Czego szukasz

Video: Wartościowy profil na LinkedIn Twoim pierwszym krokiem do znalezienia wymarzonej pracy

Przygotowujesz się do szukania pracy? Chcesz wiedzieć jak przyciągać uwagę rekrutrów w sieci? Masz profil na LinkedIn, ale z niego nie korzystasz? A może chcesz wiedzieć jakie informacje należy umieścić w swoim profilu? Dobrze się skłąda. Mamy dla Ciebie nagranie drugiego webinaru z cyklu „Znajdź wymarzoną pracę!” realizowanego wspólnie z Fundacją BNP Paribas

grafika z prezentacji webinaru

Często zapominamy, że szukanie pracy to nie tylko wysyłanie CV. To również budowanie naszej marki i swojej eksperckości w sieci. I to niezależnie od tego czy jesteśmy aktywne zawodowo czy może chcemy wrócić do pracy po przerwie. I właśnie sieć, a w szczególności serwis społecznościowy taki jak LinkedIn, który specjalizuje się w kontaktach zawodowo-biznesowych. Wartościowy profil na LinkedIn to dzisiaj podstawa!

Od czego zacząć przygodę z LinkedIn?

Nasze ekspertki przeprowadzą Cię krok po kroku przez poszczególne obszary profilu na LinkedIn. Koniecznie zobacz nagranie i stwórz wartościowy profil na LinkedIN!

Co znajdziesz w tym nagraniu?

W szczególności dużo wiedzy i odpowiedzi na pytania:

  • Dlaczego warto mieć profil na LinkedIn?
  • Jak rekruterzy szukają pracowników w tym serwisie?
  • Na jakie ustawienia należy zwrócić uwagę?
  • Jak rozwijać swój profil?
  • Jak szukać wartościowych kontaktów?
  • Czym profil na LinkedIn różni się od CV?
  • Jaka jest rola hasztagów i innych narzędzi na LinkedIn?

Przeczytaj też: Profil na LinkedIn. 4 najważniejsze kroki na początek

Kim są ekspertki?

Agnieszka Czmyr – Kaczanowska – współzałożycielka fundacji i portalu mamopracuj.pl, Employer Branding Managerka. Od 9 lat wspiera zarówno kobiety szukające pracy, jak i pracodawców, którzy chcą tworzyć miejsca pracy przyjazne rodzicom. Współtwórczyni Kursu online Mamo Pracuj. Sama od 13 lat testuje wszelkie elastyczne formy pracy, aby połączyć wychowanie trójki dzieci z pracą zawodową. Twierdzi, że się jej to nawet udaje!

Agnieszkę znajdziesz też na LinkedIn

Anna Łabno – Kucharska – doradczyni zawodowa i trenerka, managerka projektów społecznych oraz employer brandingowych, zafascynowana personal brandingiem. Współtworzyła Kurs online Mamo Pracuj, który kompleksowo przygotowuje mamy do powrotu na rynek pracy. Jest koordynatorką merytoryczną projektu aktywizacyjnego dla kobiet. Prywatnie mama mądrej indywidualistki oraz żona wspaniałego męża.

Annę znajdziesz na LinkedIn. Skontaktuj się z obiema ekspertkami. To dobry moment, żeby poćwiczyć pisanie notek z zaproszeniem do kontaktu na LinkedIn.

Podczas wszystkich spotkań towarzyszyły nam dwie wolontariuszki: Paulina Gede – mama Miłosza lat 4 i Poli lat 6 oraz Anna Wolke – mama Lenki lat 8, są aktywnymi zawodowo mamami. Postanowiły wspierać rodziców, którzy wracają do pracy po dłuższej nieobecności, co jak mówią, wiedzą, że nie jest łatwe. Swoją ścieżkę kariery od wielu lat związały z BNP Paribas Securites Services, gdzie mają możliwość rozwoju oraz samorealizacji. Cyklicznie wydają newsletter „Parents Inspire”, w którym dzielą się poradami rodzicielskimi i inspirują jak aktywnie spędzać czas z dziećmi.

I jeszcze niespodzianka!

Już teraz możesz odsłuchać nagranie pierwszego webinaru:
Szukaj pracy efektywnie i stwórz CV, które zachwyci rekrutera.

A już niedługo będziesz mogła odsłuchać kolejne nagranie realizowane wspólnie z Fundacją BNP Paribas w ramach cyklu „Znajdź wymarzoną pracę!”:

  • Rekrutacja online – jak się do niej przygotować.

Zapraszamy!

Zespół MamoPracuj

Zdjęcie główne: grafika z webinaru
Zdjęcia Anny Łabno – Kucharskiej i Agnieszki Czmyr-Kaczanowskiej: Magda Trebert
Zdjęcia Ani i Pauliny: BNP Paribas

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą mądrej indywidualistki. Posiadam doświadczenie w koordynacji projektów, prowadzeniu szkoleń oraz doradztwa. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. W "wolnym" czasie wspieram osoby chore onkologicznie.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie