Czego szukasz

Z finansowej perspektywy – weź udział w Dniu otwartym on-line w BNY Mellon

Czy Twój sposób myślenia może kształtować przyszłość finansów? Jak branża finansowa przenika się z technologią? A także jak pisać i jak nie pisać CV? O tym wszystkim porozmawiamy w trakcie kolejnej odsłony Dnia otwartego on-line w BNY Mellon pod hasłem „Z finansowej perspektywy”. Zapisz się i dołącz 29 marca!

Dzień otwarty on-line w BNY Mellon

Z finansowej perspektywy!
Weź udział w Dniu otwartym on-line w BNY Mellon

Marzec do najlepszy czas na kolejny dzień otwarty we współpracy z pracodawcą przyjaznym rodzicom! Wspólnie z BNY Mellon z Wrocławia przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe wydarzenie, pod hasłem: „Z finansowej perspektywy”.

Weź udział w wydarzeniu i przekonaj się jak Twój sposób myślenia może kształtować przyszłość finansów!

Zapisz się już dziś i dołącz 29 marca br. o 10:00!

Zeszłoroczne spotkanie zostało ocenione bardzo wysoko! A co mówili sami uczestnicy w ankiecie po spotkaniu?

„Tego typu wydarzenia są kopalnią wiedzy i motywują do zmiany. Dla takich osób jak ja jest to jedyna możliwość kontaktu z osobami z branży (…)”

„Świetnie, że prezentacje były naprawdę treściwe – bez zbędnego „lania wody”, tylko z konkretne i zawierające dużo wiedzy”.

Dlaczego warto wziąć udział?

„Dni otwarte w firmie to niewątpliwie jedna z najskuteczniejszych form nawiązania kontaktu pomiędzy potencjalnymi pracownikami, a pracodawcą. Mamy pełną świadomość, że nic nie zastąpi bezpośredniej rozmowy twarzą w twarz, jednak wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji, chcemy choć w takiej, zdalnej formie zaprosić Was Drogie Panie do udziału w Dniu Otwartym BNY Mellon on-line!

Najważniejsze wartości naszej kultury organizacyjnej to dążenie do doskonałości, uczciwość, siła w różnorodności i odwaga do wskazywania właściwej drogi. Dbałość o różnorodności na wszystkich szczeblach oraz we wszystkich obszarach działalności jest absolutnym priorytetem BNY Mellon.

Dlatego szczególnie zależy nam na spotkaniu właśnie z Wami! Wasze doświadczenia, umiejętność organizacji czasu, wielozadaniowość są dla nas niezwykle cenne. Mamy nadzieję, że nasza oferta Was zaciekawi” – Judyta Suwalska, Recruitment Manager w BNY Mellon

Jak się zapisać i co się będzie działo?

Aby wziąć udział w Dniu otwartym BNY Mellon on-line wystarczy, że zapiszesz się korzystając z poniższego linku. Przed spotkaniem otrzymasz dedykowany LINK do platformy, na której odbędzie się spotkanie.

Przejdź do zapisów!

Spotkanie jest bezpłatne, ale niezbędne są wcześniejsze zapisy.

BNY Mellon Polska ma siedzibę we Wrocławiu, ale cieszymy się, że dzięki wirtualnej formule możemy zaprosić uczestniczki i uczestników z całej Polski.

Ramowy program wydarzenia:

  • Przywitanie gości i przedstawienie gospodarzy spotkania.
  • BNY Mellon – kilka słów o firmie oraz wystąpienie: „Jak pisać i jak nie pisać CV?”
  • Panel dyskusyjny z udziałem przedstawicielek zespołów BNY Mellon.
  • Spotkania z rekruterami w dedykowanych pokojach (4 grupy tematyczne, zależne od ról w firmie).

Tak, zapisuję się!

„Dzień otwarty on-line to najlepsza okazja poznania firmy i to bez wychodzenia z domu! W bezpiecznych i komfortowych warunkach. Jeśli szukasz pracy, chcesz rozwijać się w obszarze nowych technologii czy finansów – to spotkanie jest dla Ciebie. Będziesz mieć okazję poznać zespół i zadać pytanie, które Cię nurtują. Do zobaczenia” – mówi Agnieszka Czmyr-Kaczanowska, Wiceprezes Fundacji Mamo Pracuj

Poznaj BNY Mellon we Wrocławiu

BNY Mellon jest marką firmową The Bank of New York Mellon Corporation (NYSE: BK). Polskie biuro BNY Mellon to stale rosnąca lokalizacja, która pełni funkcję wspierającą dla innych podmiotów BNY Mellon głównie w dziedzinie księgowości funduszy i operacji inwestycyjnych. Dynamiczne środowisko i otwartość na różnorodność pozwalają nam mnożyć możliwości rozwoju, nauki, wolontariatu i wiele innych.

Przejdź do profilu firmy w Bazie Pracodawców Przyjaznych Rodzicom i poznaj aktualne oferty pracy!

Sprawdź pełną listę ofert pracy w BNY Mellon zależnie od doświadczenia:

BNY Mellon – Role dla specjalistów


GAP – Role na start w finansach


BNY Mellon – Role dla specjalistów

Zapraszamy także do wywiadu z Pauliną Nozdryń- Płotnicką, Head of HR Poland w BNY Mellon o tym jak firma wspiera swoich pracowników!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów. 
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie