Czego szukasz

XI Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet ”Be Yourself”

Tradycyjnie już, polecamy Wam udział w Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Jesienna odsłona odbędzie się 22 listopada 2017 r w Muzeum Polin w Warszawie, a jej tematem przewodnim będzie „Be Yourself”: pozostawanie autentycznym, w zgodzie ze sobą w zwariowanej ciągle zmieniającej się rzeczywistości. Mamy dla Was zniżkę 20% na bilety oraz 2 wejściówki do wygrania.

Prelegenci Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

XI konferencja SPK już jest!

Z wielką dumą i radością, jako patron medialny, zapraszamy na XI Konferencję Sieci Przedsiębiorczych Kobiet „BE YOURSELF”, która odbędzie się 22 listopada 2017 r. w Muzeum Polin w Warszawie.

Otwartość na zmiany jest kluczowa w życiu zawodowym, ale to autentyczność budzi zaufanie. A największym zawodowym wyzwaniem staje się jej zachowanie.

Jak to zrobić i pozostać sobą? Co to właściwie znaczy, skoro pivot możliwy jest nie tylko w biznesie, ale także w życiu? Jak wykorzystać w pełni swój potencjał, ale wciąż pozostać wiarygodną?

O tym wszystkim będą mówić prelegenci na konferencji „BE YOURSELF”.

A wśród prelegentów zobaczycie: Ralph Talmont (TEDex), Joanna Malinowska-Parzydło, Marek Kapturkiewicz, Izabela Makosz, Barbara Sobala (Citi), Antonina Samecka (RISK made in warsaw), Marta Bradshaw (Eataway), Malina Wieczorek, Małgorzata Kalicińska!

XI konferencja sieci przedsiebiorczych kobiet be yourself

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia >>

PS. Z kodem MumsXI macie 20% zniżki na bilety

Zajrzyjcie też na naszego Facebooka, gdzie będą do wygrania 2 wejściówki na Konferencję!

Zapraszamy! 🙂

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem osobą, która nie potrafi się nudzić. Lubię różnorodność, dlatego skończyłam studia łączące zajęcia humanistyczne, graficzne i informatyczne. Odpoczywam podczas długich spacerów, a znajomi wiedzą, że dobrej herbaty w miłym towarzystwie nigdy nie odmówię.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie