Czego szukasz

Znajdź wymarzoną pracę! – cykl bezpłatnych webinarów specjalnie dla Ciebie!

Chcesz wiedzieć jak i gdzie szukać pracy w tych trudnych czasach? Jak przygotować CV, które przyciągnie uwagę rekrutera? W jaki sposób wykorzystać proflil na LinkedIn do skutecznego szukania pracy? Jak najlepiej przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej online? Świetnie się składa, zapraszamy do udziału w bezpłatnych webinarach, realizowanych we współpracy z Fundacją BNP Paribas. Zapisz się już dziś!

młoda kobieta pochylona nad laptopem

Wiemy, że wakacje to dla jednych czas wypoczynku, a dla innych intensywny okres przygotowania się do szukania pracy. Jak to zrobić efektywnie? Co koniecznie wpisać do CV, a czego unikać? Jak budować swój profil na LinkedIn, żeby przyciągał zaangażowanych rekruterów? Czy rozmowy rekrutacyjne online wyglądają tak samo jak te twarzą w twarz? Jak skutecznie przygotować się do zdalnej rekrutacji?

Te pytania można mnożyć, a my mamy na nie odpowiedzi!

Dlatego też serdecznie zapraszamy Cię na cykl bezpłatnych webinarów:

  1. Szukaj pracy efektywnie i stwórz CV, które zachwyci rekrutera.
  2. Wartościowy profil na LinkedIn Twoją pierwszym krokiem do znalezienia wymarzonej pracy.
  3. Rekrutacja online – jak się do niej przygotować?

Ekspertki prowadzące webinary:

Anna Łabno-Kucharska

Anna Łabno – Kucharska – doradczyni zawodowa i trenerka, managerka projektów społecznych oraz employer brandingowych, zafascynowana personal brandingiem. Współtworzyła Kurs online Mamo Pracuj, który kompleksowo przygotowuje mamy do powrotu na rynek pracy. Jest koordynatorką merytoryczną projektu aktywizacyjnego dla kobiet. Prywatnie mama mądrej indywidualistki oraz żona wspaniałego męża.

Agnieszka Czmyr-Kaczanowska

Agnieszka Czmyr – Kaczanowska – współzałożycielka fundacji i portalu mamopracuj.pl, Employer Branding Managerka. Od 9 lat wspiera zarówno kobiety szukające pracy, jak i pracodawców, którzy chcą tworzyć miejsca pracy przyjazne rodzicom. Współtwórczyni Kursu online Mamo Pracuj. Sama od 13 lat testuje wszelkie elastyczne formy pracy, aby połączyć wychowanie trójki dzieci z pracą zawodową. Twierdzi, że się jej to nawet udaje!

Natalia Gozdowska

Natalia Gozdowska – Zawodowo zajmuje się rozwojem, coachingiem, projektami HR, kulturą organizacyjną i budowaniem marki pracodawcy. Prywatnie jest mamą dwóch wrażliwców, zakochaną żoną, pasjonatką reportaży, teatru tańca i psychologii. Pisze, fotografuje i wspiera tych, którzy tego potrzebują.

Zapisuję się na webinary!

Webinary są dla Ciebie, jeśli:

  • wracasz do pracy po przerwie
  • straciłaś pracę w wyniku pandemii
  • chcesz zmienić pracę
  • potrzebujesz jasnych wytycznych jak skutecznie szukać wymarzonej pracy!

To wszystko możliwe dzięki wsparciu Fundacji BNP Paribas.

W tych działaniach wspiera nas nie tylko sama Fundacja, ale też dwie wolontariuszki:

  • Paulina Gede, Investment Compliance Analyst w BNP Paribas
  • Anna Wolke, Investment Compliance Analyst w BNP Paribas
Paulina Gede i Anna Wolke

Paulina Gede – mama Miłosza lat 4 i Poli lat 6 oraz Anna Wolke – mama Lenki lat 8, są aktywnymi zawodowo mamami. Postanowiły wspierać rodziców, którzy wracają do pracy po dłuższej nieobecności, co jak mówią, wiedzą, że nie jest łatwe. Swoją ścieżkę kariery od wielu lat związały z BNP Paribas Securites Services, gdzie mają możliwość rozwoju oraz samorealizacji. Cyklicznie wydają newsletter „Parents Inspire”, w którym dzielą się poradami rodzicielskimi i inspirują jak aktywnie spędzać czas z dziećmi.

Szczegóły organizacyjne

Na każdy z webinarów obowiązują oddzielne zapisy. Zachęcamy Cię do uczestnictwa we wszystkich spotkaniach, ale oczywiście rozumiemy, że nie zawsze będziesz mogła być “na żywo”. Dlatego też, jeśli zapiszesz się na spotkania online, otrzymasz później bezpłatny dostęp do nich, bez ograniczeń czasowych.

Kiedy?

Widzimy się zawsze o 21:00:

Każdy z webinarów potrwa ok. 1,5 godziny i oczywiście będzie również czas na zadawanie pytań!

Ważna informacja: aby otrzymać od nas powiadomienia i przypomnienia o webinarze prosimy o wyrażenie zgody na otrzymywanie od nas wiadomości, inaczej nie dostaniesz przypomnienia!

Zdjęcie główne: 123 rf

Zdjęcia Anny Łabno – Kucharskiej i Agnieszki Czmyr-Kaczanowskiej: Magda Trebert

Zdjęcie Natalii Gozdowskiej: archiwum prywatne

Zdjęcia Ani i Pauliny: BNP Paribas

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą mądrej indywidualistki. Posiadam doświadczenie w koordynacji projektów, prowadzeniu szkoleń oraz doradztwa. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. W "wolnym" czasie wspieram osoby chore onkologicznie.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie