magdalena Prokop – list

Magdalena napisała w swoim liście, że po urodzeniu drugiego syna znalazła się w zawodowym dole. Nie miała planów, nie miała pomysłu na siebie, na swoją przyszłość, a czas goni. Historie mam, które na naszym portalu opisują jak zdecydowały się rozpocząć wymarzoną pracę zmotywowały Magdalenę do działania. Wszystko się zaczęło od zrobienia kursów w Akademii Fotografii Dziecięcej. Dwa lata po tym zawodowym dołku Magdalena założyła firmę i została fotografem dziecięcym.

Historia Katarzyny

Katarzyna Michno sama siebie nazywa portrecistką. Ma własne studio fotograficzne i kilkanaście kursów w Akademii Fotografii Dziecięcej za sobą. Z wykształcenia jest ekonomistką, marketingowcem i kto wie być może dalej pracowałaby w branży, gdyby nie pewien wypadek na nartach. Dla Katarzyny ten wypadek był jak szansa na wejście w świat profesjonalnej fotografii, którą darzy wielką miłością.

Historia Izy

Iza Faber także ukończyła Akademię Fotografii Dziecięcej. 40-te urodziny zainspirowały ją do stworzenia wyjątkowej sesji fotograficznej pt.”Granica”. Sfotografowała kilka kobiet, które tak jak ona przekroczyły magiczną granicę.

Historia Oli

Aleksandra Brzeska skończyła 5 kursów w Akademii Fotografii Dziecięcej, do tego otrzymała tytuł Akredytowanego Fotografa Akademii co jest wielkim powodem do dumy. Pomimo tego Ola mówi o sobie, że ona tylko robi zdjęcia. Co więcej łączy to z wychowywaniem dwóch wspaniałych synków i swój dzień pracy układa tak, by mieć dla nich czas.

Poznaj jeszcze inne historie mam -fotografek>>>

Sprawdź jak zostać profesjonalnym fotografem dziecięcym>>>

Wszystkie bohaterki artykułu ukończyły kursy na Akademii Fotografii Dziecięcej. Jeśli też chciałabyś robić piękniejsze zdjęcia – zapisując się na kurs w Akademii możesz dostać 10% rabatu! (na hasło mamo pracuj)

Zdjęcia: bohaterek artykułu

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Szczęśliwa żona i mama czwórki dzieci. Macierzyństwo to jej największa pasja, motywująca do rozwoju i działania. Z przyjemnością oddaje się pisaniu. Kocha muzykę, kino i dobre jedzenie. Lubi śledzić trendy i wprowadzać je w życie. Zawodowo początkująca, ale z apetytem na sukces.

Video: Jak być dobrym sprzedawcą w finansach? Praca w bankowości – zobacz webinar!

"Jak być dobrym sprzedawcą w finansach?" to drugi z serii trzech webinariów przygotowanych wspólnie z Santander Bank Polska. Podczas spotkania ekspertki Santander Bank Polska podzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem profesjonalnych sprzedawców. Jeśli interesuje Cię praca w bankowości, koniecznie zobacz nagranie z naszego webinaru!

Praca w bankowości – zobacz webinar!

Podczas serii trzech webinarów zorganizowanych wspólnie z Santander Bank Polska, omówiłyśmy wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące rozpoczęcia i rozwoju kariery w branży bankowej. Pierwszy webinar dotyczył szans i wyzwań w pracy z klientem.

Dzisiaj publikujemy dla Ciebie drugi, w którym ekspertki Santander Bank Polska odpowiadają na pytanie „Jak być dobrym sprzedawcą w finansach?”

Dzięki uczestnictwu w naszym cyklu, będziesz mogła krok po kroku przygotować się do wejścia w nową branżę!

Czego dowiesz się z nagrania?

  • Jak być dobrym sprzedawcą w bankowości?
  • Jakie wykształcenie i doświadczenie jest potrzebne na stanowisku sprzedawcy?
  • Które cechy charakteru są ważne, aby być dobrym doradcą?
  • Oraz wiele innych praktycznych wskazówek dotyczących branży bankowej.

Kim są nasze ekspertki?

Justyna Pietraszewska
Dyrektor oddziału Santander Bank Polska

Magister Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego o specjalizacji Rynki Finansowe. Od 2013 doradca klienta w Santander Bank Polska. Od 6 lat dyrektor 1 Oddziału w Strzelinie. Pasjonatka rolnictwa. Prywatnie mama 12-letniego Miłosza i rocznego Ignasia. W wolnych chwilach pasjonatka podróży, jazdy na nartach i nurkowania.

Małgorzata Szelwicka
p.o. Dyrektor oddziału Santander Bank Polska

Uzyskała stopień magistra na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowej. Od 15 lat pracuje w finansach. Od 11 lat Pracownik Santander Bank Polska. Od 8 lat menadżer zespołu sprzedażowego. W chwili obecnej p.o. dyrektor 12 oddziału we Wrocławiu. W 2020 Bohaterka Ryzyka Santander Bank Polska. W życiu prywatnym mama 4 letniej Łucji. W wolnych chwilach wolontariuszka Fundacji Santander i skrzypaczka.

Moderacja: Agnieszka Czmyr-Kaczanowska (Fundacja Mamo Pracuj)

Sprawdź aktualne oferty pracy Santander Polska!

Zdjęcie: zrzut ekranu z nagrania webinaru; pozostałe zdjęcia archiwum prywatne.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Mama trójki fantastycznych dzieci i szczęśliwa żona. Uwielbia, gdy wokół dużo się dzieje i nieustannie uczy się czegoś nowego o świecie. Baczna obserwatorka zmieniającej się rzeczywistości. Pasjonatka dobrej kuchni, muzyki i podróży.

Koszulki damskie z nadrukiem – pomysł na prezent dla pracowników

Nie od dziś wiadomo, że za sukcesem każdej firmy stoi między innymi dobrostan pracowników. Osoby, które czują się ważne i doceniane, są efektywniejsze i lepiej wykonują powierzone im zadania, a ponadto czują więź z pracodawcą i współpracownikami. Wszystko to ma niebagatelny wpływ na funkcjonowanie firmy. Oprócz dobrej atmosfery na co dzień i spotkań integracyjnych, warto także pomyśleć o drobnych podarunkach. Dobrym pomysłem na prezent dla pracowników mogą się okazać koszulki damskie z nadrukiem.
Kobieta obdarowana koszulkami dla pracowników

Koszulki damskie z nadrukiem – dlaczego są idealnym prezentem?

Po pierwsze – t shirty damskie z nadrukiem to niezwykle praktyczny prezent, który nie zostanie schowany czy rzucony w kąt, ale rzeczywiście się przyda. Po drugie prezent ten można dowolnie spersonalizować, co dodatkowo pokazuje zaangażowanie pracodawcy w życie społeczności pracowników. Na takiej koszulce można umieścić nadruk lub napis, nawiązujący na przykład do panujących w firmie zwyczajów czy powiedzonek.

Przeczytaj także: Rozwijaj swoje talenty w firmie, która ceni Ciebie i Twoją rodzinę

Koszulki z nadrukiem dla pracowników – na jakie okazje?

Obdarowanie pracownika koszulką z nadrukiem może stanowić miły gest na powitanie – na przykład po dłuższej nieobecności, spowodowanej chorobą lub urlopem macierzyńskim czy wychowawczym. Powrót do pracy wiąże się z reguły ze stresem i niesie za sobą wiele obaw, a ponowne zaaklimatyzowanie się w miejscu pracy może zająć nawet kilka dni. Miłe powitanie i zabawny prezent na pewno pomogą przełamać lody i szybko wrócić do rutyny pracowniczej sprzed urlopu.

Koszulki z nadrukiem mogą być także miłym prezentem dla nowego pracownika, który dopiero dołącza do zespołu. Dzięki temu od razu poczuje się pewniej i łatwiej będzie przyswajał niezbędną do wykonywania obowiązków wiedzę.

Jakie koszulki wybrać na prezent dla pracowników?

Jak już wspominaliśmy – mogą to być koszulki z zabawnym napisem, którego często używacie w firmie. Może nić porozumienia między pracownikami utworzyła się na bazie wspólnej fascynacji jakąś filmową produkcją lub ulubionym gatunkiem muzyki? Takie koszulki można znaleźć bez problemu.

Należy pamiętać także o rozmiarze. Lepiej zdecydować się na pakiet koszulek w nieco większym rozmiarze. Pozwoli to uniknąć niezręcznej sytuacji, gdy koszulka będzie za mała. Większe koszulki można natomiast nosić jako tzw. oversize, co jest bardzo modne. Chyba że pracodawca zna rozmiar każdego z pracowników – można go wówczas dobrać indywidualnie do każdej osoby.

Zdjęcie: Canva

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×