Czego szukasz

Video: Jak zostać testerką oprogramowania? Konkurs – wygraj kurs Akademia Testowania

Wakacje to świetny moment, by spróbować nowych rzeczy. Na przykład dowiedzieć się jak możesz zostać testerką oprogramowania i zobaczyć lekcję na żywo, która pokazuje na czym polega praca testera. Mamy dla Ciebie także konkurs, w którym do wygrania jest szkolenie Akademia Testowania od testuj.pl! Poznaj szczegóły już teraz!

Kto to jest i czym się zajmuje tester oprogramowania?

Tester oprogramowania – jest to osoba, która sprawdza czy oprogramowanie komputerowe np. sklep internetowy, działa jak powinno. Tester poszukuje błędów w działaniu aplikacji, a także w specyfikacji. Sugeruje usprawnienia by system działał jeszcze lepiej i by wygodniej się z niego korzystało.

Aby zostać testerem i pracować w branży IT nie trzeba ukończyć studiów technicznych. Wiedzę niezbędną w tym zawodzie można zdobyć samodzielnie lub podczas intensywnych kursów. A także z naszych webinarów i live’ów.

Video „Jak zostać testerką oprogramowania. Praktyczna lekcja na żywo”.

Wspólnie z testuj.pl na grupie #MamoPracujwIT zorganizowaliśmy live, podczas którego można było przekonać się na czym dokładnie polega praca testera oprogramowania.

Gościnią spotkania była Natalia Pawlak – senior QA i trenerka Akademii Testowania w testuj.pl

Natalia pokazała jak poprawnie zgłaszać błędy, jakie są najważniejsze elementy takiego zgłoszenia i jaki program do tego służy.
Podczas live nie zabrakło Waszych licznych pytań, na które Natalia bardzo chętnie odpowiadała:

  • gdzie można zdobyć niezbędną wiedzę
  • czy trzeba znać język angielski, żeby pracować jako tester
  • czy koniecznie trzeba zrobić egzamin ISTQB, żeby dostać pracę
  • kapitalne historie przebranżowienia
  • czy testera wyrzuca się z pracy gdy popełni błąd
  • kiedy warto aplikować na oferty pracy

    I wiele innych.

Zobacz nagranie video z tego spotkania!

Konkurs Akademia Testowania – wygraj kurs!


Podczas live ogłosiliśmy wspólny konkurs, w którym do wygrania jest szkolenie Akademia Testowania, Pakiet Doświadczenie wraz z egzaminem ISTQB. Wartość kursu z egzaminem to 4599 zł!

Zarejestruj się na stronie konkursu, wykonaj zadanie konkursowe i wyślij zgłoszenie!

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 22 lipca 2022. Wyniki ogłosimy na grupie FB #MamoPracujwIT w dniu 1 sierpnia 2022!
Taka okazja, by wygrać szkolenie może się prędko nie powtórzyć!

Dlaczego testuj.pl?


Nasza współpraca z testuj.pl rozpoczęła się w 2017 roku – dzięki niej dziesiątki mam zdecydowały się na zmianę swojej ścieżki zawodowej i przebranżowienie na testera oprogramowania.

Testuj.pl to społeczność związana z testowaniem oprogramowania, która dzieli się wiedzą podczas webinarów, konferencji i meetupów. Prowadzi szkolenia (dzienne, wieczorowe i weekendowe) dla osób, które chcą wejść w zawód testera oprogramowania lub nauczyć się automatyzacji testów. Jest także Platynowym Partnerem ISTQB i Akredytowanym Dostawcą Szkoleń.

A jeśli chcesz dołączyć na pokład kursantów już teraz, to do 31 sierpnia na kursy Akademia Testowania, Certyfikowany Tester Oprogramowania i SQL dla testerów obowiązuje zniżka 10% na hasło MAMOPRACUJ.

https://mamopracuj.pl/kursy/
Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie