Czego szukasz

Webinar: Ścieżki rozwoju testera! Spotkanie online dla Ciebie!

Zastanawiasz się nad rozwojem w branży IT? A wiesz kim jest tester oprogramowania i co tak naprawdę robi? Czym różni się testowanie manualne od automatycznego? Czy testowanie jest dla każdego? Szukasz odpowiedzi na te pytania, a może masz ich jeszcze więcej? Świetnie! Zapraszamy na webinar o ścieżkach rozwoju testera. Zapisz się już dziś!

Iwona Marusik Test Engineering Team Lead w Accenture Poland.


Webinar: Ścieżki rozwoju testera w Accenture! Już 10 lutego o godzinie 21:00!

Nasz program #MamoPracujwIT działa od 2016 roku. Od wielu lat w jego realizacji wspiera nas między innymi firma Accenture Advanced Technology Center Poland. Jesteśmy z tego bardzo dumne! Często też dostajemy od Was sporo pytań związanych z testowaniem oprogramowania. Zatem odpowiadając na Wasze potrzeby zapraszamy na spotkanie online w którym rozwiejemy wątpliwości związane z tym tematem.

Tak, zapisuję się na webinar!

Dlaczego warto być na spotkaniu?

Żeby uzyskać jasne i konkretne informacje dotyczące testowania, rozpoczęcia kariery testerskiej i możliwych ścieżek rozwoju.

Będziemy rozmawiać między innymi o tym:

1.Czym praktycznie jest testowanie i jakie wyróżniamy jego rodzaje?

2. Kim jest tester i co robi – opowiemy o przykładowych obowiązkach (przypadki testowe, jak zgłaszać niezgodności)?

3. Czy junior lub senior tester musi mieć zdany egzamin ISTQB?

4. Jak wygląda dzień z życia zawodowego testera w Accenture?

  • Branże obsługiwane przez firmę.
  • Wykorzystywane metodyki pracy.
  • Ścieżki rozwoju.

5. Q&A – nie przegap tej okazji!

Tak! Biorę udział w webinarze!

Kogo będziemy gościć?

Ekspertką, którą będziemy gościć jest osoba, która na własnej skórze doświadczyła przebranżowienia, a teraz pracuje jako Test Engineering Team Lead w Accenture Poland.

Iwona Marusik to absolwentka studiów na kierunkach Finanse i Rachunkowość oraz Prawo Podatkowe na Uniwersytecie Łódzkim. Kiedyś przez długi czas była księgową, ale od ponad 8 lat jest zafascynowana jakością oprogramowania. Początkowo pracowała jako tester, potem analityk, a jeszcze później jako lider zespołu testowego. Z Accenture jest związana od lipca 2018 roku.

Branże biznesowe w jakich Iwona stała na straży jakości, są różne: sprzedaż, farmacja, telekomunikacja, produkcja, rozwiązania IT. W wolnym czasie jej pasją jest taniec i… organizacja wydarzeń testerskich!

Iwona Marusik

Szczegóły organizacyjne

Webinar odbędzie się 10.02.2021 (środa) o godzinie 21:00 i potrwa ok. 1,5 h.
Webinar jest bezpłatny. Konieczna jest jednak rejestracja. W przeciwnym razie nie dotrze do Ciebie link umożliwiający udział w spotkaniu.

Tak, zapisuję się na spotkanie!

Zapraszamy!

Poznaj bliżej firmę Accenture Advanced Technology Center Poland, która wspiera nasze działania oraz program #MamoPracujwIT już od lat. Odwiedź profil Accenture w Bazie Pracodawców Przyjaznych Rodzicom i zapoznaj się ofertami pracy!

Zdjęcia/grafika: własność Iwona Marusik/Accenture Advanced Technology Center Poland

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą mądrej indywidualistki. Posiadam doświadczenie w koordynacji projektów, prowadzeniu szkoleń oraz doradztwa. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. W "wolnym" czasie wspieram osoby chore onkologicznie.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie