Czego szukasz

Video: Longlife learning i mentoring jako sposób na rozwój osobisty i zawodowy – tips & tricks

Zobacz nagranie webinaru i dowiedz się, dlaczego ciągłe uczenie się jest kluczem do sukcesu w każdym wieku. Poznaj praktyczne wskazówki dotyczące skutecznego zdobywania wiedzy i sprawdź, jak mentoring może przyspieszyć osiągnięcie Twoich zawodowych celów. Obejrzyj teraz i zainwestuj w swoją przyszłość! Naszymi ekspertkami były Kasia Gniazdek i Kasia Wronka z Akamai.

Let's do IT AKAdemy nagranie webinaru

Let’s do IT AKAdemy 3 – Twoja przyszłość w IT zaczyna się TUTAJ!

Za nami kolejny webinar realizowany w ramach Let’s do IT AKAdemy 3. To bezpłatny edukacyjno-rozwojowy program Fundacji Mamo Pracuj i Akamai Foundation, Inc.

Pokażemy Ci, jak budować swoją karierę w każdym wieku, jakie kompetencje warto rozwijać w branży IT, jak zarządzać projektami i wiele, wiele więcej!

A to nie wszystko! Będziesz mogła wziąć udział w kursie języka angielskiego oraz programie mentoringowym, podczas którego mentorki i mentorzy z Akamai pomogą Ci osiągnąć Twój cel zawodowy. Na naszych webinarach poznasz wspaniałych ekspertów, którzy chcą przybliżyć Ci i ułatwić start w branży IT.

Longlife learning i mentoring jako sposób na rozwój osobisty i zawodowy – tips & tricks

Jeśli nie udało Ci się uczestniczyć w tym spotkaniu lub chcesz sobie przypomnieć treści, jakie były na nim poruszane, nic prostszego ?

Poniżej znajdziesz nagranie drugiego webinaru „Longlife learning i mentoring jako sposób na rozwój osobisty i zawodowy – tips & tricks„, który poprowadziła Asia Gotfryd, a naszymi ekspertami były Kasia Gniazdek i Kasia Wronka.

O czym rozmawiałyśmy?

 • Co to jest life long learning?
 • Po co się uczyć przez całe życie?
 • Tips & tricks – jak się uczyć i gdzie szukać wiedzy?

Poznaj nasze ekspertki – Kasia Gniazdek i Kasia Wronka

 • Kasia Gniazdek zawodowo od początku zajmuje się nauczaniem i rozwojem. Pracowała jako lektorka, trenerka umiejętności miękkich, rekruterka, a obecnie jako specjalistka ds. rozwoju pracowników w Akamai Technologies. Prywatnie: uwielbia czytać, gotować i jeździć w Bieszczady.
 • Kasia Wronka, HR Business Partner w Akamai Technologies Poland. HR-owczyni z 12-letnim doświadczeniem, coach i trener. Pasjonatka rozwijania talentów, komunikacji międzyludzkiej i międzykulturowej. Prywatnie – entuzjastka książek, zbieraczka niepotrzebnych informacji i miłośniczka dobrego jedzenia.

Zobacz nagranie pierwszego webinaru: Jak budować swoją karierę, gdy masz 20, 30, 40 lub 50 lat?

Zobacz nagranie drugiego webinaru: Jakie kompetencje będą się liczyły w branży IT w przyszłości? Czego się uczyć?

Weź udział w ostatnim webinarze w programie – już 11 stycznia!

WEBINAR 4.

11 stycznia 2024 godz. 20:00 – 21:30 – Zarządzanie projektami – Od pieluchy do Project managera w IT, droga i przykłady

Agenda:

 • Rola Project Managera: Wprowadzenie
 • Podejście zwrotne czy kaskadowe: Agile vs. Waterfall
 • Praktyka w prowadzeniu projektów
 • Źródła wiedzy i informacji
 • Od Zera do PMa: Kroki przybliżające do Roli Project Managera
 • Q&A

Jeśli tylko możesz, zachęcamy do udziału we wszystkich spotkaniach! Wystarczy, że zapiszesz się na pierwsze z nich, a my zarezerwujemy Twoje miejsce na wszystkich warsztatach.

Ale jeśli nie możesz wziąć udziału w każdym z nich, spokojnie, spotkania będą nagrywane, a osoby zapisane dostaną link do nagrania.

Let’s do IT AKAdemy 3 – kto za tym stoi?

Program realizujemy dzięki wsparciu, jakie otrzymaliśmy od Akamai Foundation Inc. I we współpracy z Akamai Technologies. Dziękujemy!

Biorąc udział w Let’s do IT AKAdemy 3, będziesz miała okazję poznać ekspertów Akamai, którzy na co dzień pracują na różnych stanowiskach.

Fundacja Akamai ma na celu wspieranie globalnych inicjatyw w obszarze edukacji technologicznej. Zależy jej na rozwijaniu umiejętności różnych grup społecznych i szerzeniu równego dostępu do edukacji.

Zobacz także nagrania webinarów z drugiej edycji Let’s do IT AKAdemy

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Studentka socjologii. Zawodowo - wspiera działania Mamo Pracuj i Talenti oraz zdobywa wiedzę na temat pozyskiwania funduszy unijnych. Ostatnie miesiące spędziła nad oceanem, studiując w słonecznej Portugalii. Marzy o dalszych podróżach i odkrywaniu uroków świata.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie