Czego szukasz

XI Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet ”Be Yourself”

Tradycyjnie już, polecamy Wam udział w Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Jesienna odsłona odbędzie się 22 listopada 2017 r w Muzeum Polin w Warszawie, a jej tematem przewodnim będzie „Be Yourself”: pozostawanie autentycznym, w zgodzie ze sobą w zwariowanej ciągle zmieniającej się rzeczywistości. Mamy dla Was zniżkę 20% na bilety oraz 2 wejściówki do wygrania.

  • Agnieszka Kumorek - 02/11/2017
Prelegenci Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

XI konferencja SPK już jest!

Z wielką dumą i radością, jako patron medialny, zapraszamy na XI Konferencję Sieci Przedsiębiorczych Kobiet „BE YOURSELF”, która odbędzie się 22 listopada 2017 r. w Muzeum Polin w Warszawie.

Otwartość na zmiany jest kluczowa w życiu zawodowym, ale to autentyczność budzi zaufanie. A największym zawodowym wyzwaniem staje się jej zachowanie.

Jak to zrobić i pozostać sobą? Co to właściwie znaczy, skoro pivot możliwy jest nie tylko w biznesie, ale także w życiu? Jak wykorzystać w pełni swój potencjał, ale wciąż pozostać wiarygodną?

O tym wszystkim będą mówić prelegenci na konferencji „BE YOURSELF”.

A wśród prelegentów zobaczycie: Ralph Talmont (TEDex), Joanna Malinowska-Parzydło, Marek Kapturkiewicz, Izabela Makosz, Barbara Sobala (Citi), Antonina Samecka (RISK made in warsaw), Marta Bradshaw (Eataway), Malina Wieczorek, Małgorzata Kalicińska!

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia >>

PS. Z kodem MumsXI macie 20% zniżki na bilety

Zajrzyjcie też na naszego Facebooka, gdzie będą do wygrania 2 wejściówki na Konferencję!

Zapraszamy! 🙂

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Agnieszka Kumorek
Jestem osobą, która nie potrafi się nudzić. Lubię różnorodność, dlatego skończyłam studia łączące zajęcia humanistyczne, graficzne i informatyczne. Odpoczywam podczas długich spacerów, a znajomi wiedzą, że dobrej herbatki w miłym towarzystwie nigdy nie odmówię.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail