Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Video: Szukaj pracy efektywnie i stwórz CV, które zachwyci rekrutera

 • Anna Łabno - Kucharska
 • 2 września 2020
 • 3 MIN. CZYTANIA

Niejednokrotnie powtarzamy, że szukanie pracy jest procesem, do którego naprawdę warto dobrze się przygotować. Zrobienie planu działania, określenie wymagań pracodawców, nazwanie swoich mocnych stron, ale też potrzeb na które ma odpowiadać wymarzona praca jest kluczowe w tym procesie. Na pierwszy rzut oka może to wydać się dodatkowym wysiłkiem, ale właśnie dzięki tym działaniom będziesz mogła skuteczniej poruszać się na rynku pracy. Nie zapominaj również o dokumentach aplikacyjnych oraz profilu na LinkedIn, ale…wszystko po kolei. Z nami szukaj pracy efektywnie!

Przeczytaj też: Szukasz pracy? Sprawdź, jak zmienił się rynek zatrudnienia w okresie pandemii

Jak przygotować się do szukania pracy?

Najlepiej przygotować się kompleksowo. Kompleksowo, czyli jak? Dowiesz się z nagrania pierwszego webinaru. Jest on dostępny specjalnie dla Ciebie, dlatego korzystaj śmiało i szukaj pracy efektywnie!

Czego dowiesz się z nagrania?

 • Gdzie i jak szukać pracy?
 • Jak krok po kroku stworzyć dobre CV?
 • Co należy umieścić w dokumentach aplikacyjnych a czego nie należy wpisywać?
 • Co to jest profil zawodowy i dlaczego warto umieścić go w CV?
 • W jaki sposób opisać swoje doświadczenie i umiejętności?
 • Jak przedstawić przerwę zawodową?
 • Kilka słów o przetwarzaniu danych osobowych w CV.

Kilka słów o ekspertkach

Anna Łabno – Kucharska – doradczyni zawodowa i trenerka, managerka projektów społecznych oraz employer brandingowych, zafascynowana personal brandingiem. Współtworzyła Kurs online Mamo Pracuj, który kompleksowo przygotowuje mamy do powrotu na rynek pracy. Jest koordynatorką merytoryczną projektu aktywizacyjnego dla kobiet. Prywatnie mama mądrej indywidualistki oraz żona wspaniałego męża.

Agnieszka Czmyr – Kaczanowska – współzałożycielka fundacji i portalu mamopracuj.pl, Employer Branding Managerka. Od 9 lat wspiera zarówno kobiety szukające pracy, jak i pracodawców, którzy chcą tworzyć miejsca pracy przyjazne rodzicom. Współtwórczyni Kursu online Mamo Pracuj. Sama od 13 lat testuje wszelkie elastyczne formy pracy, aby połączyć wychowanie trójki dzieci z pracą zawodową. Twierdzi, że się jej to nawet udaje!

Towarzyszyły nam i wspierały w realizacji spotkań i nagrań dwie wolontariuszki: Paulina Gede – mama Miłosza lat 4 i Poli lat 6 oraz Anna Wolke – mama Lenki lat 8, są aktywnymi zawodowo mamami. Postanowiły wspierać rodziców, którzy wracają do pracy po dłuższej nieobecności, co jak mówią, wiedzą, że nie jest łatwe. Swoją ścieżkę kariery od wielu lat związały z BNP Paribas Securites Services, gdzie mają możliwość rozwoju oraz samorealizacji. Cyklicznie wydają newsletter „Parents Inspire”, w którym dzielą się poradami rodzicielskimi i inspirują jak aktywnie spędzać czas z dziećmi.

A to jeszcze nie wszystko!

Już niedługo będziesz mogła odsłuchać kolejne nagrania realizowane wspólnie z Fundacją BNP Paribas w ramach cyklu „Znajdź wymarzoną pracę!”:

 • Wartościowy profil na LinkedIn Twoją pierwszym krokiem do znalezienia wymarzonej pracy
 • Rekrutacja online – jak się do niej przygotować.

Zapraszamy!

Zdjęcie główne: 123 rf
Zdjęcia Anny Łabno – Kucharskiej i Agnieszki Czmyr-Kaczanowskiej: Magda Trebert
Zdjęcia Ani i Pauliny: BNP Paribas

+3 tys. mam w newsletterze

© Mamopracuj 2024

Skip to content