Czego szukasz

9 historii kobiet, które dzięki fotografii pracują z pasją

9 kobiet, 9 historii i jeden wspólny mianownik, który je łączy. Fotografia. Wszystkie są szczęśliwymi mamami, wszystkie ukończyły kursy na Akademii Fotografii Dziecięcej i dzisiaj utrzymują się ze swojej pasji do fotografii. Zebrałyśmy te historie, żeby Wam pokazać, że marzenia się spełniają. A historie tych mam są tego najlepszym dowodem. Przeczytajcie!

Wszystkie bohaterki artykułu ukończyły kursy na Akademii Fotografii Dziecięcej. Jeśli też chciałabyś robić piękniejsze zdjęcia – zapisując się na kurs w Akademii możesz dostać 10% rabatu! (na hasło mamo pracuj)

Historia Darii

Jak pogodzić pełnoetatową pracę w korporacji z wychowywaniem dwójki malutkich dzieci? Daria Chrzanowska rozsądnie stwierdziła, że nie czuje tyle pasji do tej pracy by to sprawdzić. Postawiła wszystko na jedną kartę i zajęła się profesjonalną fotografią.

Historia Asi

Asia Dudziak to artystyczna dusza. Pomimo tego, że wybrała studia na Akademii Ekonomicznej czuła, że nie będzie umiała spełniać się w tej branży. Drugim wyborem była Artystyczna Szkoła Projektowania Ubioru i… pudło. To znowu nie było to. Po kilku latach pracy w biurze oraz po urodzeniu trójki dzieci Asia rozpoczęła kursy w Akademii Fotografii Dziecięcej. Dziś już jako mama czwórki w czasie, którego nie poświęca dzieciom oddaje się pracy z aparatem w dłoni.

Historia Anny

Anna Zakrzewska była pasjonatką fotografii już w dzieciństwie. Choć przez jakiś czas pracowała w szpitalnym oddziale ratunkowym, to w jej głowie był plan założenia własnej firmy i fotografowania. Choroba maleńkiej córeczki odsunęła te plany na kilka lat, ale Anna nie poddała się – zaczęła powoli od kursów w Akademii Fotografii Dziecięcej a dziś prowadzi własną firmę.

Historia Olgi

Co Olga Wojcińska ceni sobie w swoim zawodzie – zawodzie fotografa? To, że może się rozwijać zawodowo i łączyć to z wychowywaniem dzieci. Olga pracowała w klubie fitness, ale miłość do pięknych zdjęć naprowadziła ją na właściwą ścieżkę. Dzięki Akademii Fotografii Dziecięcej rozwinęła skrzydła, nauczyła się robić piękne zdjęcia i dziś fotografuje nie tylko swoją córeczkę ale i inne dzieci.

Historia Ewy

Ewa Zajfert ma na swoim koncie pracę w księgowości oraz 7 kursów w Akademii Fotografii Dziecięcej. Ewa jest mamą dwójki dzieci i to miłość do nich i ogromna chęć poświęcania im jak najwięcej czasu pomogły jej w podjęciu decyzji o założeniu własnej działalności i spełnianiu się jako profesjonalny fotograf.

Magdalena Prokop – list

Magdalena napisała w swoim liście, że po urodzeniu drugiego syna znalazła się w zawodowym dole. Nie miała planów, nie miała pomysłu na siebie, na swoją przyszłość, a czas goni. Historie mam, które na naszym portalu opisują jak zdecydowały się rozpocząć wymarzoną pracę zmotywowały Magdalenę do działania. Wszystko się zaczęło od zrobienia kursów w Akademii Fotografii Dziecięcej. Dwa lata po tym zawodowym dołku Magdalena założyła firmę i została fotografem dziecięcym.

Historia Katarzyny

Katarzyna Michno sama siebie nazywa portrecistką. Ma własne studio fotograficzne i kilkanaście kursów w Akademii Fotografii Dziecięcej za sobą. Z wykształcenia jest ekonomistką, marketingowcem i kto wie być może dalej pracowałaby w branży, gdyby nie pewien wypadek na nartach. Dla Katarzyny ten wypadek był jak szansa na wejście w świat profesjonalnej fotografii, którą darzy wielką miłością.

Historia Izy

Iza Faber także ukończyła Akademię Fotografii Dziecięcej. 40-te urodziny zainspirowały ją do stworzenia wyjątkowej sesji fotograficznej pt.”Granica”. Sfotografowała kilka kobiet, które tak jak ona przekroczyły magiczną granicę.

Historia Oli

Aleksandra Brzeska skończyła 5 kursów w Akademii Fotografii Dziecięcej, do tego otrzymała tytuł Akredytowanego Fotografa Akademii co jest wielkim powodem do dumy. Pomimo tego Ola mówi o sobie, że ona tylko robi zdjęcia. Co więcej łączy to z wychowywaniem dwóch wspaniałych synków i swój dzień pracy układa tak, by mieć dla nich czas.

Poznaj jeszcze inne historie mam -fotografek

Sprawdź jak zostać profesjonalnym fotografem dziecięcym

Wszystkie bohaterki artykułu ukończyły kursy na Akademii Fotografii Dziecięcej. Jeśli też chciałabyś robić piękniejsze zdjęcia – zapisując się na kurs w Akademii możesz dostać 10% rabatu! (na hasło mamo pracuj)

Zdjęcia: bohaterek artykułu

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Szczęśliwa żona i mama czwórki dzieci. Macierzyństwo to jej największa pasja, motywująca do rozwoju i działania. Z przyjemnością oddaje się pisaniu. Kocha muzykę, kino i dobre jedzenie. Lubi śledzić trendy i wprowadzać je w życie. Zawodowo początkująca, ale z apetytem na sukces.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie